Przygoda z tańcem – 3 dni

Wiek: 10-18 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
40-60 399 PLN 3 Zapytaj
.
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 10 lat do 18 lat
Opis

KRAKÓW – jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. Niegdyś siedziba władców i stolica państwa, dziś to jedna z najważniejszych stolic kultury europejskiej. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze, licznym zabytkom sztuki i architektury i wspaniałej tradycji teatralnej jest tłumnie odwiedzany przez turystów z całego świata. 

 

Opis programu

 

DZIEŃ 1

Przyjazd do Krakowa 

Zakwaterowanie

Warsztat 1 – w programie: strefa rytmu i tańca (3h) 

Strefa rytmu i tańca – początkowe ćwiczenia mają na celu uświadomić korzyści wypływające z zajęć ruchowym, prezentujące różne warianty rozgrzewek, ćwiczenia rozciągające, poprawiające elastyczność i płynność ruchów, odpowiednią postawę, równowagę i koordynację ruchową. Warsztaty wstępne to przede wszystkim zajęcia utaneczniające, zabawy rytmiczne, podstawy ruchu rozwijającego, a także wędrówka przez różne style tańca, zagadnienia i terminy z nim związane. 

Obiadokolacja

Dzielnica Kazimierz  niezwykle popularna i urokliwa dzielnica żydowska, której nie sposób nie odwiedzić będąc w Krakowie.. Niepowtarzalną atmosferę Kazimierza tworzą malownicze uliczki i zaułki, synagogi, artystyczne kawiarenki i warte poznania muzea, teatry i galerie. Podczas wieczornego spaceru odwiedzimy również miejsca ważne dla artystów i tancerzy związanych z Krakowem (Krakowska Akademia Tańca, Opera Krakowska). 

DZIEŃ 2

Śniadanie

Warsztat 2 – w programie: taniec nowoczesny (3h)


Taniec nowoczesny - Zajęcia poświęcone nauce kroków disco dance, hip-hopu, funky, street jazzu, a także układów solowych i formacyjnych oraz podstaw choreografii.

Magiczny Kraków - spacer szlakiem Drogi Królewskiej, Barbakan, Brama Floriańska, Rynek Główny, Kościół Mariacki, zwiedzanie zabytków na ulicy Franciszkańskiej, Grodzkiej i Kanoniczej, a także Wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim, Dzwonem Zygmunta i oczywiście Wawelskim Smokiem.

Obiadokolacja

Wieczór Artystów  wyjście na przedstawienie muzyczne//koncert/pokaz tańca - propozycja organizatora w zależności od oferty kulturalnej Krakowa w terminie odbywającej się wycieczki - do uzgodnienia z zamawiającym wycieczkę. Bilety wstępu płatne dodatkowo przez Uczestników na miejscu.

DZIEŃ 3

Śniadanie 

Warsztat 3 – taniec towarzyski (3h)


Taniec towarzyski - kanon taneczny, który prędzej czy później przyda się na pewno każdemu: gorące rytmy brazylijskiej samby, zmysłowa kubańska rumba, żywiołowa cha-cha, ale także wesoły i szalony jive. Opanowanie podstaw tych tańców zapewni swobodę poruszania się na parkiecie w każdej sytuacji i pomoże w nauce wyrażania emocji tańcem. 

Uczta dla oczu – w ostatni dzień wycieczki po fizycznych zmaganiach na parkiecie tanecznym w ramach odpoczynku proponujemy spotkanie z wizualną sztuką współczesną w Bunkrze Sztuki (Galerii Sztuki Współczesnej). 

Wyjazd z Krakowa 
Zakończenie wycieczki

 

UWAGI:
• Warsztaty taneczne prowadzone są przez wykwalifikowanych tancerzy, instruktorów tańca, pedagogów prowadzących na co dzień zajęcia z dziećmi i młodzieżą
• Wszystkie zajęcia prowadzone w profesjonalnych salach tanecznych z nagłośnieniem i dużymi lustrami
• Wychowawca zobowiązany jest zebrać przed wycieczką pisemne oświadczenie od rodzica o stanie zdrowia każdego z uczestników wycieczki. Jest to warunek uczestnictwa w warsztatach tanecznych. 
• Na warsztaty należy ubrać się w wygodny strój nie krępujący ruchów!

 

Wyżywienie

HB, Śniadania i obiadokolacje. 

 

Cena zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez wykwalifikowaną kadrę BTA KOMPAS.

Wyżywienie. 

 

Cena nie zawiera

Dojazdu.

 

Co zabrać

Wygodne obuwie i luźny strój.

 

Własny.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
Brak dostępnych hoteli