(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

IMG_0495.JPG
IMG_0495.JPG

Smerfna Przygoda - wycieczka jednodniowa

Wiek: 5-7

lokalizacja:
Przystanek Drzewina

Przystanek Drzewina to ośrodek wypoczynkowy położony około 35 km od Gdańska, z dala od hałasu, ruchliwych dróg i codziennego zgiełku. Otaczają go lasy i łąki, wprost wymarzone na wyprawy w poszukiwaniu przygód.

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
1 dni
35-70 49 PLN 4 Zapytaj
.
20-35 59 PLN 4 Zapytaj
.

Program

Smerfne imię - na przywitanie każdy z nas otrzyma nowe, smerfne imię. Podzielimy się też na drużyny Smerfetki, Ważniaka, Osiłka czy Łasucha, Każda grupa otrzyma swój kolor i przewodnika. Będziemy mieć również swój drużynowy, smerfny okrzyk.

Kto jest kim? Czy potraficie przypasować konkretne imiona do konkretnych postaci? Jak wygląda Śpioch, Laluś i Malarz? Czy potraficie dobrać odpowiednie atrybuty do konkretnego Smerfa?

Quiz Ważniaka - nasz uroczy mądraliński zada nam kilka pytań w specjalnym quizie wiedzy o Smerfach, ale nie tylko! Zabawne, rymowane zagadki o zwierzątkach i przyrodzie to ulubiona rozrywka Smerfa Ważniaka.

Olimpiada Osiłka - silny i odważny Osiłek przygotował dla nas tor sprawnościowy, którego pokonać mogą tylko najwytrwalsi! Nasz smerfny mocarz sprawdzi szybkość i celność uczestników.

Smerf Pracuś i jego wyzwanie - taki mały ludek a wybudował całą wioskę! Może to nie takie trudne? Pracuś chętnie pokaże nam jak wybudować w lesie schronienie.

Spacer Ciamajdy - spróbujemy wykonać najprostsze zadania takie jak zawiązanie buta, spacer z jajkiem czy odnalezienie piłeczki w trawie z zawiązanymi oczyma.

Skarby Smerfetki - wybierzemy się do lasu i poszukamy skarbów - najładniejszych kamyczków i listków, szyszek i patyczków. Wszystkiego co może nam się później przydać…

Tworzymy Gargamele - każdy z nas stworzy swojego własnego Gargamela, którego ozdobi skarbami Smerfetki. Dzięki temu nasz Gargamel przestanie być taki straszny i może przestanie gonić naszych małych, niebieskich przyjaciół?

Ogon Klakiera - znana i popularna zabawa w dopięcie ogona zwierzakowi. Takie zabawy nigdy się nie nudzą.

Smerfne harce - nasi mali niebiescy przyjaciele są bardzo ruchliwi i uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. Nauczymy się wspólnego tańca do podkładu muzycznego Smerfnych Hitów - a jakże!

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

realizację 4 godzinnego programu przez doświadczonych w pracy z maluszkami instruktorów BTA Kompas

bezpłatny udział opiekunów (nie dotyczy zamówienia obiadu)

podatek VAT    

dojazdu

LOKALIZACJA I DOJAZD

Przystanek Drzewina

Niezwykle klimatyczny ośrodek wypoczynkowy położony w urokliwej miejscowości Drzewina na Kaszubach, wśród lasów, pól i łąk. Obiekt jest po generalnym remoncie wykonanym w 2017 roku. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach  3-, 4-, 5- i 6-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników duża sala sportowo-dydaktyczna, jadalnia, dwa zewnętrzne namioty sferyczne, boisko sportowe i dużo zielonego terenu rekreacyjnego.

Strona obiektu: http://przystanekdrzewina.pl/

Drzewina 6a
83-041 Mierzeszyn

e-mail: przystanek@przystanekdrzewina.pl

Własny  - możliwość organizacji transportu za dopłatą

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

wygodny strój