(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

image004.jpg
image004.jpg

Tropem Diplodoka - wycieczka jednodniowa

Wiek: 4-9

lokalizacja:
Przystanek Drzewina

 

Zapraszamy na niezwykłą podróż w czasie, aż do samej prehistorii! Tam w towarzystwie wesołego Diplodoka poznamy historię niezwykłych stworów zamieszkujących naszą planetę miliardy lat temu. Poza tym nasz Diplodok Wesołek przygotował dla Was mnóstwo niespodzianek i radosnych zabaw i nie może się już Was doczekać.

 

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
1 dni
35-50 49 PLN 4 Zapytaj
.
20-35 59 PLN 3 Zapytaj
.

Program

Powitanie Diplosia - na samym początku przywitamy się wszyscy z naszym gospodarzem. Diploś będzie chciał poznać Was wszystkich, dlatego przygotował kilka zabaw na dobry początek naszej przygody.

Drużyny Triceratopsa, Brachiozaura i Pterodaktyla - podzielimy się na drużyny, każda otrzyma swój własny znaczek i kolor. Od tej chwili każda drużyna zbierać będzie jak najwięcej Diplosiów - specjalnych znaczków za dobrze wykonane zadania.

Poszukiwania skamielin - czy wiecie kim jest i jak pracuje archeolog? Skąd wiemy, że gigantyczne gady zamieszkiwały niegdyś naszą planetę? Każdy otrzyma specjalne narzędzia archeologiczne i sam poszuka skamielin w pobliskim lesie.

Co jadły dinozaury - wyprawa do lasu w poszukiwaniu specjalnych roślin - przysmaków Diplodoka. Poznamy charakterystyczne ziela i nauczymy się je odróżniać i nazywać. A jakie listki najbardziej lubi nasz Diplodok? Nauczymy się rozróżniać gatunki drzew.

Las Jurajski - znajdziemy odpowiednie miejsce i wspólnymi siłami zbudujemy schronienie dla naszego Dinusia.

Tworzenie skamielin - sami stworzymy własne skamieliny dinozaurów, które będziemy mogli zabrać ze sobą do domu na pamiątkę wspólnej przygody.

Nie taki T-Rex straszny - czyli zabawy z Tyranozaurem Wegusiem. Czekają nas wesołe dinozaurowe pląsy i zabawy ruchowe: T-Rex patrzy, jajo parzy, smoczy wyścig i wiele innych!

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

realizację 4 godzinnego programu przez doświadczonych w pracy z maluszkami instruktorów BTA Kompas

bezpłatny udział opiekunów (nie dotyczy zamówienia obiadu)

podatek VAT    

Dojazdu

LOKALIZACJA I DOJAZD

Przystanek Drzewina

Niezwykle klimatyczny ośrodek wypoczynkowy położony w urokliwej miejscowości Drzewina na Kaszubach, wśród lasów, pól i łąk. Obiekt jest po generalnym remoncie wykonanym w 2017 roku. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach  3-, 4-, 5- i 6-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników duża sala sportowo-dydaktyczna, jadalnia, dwa zewnętrzne namioty sferyczne, boisko sportowe i dużo zielonego terenu rekreacyjnego.

Strona obiektu: http://przystanekdrzewina.pl/

Drzewina 6a
83-041 Mierzeszyn

e-mail: przystanek@przystanekdrzewina.pl

Własny  - możliwość organizacji transportu za dopłatą.

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?