ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
wrocław.jpg
wrocław.jpg

Wrocław - PN Gór Stołowych

Wiek: 7-18

lokalizacja:
Wycieczki Szkolne

Wrocław – stolica Dolnego Śląska. Położony nad rzeką Odrą, poprzecinany jej licznymi dopływami i kanałami jest miastem 12 wysp i 112 mostów. Wrocław niewątpliwie jest jednym z najładniejszych miast naszego kraju. Znajdziemy w nim liczne dzieła architektury wszystkich epok, kosmopolityzm, awangardę i dekadencję metropolii.

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
30-34 399 PLN 3 Zapytaj
.
35-39 359 PLN 3 Zapytaj
.
40-60 339 PLN 3 Zapytaj
.

Program

Dzień 1

Przyjazd do Wrocławia

Wrocław – Stare Miasto dostarczy nam wielu atrakcji. Przejdziemy między innymi na Rynek, stanowiący serce miasta, otoczony pięknie odnowionymi kamienicami. Zobaczymy ratusz, kamienicę pod Złotym Słońcem, gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego, a także znane z pocztówek kamieniczki Jasia i Małgosi.

Panorama Racławicka – będąc we Wrocławiu nie można nie zobaczyć legendarnego obrazu namalowanego przez Jana Styka i Wojciecha Kossaka. Wielkie malowidło olejne ma wymiary 15 na 120 metrów i zostało rozpięte na ścianie wokół okręgu o średnicy około 38 m.

Przejazd do Kudowy Zdroju / Zakwaterowanie / Obiadokolacja

Dzień 2

Śniadanie

PN Gór Stołowych – wejdziemy na szlaki turystyczne Gór Stołowych, które kluczą w skalnych labiryntach błędnych skał. Podczas naszej wędrówki zdobędziemy najwyższy szczyt Gór Stołowych - Szczeliniec Wielki, z którego rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama okolicy.

Obiadokolacja

Dzień 3

Śniadanie 

Kaplica Czaszek - w Kudowej znajduje się jeden z nielicznych tego typu na świecie obiektów. W barokowej kaplicy ściany wyłożone są trzema tysiącami ludzkich czaszek.

Wambierzyce – zobaczymy tutaj okazałą barokową bazylikę, a także ruchomą szopkę złożoną z 800 figurek (w tym 500 ruchomych).

Zakończenie wycieczki i wyjazd uczestników

Wyżywienie

2x śniadania, 2x obiadokolacje. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych posiłków.

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Przeprowadzenie zajęć.

Dojazdu.

LOKALIZACJA I DOJAZD

Wycieczki Szkolne

Zakwaterowanie w obiektach o standardzie turystycznym (hostele, schroniska młodzieżowe)

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Wygodne obuwie i luźny strój.