Zdecydowanie Aktywnie

Wiek: 12-18 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
1 dni
20-30 70 PLN 2 Zapytaj
.
30-40 65 PLN 3 Zapytaj
.
40-70 60 PLN 3 Zapytaj
.
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 12 lat do 18 lat
Opis

Ośmiogodzinny program dla tych wszystkich, którzy chcą poczuć odrobinę adrenaliny. Unikatowy charakter zajęć pozwala spróbować w czasie jednego dnia kilku różnych aktywności. Zajęcia, pozostając w 100% bezpiecznymi, są niezapomnianą przygodą!

 

Opis programu

Kula Sferyczna – zabawa, która dostarczy wszystkim dużo emocji. Została wymyślona w Nowej Zelandii przez Zorbsa Dwane'a i Andrew Akers'a, którzy nazwali tę atrakcję "zorbem". Urządzenie składa się z dwóch kul: mniejszej zawieszonej w znacznie większej. Przerwa pomiędzy nimi wypełniona jest powietrzem. Do środka mniejszej kuli wchodzi uczestnik, przypina się specjalnymi pasami i… toczy w dół zbocza! 

Strzelanie z ASG – to zajęcia strzelania do tarczy bronią do złudzenia przypominającą oryginał - amerykański karabin szturmowy M15-A4. Każdy przeżywa dreszcz emocji dotykając sprzętu dotychczas znanego tylko z filmów!

Szkolenie i Impreza na Orientację – możliwość znalezienia właściwej drogi ma ogromne znaczenie w czasie każdej podróży, zarówno podczas małej, jak i wielkiej wyprawy. Dzięki tym zajęciom uczestnicy posiądą umiejętności posługiwania się mapą i kompasem, nauczą się rozpoznawania znaków topograficznych, rysowania map, oceniania odległości w terenie. Zdobytą wiedzę będzie można sprawdzić podczas zawodów i wypraw.

Slackline  nauczymy chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości 50 cm od ziemi. Slackline jest nową, zdobywającą ogromną popularność dyscypliną, zwłaszcza za granicą.

Brawurowy Tor Przeszkód - wyzwanie dla wszystkich lubiących dobrą zabawę. Każdy uczestnik pokona urozmaiconą trasę napotykając na najróżniejsze, zabawne przeszkody.

 

 

Wyżywienie

 

OPCJE DODATKOWE:

10 zł/os. ognisko z kiełbaskami

16 zł/os. dwudaniowy obiad przygotowany na miejscu

 

Cena zawiera

Przeprowadzenie zajęć przez wykwalifikowaną kadrę BTA KOMPAS,

Podatek VAT.

 

Cena nie zawiera

Dojazdu, wyżywienia.

 

Co zabrać

Wygodne obuwie i luźny strój. 

 

Własny.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA

Przystanek Drzewina

Niezwykle klimatyczny ośrodek wypoczynkowy położony w urokliwej miejscowości Drzewina na Kaszubach, wśród lasów, pól i łąk. Obiekt jest po generalnym remoncie wykonanym w 2017 roku. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach  3-, 4-, 5- i 6-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Uczestników duża sala sportowo-dydaktyczna, jadalnia, dwa zewnętrzne namioty sferyczne, boisko sportowe i dużo zielonego terenu rekreacyjnego.

Strona obiektu: http://przystanekdrzewina.pl/

Przystanek Drzewina
Drzewina 6a
83-041 Mierzeszyn