ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 2 obozów

Przygoda
z tańcem – 3 dni

399 zł

10 - 18 lat
Taniec towarzyski, wieczór artystów i hip-hop.

sprawdź >
Przygoda
z teatrem – 3 dni

399 zł

10 - 18 lat
Emisja głosu, wieczór w teatrze i spacer po Kazimierzu.

sprawdź >

Wycieczki szkolne artystyczno-taneczne

Wycieczki szkolne o tematyce artystycznej to coś specjalnie przygotowanego dla tych, w których naturze leży artyzm. Dla wszystkich artystycznych dusz mamy warsztaty artystyczne dla dzieci oraz warsztaty artystyczne dla młodzieży. Trzy tematyki, jakimi dysponujemy podzielone są na szeroko rozumiane warsztaty artystyczne, taniec oraz teatr i aktorstwo.

Na wycieczce o tematyce ogólno-artystycznej mamy do wyboru trzy rodzaje warsztatów. Pierwsze z nich to warsztaty taneczne, podczas których Uczestnicy wezmą udział w ćwiczeniach poprawiających elastyczność i płynność ruchów. Dowiedzą się również co nieco o różnych stylach tańca i poznają ich historię. Kolejne warsztaty dotyczą teatru. Przygotowaliśmy warsztaty artystyczne dla dzieci, które wyzwolą wyobraźnię, zbudują zaufanie do potencjalnego partnera scenicznego, a także pozwolą zdobyć odwagę przed publicznymi występami. Na Uczestników czekają elementarne zadania aktorskie oraz improwizacje teatralne, gdzie liczy się tylko i wyłącznie własna wyobraźnia i nic nie jest z góry narzucane. Ostatnie z warsztatów, czyli warsztaty kreatywne pozwolą wyzwolić i pokazać manualne zdolności naszych Uczestników. Warsztaty artystyczne dla młodzieży nauczą posługiwania się i tworzenia różnych rzeczy z filcu,  pokażą różne formy malowania, w tym malowania naturą, a także pozwolą na stworzenie własnych dzieł rzeźbionych z mydła. Podczas całej wycieczki nie zabraknie gier i zabaw terenowych oraz atrakcji pozwalającej na obroty o 360 stopni, czyli Kuli Sferycznej.

Podczas wycieczki o tematyce tanecznej, każdego dnia Uczestnicy będą doskonalić się w tej dziedzinie, a warsztaty taneczne dla dzieci pozwolą na przełamanie swoich barier. Uczestnicy będą brali udział w ćwiczeniach poprawiających ich równowagę i koordynację ruchową. Poznają różne style tańca, zarówno nowoczesnego, jak i towarzyskiego. Ta wycieczka, to nie tylko warsztaty taneczne dla młodzieży. Będąc w tak pięknym i urokliwym miejscu jakim jest Kraków, nie może zabraknąć zwiedzania jego pięknych miejsc.  Oczywiście wpleciona będzie w to również tematyka tańca.

Wycieczka o tematyce teatralnej to przede wszystkim warsztaty artystyczne dla młodzieży, podczas których Uczestnicy lepiej poznają samych siebie, a także popracują nad swoimi walorami i niedoskonałościami. Czekają na nich elementarne zadania aktorskie, praca z głosem i tekstem oraz teatralne improwizacje. Jak Kraków, to oczywiście i zwiedzanie. Uczestnicy będą spacerować szlakami Rynku Głównego, czy też  Wawelskiego Wzgórza. Poznają również zakamarki dzielnicy Kazimierza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przede wszystkim na nasze artystyczne wycieczki!