ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 2 obozów

Manewry
Militarne z elementami survivalu 3 dni

419 zł

12 - 18 lat
Przystanek Drzewina
Podstawy pierwszej pomocy, zielona taktyka i kula sferyczna.

sprawdź >
Manewry
Militarne z Paintballem 3 dni

439 zł

12 - 17 lat
Przystanek Drzewina
Zwiad terenowy, wojskowy tor przeszkód i strzelnica ASG.

sprawdź >

Wycieczki szkolne survivalowe dla młodzieży

Wycieczki survivalowe to coś dla tych, którzy lubią wyzwania, chcą przeżyć niesamowitą przygodę, a przede wszystkim – interesują się tematyką survivalu, a trudne warunki im nie straszne. Wycieczki survivalowe dla młodzieży podzieliliśmy na dwie tematyki.

Pierwsza z nich to szeroko pojęty survival i 3 dni na łonie natury. Tutaj Uczestnicy każdego dnia będą musieli sprostać niejednemu wyzwaniu. Na początek zapoznają się ze sprzętem ASG oraz poznają regulamin jego użytkowania, aby następie przejść specjalne szkolenie z posługiwania się mapą i kompasem. Zajęcia terenowe będą tu podstawą. Kolejny dzień skupiać się będzie na poznaniu technik przetrwania w terenie. Uczestnicy nauczą się samodzielnie rozpalać ogień, a także poznają różne rodzaje stosów ogniskowych. Spróbują też przyrządzić posiłek na jedynej w swoim rodzaju kuchni polowej. Czekają ich zajęcia strzeleckie, podczas których nauczą się przyjmować odpowiednie pozycje i celnie trafiać do celu. Nie zabraknie również zajęć poświęconym maskowaniu. Ostatniego dnia Uczestnicy wezmą udział w bloku zajęć z zakresu poruszania się w terenie oraz porozumiewaniu się w zespole. Wycieczki survivalowe dla młodzieży to oczywiście bezpieczeństwo, na które stawiamy. Wobec tego na Uczestników czeka szkolenie z pierwszej pomocy, podczas którego dowiedzą się jak transportować rannego na polu walki, tamować krwotok i udzielić pomocy w różnych przypadkach.

Druga z tematyk związana jest z rozgrywkami paintballowymi. Na początek trochę integracji, aby później móc przejść do działania. Na Uczestników czeka zwiad terenowy podczas którego nauczą się budować schronienia, poznają techniki i sposoby maskowania oraz dowiedzą się w jaki sposób rozpalić ogień bez użycia zapałek. Wieczorem Uczestnicy przejdą wyjątkowy tor przeszkód, podczas którego wykonają rozmaite zadania. Następnego dnia, Uczestnicy podczas rozgrywek paintballowych stoczą walki, które naucza ich strategicznego myślenia oraz szybkiego i zwinnego działania. Tego dnia zapoznają się również ze sprzętem ASG, podstawowymi elementami ekwipunku osobistego, nauczą się strzelać z replik broni i przyjmować odpowiednie pozycje do celnych strzałów. Nocą na Uczestników czeka również emocjonująca gra terenowa, oparta na ciekawej fabule. Ostatniego dnia, nasi survivalowcy nauczą się strzelać z łuku do tarczy, na specjalnie przygotowanej strzelnicy oraz wezmą udział w Imprezie na Orientację, gdzie nauczą się posługiwania mapą i kompasem.

Wycieczki survivalowe uczą przede wszystkim współdziałania w grupie, gdyż każda z tematyk ma sobie dużo zadań, które Uczestnicy będą musieli wykonać wspólnie. To wspaniały czas na integrację. Wycieczki survivalowe dla młodzieży to również okazja do zasmakowania czegoś nowego, doświadczenia odrobiny adrenaliny i przeżycia ciekawej, emocjonującej przygody.