ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 4 obozów

Jura
Aktywnie - 3 dni

450 zł

7 - 18 lat
Farma Szkoleniowo-Rekreacyjna Ametyst
Capture the flag, geocaching, Jaskinia Berkowa.

sprawdź >
Jura
aktywnie - 5 dni

815 zł

7 - 18 lat
Pensjonat Zajazd Jurajski
Leśne podchody, Bobolice, łucznictwo i wspinaczka.

sprawdź >
Mazury
aktywnie - 3 dni

399 zł

7 - 18 lat
Wycieczki Szkolne
Gra terenowa z symulacją survivalu, olimpiada i integracja.

sprawdź >
Mazury
aktywnie - 5 dni

669 zł

7 - 18 lat
Obiekt
Safari i farma jeleniowatych, slackline i survival.

sprawdź >

Aktywne wycieczki szkolne

Aktywne wycieczki szkolne to coś dla tych, którzy lubią wolny czas spędzać w sposób jak najbardziej aktywny. Do dyspozycji mamy wycieczki w Góry Stołowe, na Mazury oraz na Jurę Krakowsko-Częstochowską.

Program górskich wycieczek przygodowych zawiera takie punkty programu, jak gra na orientację pozwalająca poznać ciekawe fakty dotyczące Szczelińca, a także przechodzenie trasy turystycznej na Szczelińcu Wielkim i wykonywanie zadań pozostawionych na trasie. Wszystko to pozwoli na przyswojenie wiedzy i edukację geograficzną na temat Gór Stołowych. Nie zabraknie również aktywnych atrakcji, czyli kuli sferycznej oraz chodzenia po cienkiej taśmie. Na odważnych czeka strzelanie z broni pneumatycznej, a także nauka strzelania z łuku.

Aktywne wycieczki szkolne w samym Centrum Jezior Mazurskich w Giżycku oferują sportowe turnieje wodne, zabawy i konkursy w piasku, a także wielką Olimpiadę Wilka Morskiego! Jak zwykle na Uczestników czeka również wiele innych atrakcji np. rozgrywka balonami wypełnionymi wodą, gry terenowe, nauka budowania schronienia podczas zajęć survivalowych, a także znane i lubiane, klasyczne gry podwórkowe tj. skakanka, guma, zośka, czy kapsle. Każdy dzień obfitował będzie w aktywne zajęcia, które zintegrują grupę i nauczą wspólnej zabawy, wspólnego działania i podejmowania odpowiednich działań podczas specjalnych zadań. Zakończeniem dnia może być tematyczna dyskoteka, podczas której na pewno będziecie się świetnie bawić, a także klimatyczne ognisko, gdzie nie zabraknie wspólnego biesiadowania przy dźwiękach gitary i z kijkiem na kiełbaski w ręce.

Jura Krakowsko-Częstochowska ze względu na ukształtowanie terenu i warunki jakie posiada, oferuje mnóstwo górsko-wspinaczkowych aktywności. Aktywne wycieczki szkolne na Jurze to nie tylko przepiękne tereny, ale również mnóstwo atrakcji, jakie czekają na Uczestników naszych wycieczek. Wyzwaniem jakie przygotowaliśmy będzie wdrapanie się na skałki Góry Kołoczek. Nie zapominamy oczywiście o odpowiednim sprzęcie asekuracyjnym, który gwarantujemy. Na Uczestników czeka również mnóstwo zabaw i wyzwań linowych takich jak: wchodzenie po drabince alpinistycznej, przechodzenie przez mosty linowe, czy też zjazdy na linie. Wyzwania powietrzne za nami, więc teraz czas na te podziemne. Uczestnicy zwiedzą Jaskinię Głęboką, która jest jedna z najpopularniejszych jaskiń tego rejonu. Nie zabraknie również gier i zabaw terenowych, leśnych podchodów, a także wieczornych śpiewów przy ognisku.

Aktywne wycieczki szkolne to nie tylko różnorodność ze względu na miejsce. Do wyboru mamy wycieczki dwu, trzy, cztero, bądź pięciodniowe. Wobec tego zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.