(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 1 obozów

Strefa
Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim VI edycja zimowa

1899 zł

12 - 20 lat
Kompleks Wypoczynkowo-Szkoleniowy Wiatraki na Mazurach
Tematyczne warsztaty twórcze, mnóstwo wyzwań i oczywiście spotkanie z idolem.

#taniec #muzyka #dziennikarstwo #aktorstwo #Dawid Kwiatkowski

sprawdź >

Dawid Kwiatkowski – polski wokalista młodego pokolenia, osobowość sceniczna, trener muzycznego programu telewizyjnego TVP2 The Voice Kids, laureat wielu branżowych nagród, m.in. zwycięzca Telekamery 2019 w kategorii Juror, Modny Debiut Eska.pl, Odkrycie Roku (Glam Awards 2013), Wokalista Roku (Bravo), Najlepszy Polski Artysta MTV EMA 2014, 2017 oraz Najlepszy Artysta Europy Wschodniej MTV EMA 2014, czterokrotny zwycięzca nagrody NICKELODEON KID’S CHOICE AWARDS i wielu wielu innych. Dawid Kwiatkowski do tej pory zagrał ponad 600 koncertów klubowych i plenerowych. Każdy z koncertów to energetyczne show ze świetnymi muzykami, grane 100% live. Debiutancki album pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. 19 listopada 2014 ukazała się kolejna płyta Dawida pt. Pop & Roll, która osiągnęła status platyny przed sklepową premierą. W 2015 pojawił się album pt. Element trzeci, końcem 2016 anglojęzyczna płyta Countdown, a w 2019 najnowszy album 13 grzechów niczyich. Ponadto Dawid zajął 3 miejsce w 14. edycji Tańca z Gwiazdami i był jurorem show telewizyjnego SuperDzieciak stacji Polsat. Kojarzony jest z takimi markami, jak: Reeebok, McDonald's, Garnier, Empik, Salonów Media Markt, Puma, Lipton, SMS Audio oraz Saturn, B.U., Republika Kaktusa. Współpracuje również z Fundacją Mam Marzenie. W rankingu czasopisma „Wprost” Najbardziej wpływowych ludzi show-biznesu w Polsce 2015 Dawid zajął 1. miejsce wśród muzyków, a 18. w ogólnym zestawieniu.

Obozy dla fanów, którzy chcą rozwijać pod skrzydłami Dawida przeróżne pasje artystyczne, odbywają się z ogromnym powodzeniem od 2014 roku (!) i cieszą się unikatowym i potężnym zainteresowaniem. Dotychczas działaliśmy twórczo w Krynicy-Zdrój, Kazimierzu Dolnym, Wiśle, Ustroniu, Augustowie, Jastrzębiej Górze, Serocku, a także w Bułgarii, Chorwacji i dwukrotnie w Grecji oraz Hiszpanii. Od 2018 roku organizowane są również wyjazdy 18+ dla starszych fanów.

Obozy z Dawidem Kwiatkowskim

Zapraszamy na absolutny hit – unikatowe obozy, bijące rekordy popularności od pierwszej edycji letniej 2014! Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim to propozycja dla Fanów (ale nie tylko!), którzy chcą rozwijać pod skrzydłami Idola przeróżne pasje artystyczne, odkrywać nowe zainteresowania i podejmować wyzwania twórcze. Błyskawicznie znikające miejsca i długie listy rezerwowe na każdy turnus oraz sporo biur i artystów naśladujących pomysł obozów fanowskich jedynie potwierdzają, że to właśnie Strefa Twórcza  z Dawidem Kwiatkowskim wyznacza standardy, trendy i jest po prostu najlepsza w Polsce.

Ten wyjątkowy obóz organizowany jest w ramach współpracy prestiżowego projektu Interkamp z agencją With The Band. Najlepszy Idol to także najlepsi Fani! Dawid, jego ekipa With The Band i Przyjaciele, Kadra Interkamp i oczywiście Kwiatonators tworzą wielką rodzinę, na którą nie ma mocnych. Niepowtarzalna atmosfera twórcza, pozytywna energia, motywacja do rozwoju, świetna zabawa i duuuużo muzyki oraz zaangażowanie Dawida sprawiają, że każdy wyjazd jest wielką przygodą i pięknym przeżyciem.

Latem i zimą Fani Dawida Kwiatkowskiego mają okazję nie tylko spędzić razem ten bezcenny czas, ale przede wszystkim wziąć aktywny udział w intensywnych warsztatach: wokalnych, aktorskich, tanecznych, dziennikarskich; nagraniu piosenki, teledysku... Ponadto odbywają się przeróżne konkursy z nagrodami, talent show, sesje zdjęciowe, zawody sportowe, gry terenowe, eventy muzyczne i wiele wiele innych ... Obóz to również czas do nawiązywania i pielęgnowania wieloletnich przyjaźni z ludźmi, których łączy jeden świat – świat muzyki, pasji i niezwykle pozytywnej mocy Dawida Kwiatkowskiego.

Za nami już 40 magicznych turnusów!!! Do tej pory w projekcie wzięło udział ponad 3500 uczestników.
W ofercie zimowa i letnia Strefa Twórcza w Polsce, plenery zagraniczne, wyjazdy 18+
Zapraszamy :)