x
ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI
KATEGORIE
PASJE wybierz>>
MIEJSCE WYJAZDU

ZIMOWE OBOZY ARTYSTYCZNE

PROMOCJA

Zimowy
Obóz Sztuk Scenicznych

1699 zł

13 - 19 lat
OW Na Gwizdówce
Praca nad głosem, ekspresją ruchową, grą aktorską.

#aktorstwo #taniec #wokal

sprawdź >
PROMOCJA

wInterkamp
Junior - Teatr&Taniec&Muzyka

1699 zł

7 - 12 lat
OW Na Gwizdówce
Aktorskie improwizacje, układy taneczne i muzyczne kino.

#aktorstwo #muzyka #taniec #teatr #PZ

sprawdź >
PROMOCJA

wInterkamp
Junior - Komiks&Manga&Anime

1399 zł

7 - 12 lat
OW Na Gwizdówce
Warsztaty, tworzenie własnych komiksów.

#manga #anime #poznawanie kultur #PZ

sprawdź >

wInterkamp
Junior - Zimowa Kolonia Plastyczna

1899 zł

7 - 12 lat
OW Na Gwizdówce
Ćwiczenia i zadania artystyczne, sensoplastyka

#plastyka #ekologia #rysunek

sprawdź >
PROMOCJA

Zimowy
Obóz Malarsko-Rysunkowy

1699 zł

13 - 19 lat
OW Na Gwizdówce
Historia sztuki, artystyczne wyzwania i specjalny wernisaż.

#malarstwo #zajęcia artystyczne

sprawdź >
PROMOCJA

Zimowy
Obóz Aktorski

1699 zł

13 - 19 lat
OW Na Gwizdówce
Budowanie zespołu, warsztat aktorski i pokaz finałowy

#aktorstwo #teatr #zajęcia artystyczne

sprawdź >

Zimowy
Obóz Rockowy

1899 zł

13 - 19 lat
OW Na Gwizdówce
Tworzenie bandu, intensywne próby i wielkie jam session.

#zajęcia artystyczne #perkusja #gitara

sprawdź >

Zimowy
Obóz Grafiki Komputerowej

1899 zł

13 - 19 lat
OW Na Gwizdówce
Grafika tradycyjna, komputerowa, tworzenie projektów.

#grafika #zajęcia artystyczne

sprawdź >
PROMOCJA

Zimowy
Obóz Filmowy

1699 zł

13 - 19 lat
OW Na Gwizdówce
Obsługa kamery, pisanie scenariusza, techniki montażu.

#filmy #realizacja dźwięku #zajęcia artystyczne #PZ

sprawdź >
PROMOCJA

Zimowa
Japońska Przygoda z Mangą

1699 zł

13 - 19 lat
OW Na Gwizdówce
Japońska kultura i sztuka, cosplay, sesja zdjęciowa.

#manga #komiks #anime #PZ

sprawdź >

Artystyczne i kreatywne obozy zimowe

wInterkamp to zimowa edycja najpopularniejszych w Polsce twórczych obozów dla dzieci i młodzieży, od lat cieszących się zasłużonym zainteresowaniem. Każdy Uczestnik znajdzie z nami możliwość rozwijania swojej pasji i zdobywania nowych umiejętności. W najbliższym sezonie młodych twórców zapraszamy w nowe miejsce - do Załakowa (k. Sierakowic, Kaszuby)

Najmłodszym uczestnikom (7-12 lat) wInterkamp Junior proponujemy niezmiennie programy łączące pokrewne dziedziny, aby zaprezentować szeroki wachlarz twórczych możliwości. Dla wielbicieli sztuk scenicznych przygotowaliśmy program Teatr & Taniec & Muzyka, miłośników sztuk pięknych zapraszamy na Zimową Kolonię Plastyczną, a dla młodych graczy polecamy wInterkamp Junior - Roboty&Gry&Minecraft. 

Do młodzieży (13-19 lat) kierujemy obozy zawężone do jednej tematyki, co pozwala wyspecjalizować się w wybranej dziedzinie. Kochający muzykę mogą spróbować swoich sił na Obozie Rockowym. Pasjonaci teatru zbudują zgrany zespół na Obozie Aktorskim, a sztuk wizualnych zaznają artystycznej przygody na Obozie Grafiki Komputerowej. W najbliższym sezonie proponujemy również popularne programy: Japońską Przygodę z Mangą, Obóz Malarsko-Rysunkowy i Obóz Filmowy. W tym roku zapraszamy też na zupełnie nowy program Zimowy Obóz Sztuk Scenicznych. 

Dlaczego wInterkamp Junior?

wInterkamp to sprawdzony pomysł na kreatywne połączenie nauki, szału twórczego i aktywnego wypoczynku. Naszym celem jest wspólne odkrywanie i rozwijanie różnych talentów i pasji twórczych od najmłodszych lat. Pamiętając o specyfice pracy z młodszymi dziećmi, a także ich wyjątkowych potrzebach, dbamy o to, by każdy Uczestnik obozów wInterkamp Junior miał jak najlepszą opiekę. Rodziców zapewniamy nie tylko o ciekawym programie zajęć warsztatowych, ale i troskę o najedzone brzuchy, odpowiednie ubranie i uśmiechnięte twarze pociech. Mamy na to swoje sposoby!

Dla kogo wInterkamp Junior?

wInterkamp Junior został stworzony z myślą o dzieciach w wieku 7-12 lat, których zainteresowania nie są jeszcze wąsko ukierunkowane, ale mają ochotę na niezapomnianą przygodę w krainie działań twórczych. Proponujemy rozmaite warsztaty i atrakcje rozbudzające kreatywność. Wspólnie będziemy odkrywać skarbiec pasji i oczywiście świetnie się przy tym bawić. Nasza wykwalifikowana Kadra dołoży wszelkich starań, by forma proponowanych zajęć oraz metody pracy twórczej odpowiadały na zainteresowania dzieci. Zadbamy też o to, by nasi Uczestnicy nauczyli się samodzielności, koleżeństwa i otwartości na nowe – małe i te większe – wyzwania.

wInterkamp Junior skupia się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach i rozwoju dzieci. Od pierwszych chwil obozu szczególną uwagę zwrócimy na adaptację, integrację w grupie i poczucie bezpieczeństwa każdego dziecka. Młodym poszukiwaczom pasji pragniemy stworzyć nie tylko świetne warunki do rozwoju zainteresowań, ale też miejsce, w którym będą czuli się wyjątkowo

Kadra wInterkamp

Wierzymy, że największym potencjałem obozów Interkamp są LUDZIE. Nasza Kadra dobierana jest niezwykle starannie. Prowadzącymi są pasjonaci i specjaliści w swoich dziedzinach, którzy w atrakcyjny sposób potrafią przekazać swoją wiedzę. Wychowawcami i instruktorami są młodzi ludzie z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym. Wśród naszej Kadry znajdują się laureaci prestiżowych nagród, doświadczeni pedagodzy, autorzy licznych wystaw i wernisaży, odnoszący międzynarodowe sukcesy tancerze i instruktorzy tańca, studenci, absolwenci i wykładowcy prestiżowych szkół muzycznych, artystycznych, teatralnych i filmowych. Mają doskonały kontakt z Dziećmi i Młodzieżą, potrafią zarazić swoimi pasjami i entuzjazmem, odkryć przeróżne talenty i właściwie wykorzystać ich potencjał twórczy.

Kontakt 24h

Do dyspozycji zatroskanych Rodziców oddajemy numer telefonu do kierownika obozu, z którym można skontaktować w każdej chwili: dopytać o samopoczucie Dziecka, porozmawiać o postępach, podzielić się wątpliwościami. Ponadto zapewniamy również stały kontakt z Biurem BTA Kompas: (58) 303 18 78 (pn-pt, w godz. 9.00-17.00) i telefon alarmowy czynny w dni dojazdów i powrotów z obozów: 602 60 90 10.

Organizacja obozu

Na naszych obozach nie ma czasu na nudę! Każdy dzień podzielony jest na 3 bloki zajęciowe: przedpołudniowy, popołudniowy i wieczorny. Dwa pierwsze poświęcamy zajęciom programowym. Wówczas proponujemy rozmaite warsztaty twórcze, plenery, turnieje, zabawy integracyjne, konkursy i quizy. Każdy dzień przynosi nowe wrażenia, a zabawa przeplata się z twórczą aktywnością, odkrywaniem i nauką kolejnych cennych umiejętności. Wieczorem przychodzi czas na odpoczynek i jeszcze lepszą integrację z Dziećmi również z innych obozów. Wówczas śpiewamy podczas obozowego karaoke, tańczymy na zwariowanych dyskotekach, oglądamy filmy, kiedy przyjdzie czas na wyciszenie przed snem. Pod koniec obozów wInterkamp odbywa się Pokaz Finałowy, który jest nie tylko podsumowaniem aktywności twórczych wszystkich grup, ale też dużym przeżyciem dla każdego Dziecka i uroczystym zwieńczeniem całego obozu. Zapraszamy!