x
ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

​Festiwal dla dzieci i młodzieży – Młode Góry!


Z przyjemnosćią informujemy, że w tym roku załoga BTA Kompas ponownie będzie czynnie uczestniczy w przygotwaniu i realizacji programu Festiwalu Młode Góry, który jest cześcią 29. FESTIWALU GÓRSKIEGO IM. ANDRZEJA ZAWADY odbywającego się w terminie 6 – 8 września 2024 w Lądku Zdroju! 

Pragniemy, aby Festiwal Młode Góry był dla dzieci niezapomnianym przeżyciem, podczas którego będą mogły zaznać beztroskiego czasu w słońcu, deszczu i błocie...Oferujemy spędzenie wyjątkowych 3 dni w zgodzie z naturą, mnóstwem atrakcji i wyzwań.
 


Nasza baza mieścić się będzie w Willi Marianna w Lądku Zdroju. Miejsce to oferuje ogromny teren, wiaty, starą stajnię, w której można malować po ścianach, salę zabaw, plac zabaw, mini boisko, miejsce na ognisko, rzekę i las graniczące z działką, a w lesie nieopodal kilka skałek wspinaczkowych. Warto to miejsce rozważyć jako rodzinne zakwaterowanie w czasie festiwalu.

Kadrą sprawującą opiekę nad dziećmi oraz prowadzącą część warsztatów będą wychowawcy i instruktorzy BTA Kompas. 

Jak wyglądać będzie dzień Festiwalu Młode Góry

Każdy dzień zaczynać się będzie o godz. 9.00 a kończyć się będzie o godz. 19.00 i podzielony zostanie na kilka bloków zajęć: przedpołudniowe, popołudniowe oraz wieczorne. 
Każdy dzień to zupełnie inne atrakcje. Większość z nich będzie się odbywać na dworze, w terenie. Dziecko może spędzić z nami cały dzień lub dołączyć w wybranych godzinach. 

W sobotni wieczór w godz. 19 – 22 zorganizujemy również kino z najlepszymi filmami dla dzieci prosto z Festiwalu Kino Dzieci

Ramowy program dla poszczególnych grup: 3-5 lat, 6-9 lat, 10-12 lat: Festiwal Młode Góry

 

 

Bilety
Festiwal ma formę półkolonii, dzieci przez cały czas będą pod opieką kadry BTA KOMPAS, do tego wezmą udział w zajęciach programowych i warsztatowych. Dziecko może brać udział w wybranych przez rodziców zajęciach. Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do zakupu karnetów i biletów na tegoroczną, 29. edycję Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady!