x
ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

Obozy i kolonie zimowe dla dzieci i młodzieży

pokaż wszystkie >

Obozy zimowe

Wyjazdy zimowe z BTA Kompas to przede wszystkim gwarancja udanej zabawy. Nasze wyjazdy organizujemy w oparciu o autorskie programy układane przez specjalistów z rozmaitych dziedzin. Podczas wyjazdu dzieciaki są pod opieką doświadczonej kadry. Zapewniamy dojazd, zakwaterowanie i sprzęt najwyższej jakości. Podczas wyjazdów pozostajemy w stałym kontakcie z rodzicem, dziecko zaś jest objęte ubezpieczeniem, a w razie problemów zdrowotnych może się zgłosić do lekarza obozowego. W trakcie trwania obozów i kolonii otrzymujecie Państwo dostęp do fotorelacji.

Obozy zimowe dla dzieci

wInterkamp to oferta zimowych obozów, które pozwalają rozwijać nowe pasje i zainteresowania artystyczne. Dzieci w wieku 7-12 i 13-19 mogą rozwijać swoje zainteresowania w różnych obszarach. Zapraszamy do wyboru obozów z obszaru sztuk scenicznych (obóz wokalny, aktorski, taneczny), obozów związanych z plastyką i fotografią oraz związanych z grafiką komputerową. Programy obozów opracowaliśmy tak, by wspierać odkrywanie talentów dzieci i młodzieży. 

Obozy narciarskie i snowboardowe to szczególne propozycje dla miłośników sportów zimowych. Ich podstawowym założeniem jest wykorzystanie w pełni zimowej aury. Aktywne dzieciaki, które kochają sporty zimowe, mogą wybrać odpowiedni dla siebie poziom zaawansowania i rozwijać swoje umiejętności narciarskie lub snowboardowe na stoku. W wyjazdach z tej serii można wziąć udział już od 6 roku życia.

Ci, którzy nie przepadają za szusowaniem, mogą zdecydować się na tematyczne kolonie zimowe w formie ferii przygodowych. W trakcie ich trwania zaplanowane są liczne atrakcje: szkoła przetrwania, jazda konna, budowanie z klocków lego, wspólne gotowanie, czy zajęcia artystyczne. Zimowiska przeznaczone są dla osób w wieku 6-12 lat. 

Obozy zimowe dla młodzieży

Kolejną opcją są wyjazdy survivalowe i militarne. Podczas nich młodzież może zapoznać się z bronią AirSoftGun, która jest całkowicie bezpieczna. Przy tej okazji uczą się samoobrony, opanowują podstawy bronioznawstwa, a także odbywają treningi i strzelają. Takie wyjazdy powstały z myślą o nastolatkach pomiędzy 13 a 18 rokiem życia.

Istnieje także możliwość zapisania dziecka na obóz fabularny, podczas którego można rozwijać swoje umiejętności prowadzenia narracji w ramach rozgrywek RPG oraz LARP. Oprócz tego proponujemy nasz autorski system RPG Tol Calen.