x
ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

NASZA KADRA

Kto pracuje na obozach BTA Kompas?

Nad jakością i bezpieczeństwem obozowiczów czuwa sztab profesjonalistów. Jedni spędzają z dziećmi cały czas, inni tylko jego część, jednak każdy z nich ma wpływ na przebieg obozu.

Tradycyjnie bezpośrednią opiekę nad dziećmi sprawują wychowawcy oraz kierownik obozu. W miejscach zakwaterowania dodatkowo obsługa obiektu.

W zależności jednak od charakteru obozu - przez cały czas lub na wybranych zajęciach - obecni są dodatkowo instruktorzy, trenerzy lub np. lektorzy.

Na obozach, na których dzieci mają kontakt z wodą, bez względu na to, czy to jezioro, morze czy basen – zawsze obecny jest ratownik WOPR.

Każdy obóz ma zapewnioną opiekę medyczną. Obecny jest lekarz, pielęgniarka lub ratownik medyczny.

Kim jest kadra BTA Kompas?

Nasza kadra jest tak różnorodna, jak oferta naszych obozów. Wszystkich ich łączy jedno: są świadomi spoczywającej na nich odpowiedzialności za Państwa dzieci. Dbamy o bezpieczeństwo naszych uczestników, dlatego zatrudniamy ludzi z doświadczeniem, rozsądnych i kochających swoją pracę. Charakteryzuje ich ogromna kreatywność, zaangażowanie i pomysłowość. Lubią aktywnie spędzać czas i mają swoje pasje, którymi chętnie się dzielą – dzięki temu na naszych obozach nie ma nudy!

Kadra BTA Kompas to ludzie nieustannie dbający także o własny rozwój. Podnoszą kwalifikacje, rozwijają pasje, dążą do bycia najlepszymi w swojej dziedzinie. Zatrudniamy pedagogów, artystów, sportowców, surwiwalowców, żeglarzy, wspinaczy, animatorów, lektorów – wszystkich tych, dzięki którym nasze obozy są urozmaicone, kreatywne i spełniają oczekiwania dzieci i młodzieży.

Jak zatrudniamy kadrę BTA Kompas?

Każdego roku w swoje szeregi przyjmujemy kolejnych kadrowiczów. Prowadzimy rekrutację różnymi kanałami, ale każda z nowo zatrudnionych osób jest przez nas dokładnie sprawdzana. Szczególną wagę przywiązujemy do doświadczenia, podejścia do dzieci i sposobów radzenia sobie z codziennymi obozowymi sytuacjami. Naszą kadrę systematycznie szkolimy, aby była jeszcze lepiej przygotowana do prowadzenia obozu i sprawowania opieki nad Państwa dzieckiem. Mamy także wewnętrzny system awansów i nagród, którymi doceniamy naszych najlepszych kadrowiczów.