x
ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

Obozy i kolonie letnie 2024 dla dzieci i młodzieży

pokaż wszystkie >

Obozy letnie

Obozy to jedna z ukochanych form aktywności dzieciaków. Staramy się zapewnić Państwu jak najciekawszą ofertę obozów wakacyjnych tak, aby każde dziecko mogło znaleźć u nas coś dla siebie. Programy naszych wyjazdów są układane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej. Zapewniamy transport, zakwaterowanie i opiekę na miejscu.

Kolonie dla dzieci

Kolonie dla dzieci to wyjątkowe miejsca, gdzie młodzi ludzie mogą spędzić czas aktywnie i rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze. Dzięki różnorodnym zajęciom, takim jak sport, sztuka czy przyroda, kolonie stwarzają możliwość wszechstronnego rozwoju dzieci. Profesjonalna opieka oraz atrakcyjne programy sprawiają, że kolonie są idealną formą wakacyjnej rozrywki i edukacji dla najmłodszych

Obozy letnie dla dzieci

Obozy rodzinne i maluszkowe to propozycja dla najmłodszych uczestników (przedział wiekowy 5-9). Oferujemy bogatą ofertę obozów odpowiadających na ich zainteresowania i potrzeby. Rozmaite lokalizacje pozwalają wybrać obóz w niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania.

Natomiast opcja połączenia wyjazdu kolonijnego z wczasami rodzinnymi to dobry sposób, aby  pokazać szkrabom, jak atrakcyjne jest spędzanie czasu z rówieśnikami. Kiedy maluch się bawi, rodzice mogą odpocząć, nie tracąc możliwości kontaktu z latoroślą. Obóz Rodzinny to idealne połączenie udanych wakacji dla dzieci i dla rodziców.

Propozycja Interkamp Junior i wyjazdy z cyklu Klub Urwisa to kolonie letnie dla dzieci, podczas których wypoczynek jest wzbogacany o zajęcia tematyczne z różnych dziedzin. Spektrum atrakcji jest szerokie. Odkrywanie nowych pasji  i rozwijanie zainteresowań w najpiękniejszych regionach turystycznych w Polsce, to świetna forma relaksu. 

Obozy wodne i żeglarskie powstały z myślą o miłośnikach wypoczynku w pobliżu jezior lub nad morzem. Dzieci i młodzież pomiędzy 7 a 18 rokiem życia może nauczyć się żeglowania pod okiem specjalistów. Młodzież, która kocha sport, z pewnością doceni możliwość wyjazdu na obóz związany z ulubioną dyscypliną

Wakacje dla młodzieży

Kolejna opcja to obozy letnie dla młodzieży, które zostały stworzone z myślą o pasjonatach fantasy. RPG, LARP i Fantasy Battle. Ale to nie wszystko! Wypracowaliśmy bowiem także autorski system Tol Calen. Na taki wypoczynek zapraszamy uczestników od 12 do 19 roku życia.

Szczególnym rodzajem wypoczynku są obozy survivalowe i ASG (AirSoftGun). Podczas ich trwania młodzież uczy się zestawu umiejętności praktycznych oraz strzela za pomocą całkowicie bezpiecznych replik broni. To propozycja dla osób w przedziale wiekowym 10-25 lat.

Dla młodych poliglotów powstała oferta wyjazdów językowych i zagranicznych. Są one przeznaczone dla młodzieży w przedziale wiekowym 7-18 lat. O jakość postępów w nauce dbają lektorzy. Możliwe jest wybranie wycieczki nakierowanej stricte na naukę, zwiedzanie lub rekreację.

Uzdolnioną artystycznie i kreatywną młodzież zapraszamy na projekt Interkamp. W propozycjach m.in. obóz taneczny, obóz wokalny, obóz aktorski, obóz filmowy i wiele innych.