x
ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

Obozy i kolonie letnie 2024 dla dzieci i młodzieży

pokaż wszystkie >

Obozy letnie

Obozy to jedna z ukochanych form aktywności dzieciaków. Staramy się zapewnić Państwu jak najciekawszą ofertę obozów wakacyjnych tak, aby każde dziecko mogło znaleźć u nas coś dla siebie. Programy naszych wyjazdów są układane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej. Zapewniamy transport, zakwaterowanie i opiekę na miejscu.

Kolonie dla dzieci

Kolonie dla dzieci to wyjątkowe miejsca, gdzie młodzi ludzie mogą spędzić czas aktywnie i rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze. Dzięki różnorodnym zajęciom, takim jak sport, sztuka czy przyroda, kolonie stwarzają możliwość wszechstronnego rozwoju dzieci. Profesjonalna opieka oraz atrakcyjne programy sprawiają, że kolonie letnie są idealną formą wakacyjnej rozrywki i edukacji dla najmłodszych. Sprawdzone kolonie dla dzieci to gwarancja bezpiecznego i interesującego letniego wypoczynku dla najmłodszych uczestników. 

Obozy letnie dla dzieci

Obozy rodzinne i maluszkowe to propozycja dla najmłodszych uczestników (przedział wiekowy 5-9). Oferujemy bogatą ofertę obozów odpowiadających na ich zainteresowania i potrzeby. Rozmaite lokalizacje pozwalają wybrać obóz w niewielkiej odległości od miejsca zamieszkania.

Natomiast opcja połączenia wyjazdu kolonijnego z wczasami rodzinnymi to dobry sposób, aby  pokazać szkrabom, jak atrakcyjne jest spędzanie czasu z rówieśnikami. Kiedy maluch się bawi, rodzice mogą odpocząć, nie tracąc możliwości kontaktu z latoroślą. Obóz Rodzinny to idealne połączenie udanych wakacji dla dzieci i dla rodziców.

Propozycja Interkamp Junior i wyjazdy z cyklu Klub Urwisa to kolonie letnie dla dzieci, podczas których wypoczynek jest wzbogacany o zajęcia tematyczne z różnych dziedzin. Spektrum atrakcji jest szerokie. Odkrywanie nowych pasji  i rozwijanie zainteresowań w najpiękniejszych regionach turystycznych w Polsce, to świetna forma relaksu. 

Obozy wodne i żeglarskie powstały z myślą o miłośnikach wypoczynku w pobliżu jezior lub nad morzem. Dzieci i młodzież pomiędzy 7 a 18 rokiem życia może nauczyć się żeglowania pod okiem specjalistów. Młodzież, która kocha sport, z pewnością doceni możliwość wyjazdu na obóz związany z ulubioną dyscypliną

Wakacje dla młodzieży

Kolejna opcja to obozy letnie dla młodzieży, które zostały stworzone z myślą o pasjonatach fantasy. RPG, LARP i Fantasy Battle. Ale to nie wszystko! Wypracowaliśmy bowiem także autorski system Tol Calen. Na taki wypoczynek zapraszamy uczestników od 12 do 19 roku życia.

Szczególnym rodzajem wypoczynku są obozy survivalowe i ASG (AirSoftGun). Podczas ich trwania młodzież uczy się zestawu umiejętności praktycznych oraz strzela za pomocą całkowicie bezpiecznych replik broni. To propozycja dla osób w przedziale wiekowym 10-25 lat.

Dla młodych poliglotów powstała oferta wyjazdów językowych i zagranicznych. Są one przeznaczone dla młodzieży w przedziale wiekowym 7-18 lat. O jakość postępów w nauce dbają lektorzy. Możliwe jest wybranie wycieczki nakierowanej stricte na naukę, zwiedzanie lub rekreację.

Uzdolnioną artystycznie i kreatywną młodzież zapraszamy na projekt Interkamp. W propozycjach m.in. obóz taneczny, obóz wokalny, obóz aktorski, obóz filmowy i wiele innych. 

Odkryj bogatą ofertę kolonii letnich dla dzieci, w których każde dziecko znajdzie coś dla siebie - od aktywności sportowych po kreatywne warsztaty.