x
ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

Wycieczki szkolne

pokaż wszystkie >

Autorskie programy

W naszej ofercie wycieczek szkolnych i zielonych szkół znajdą Państwo wiele ciekawych programów oraz miejsc, w których od lat organizujemy wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Proponujemy Państwu wyjazdy jedno- i wielodniowe do najpiękniejszych regionów Polski. Wsłuchując się w sugestie Uczestników i śledząc nowe trendy wśród Młodzieży i Dzieci, co roku tworzymy nowe autorskie programy.

Doświadczona kadra

Członkami kadry są wychowawcy, animatorzy, kierownicy, służby medyczne, instruktorzy. Zatrudniani są po kilkuetapowej rekrutacji, przechodzą wewnętrzne szkolenia i często współpracują z nami przez wiele sezonów. Nasza Kadra posiada możliwie najwyższe kwalifikacje i umiejętności oraz pracuje z nami wiele sezonów.

Sprawdzone zakwaterowanie

Od trzygwiazdkowych hoteli po szałas w lesie: nasze obiekty współgrają z realizowanymi w nich programami. Sprawdzamy jakość pokoi, łazienek, sal zajęciowych, boisk, a także wyżywienia.

Program lojalnościowy

Przypominamy naszym stałym oraz nowym Klientom o działającym od 2015 roku programie lojalnościowym dla szkół, którego jesteśmy autorami. Każda szkoła korzystająca z naszych ofert wzbogaca się o punkty lojalnościowe, które w dowolnym czasie mogą być wymieniane na cenne nagrody dla szkoły lub klasy.

Kontakt z organizatorem

Podczas trwania wycieczki szkolnej mają Państwo kontakt z wychowawcą i kierownikiem wycieczki dedykowanym ze strony Państwa szkoły. Na każdej wycieczce jest również kierownik programowy z ramienia organizatora, który zarządza programem i sprawuje pełną opiekę nad Państwa grupą w trakcie trwania wycieczki.

Ubezpieczenie uczestników

Każdy Uczestnik naszych imprez jest potrójnie chroniony: mamy gwarancje ubezpieczeniowe, polisę odpowiedzialności OC deliktowo-kontraktowej, a uczestników ubezpieczamy od kosztów NNW.