x
ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

DLACZEGO MY?

Idea naszych obozów jest niezmienna od 20 lat:

ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO WYPOCZYNKU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczestnicy rozwijali swoje pasje,
nawiązywali ciekawe znajomości, spędzali czas zgodnie ze swoimi zainteresowaniami,
cieszyli się aktywnym wypoczynkiem.

Naszym zadaniem jest tworzyć obozy,
które stworzą takie możliwości i jednocześnie zapewnią
odpowiedni poziom bezpieczeństwa i fachowej opieki.

Autorskie programy

Programy obozów piszemy kierując się zasadą: im mniej czasu, wolnego, tym lepiej. Chcemy, żeby było ciekawie i aktywnie, a program odpowiadał na zainteresowania uczestników. Tworzymy autorskie programy obozów – pisane przez specjalistów w danej dziedzinie, są wynikiem ich pasji i doświadczenia.

Doświadczona kadra

Członkami kadry są wychowawcy, animatorzy, kierownicy, służby medyczne, instruktorzy. Zatrudniani są po kilkuetapowej rekrutacji, przechodzą wewnętrzne szkolenia i często współpracują z nami przez wiele sezonów. Nasza Kadra posiada możliwie najwyższe kwalifikacje i umiejętności oraz pracuje z nami wiele sezonów.

Sprzęt na obozie

Do realizacji programu używamy bezpiecznego i sprawdzonego sprzętu, który po zużyciu wymieniamy na nowy. W zakupach pomagają znawcy tematu, aby jak najlepiej odpowiadał na potrzeby danego programu.

Dojazd na obóz

Dojazd na obóz odbywa się zawsze pod opieką naszej kadry. Dobieramy trasy i środki transportu tak, aby przejazd był zawsze bezpieczny i możliwie najwygodniejszy.

Sprawdzone zakwaterowanie

Od trzygwiazdkowych hoteli po szałas w lesie: nasze obiekty współgrają z realizowanymi w nich programami. Sprawdzamy jakość pokoi, łazienek, sal zajęciowych, boisk, a także wyżywienia.

Fotorelacja z obozu

Przez cały turnus każdego dnia o godzinie 11.00 zamieszczamy fotorelację z obozu. Można obejrzeć ją tutaj.

Kontakt z organizatorem

Przed obozem do Państwa dyspozycji są pracownicy biura w godz. 9.00-17.00: tel. 583031878, e-mail biuro@kompas.pl. Podczas pobytu dziecka na obozie mogą się Państwo kontaktować zarówno z biurem, jak i pod naszym numerem alarmowym 602609010 oraz z kierownikiem obozu. Po obozie rodzice otrzymują pisemną opinię wychowawcy o pobycie dziecka oraz o ewentualnych konsultacjach medycznych.

Ubezpieczenie uczestników

Każdy Uczestnik naszych imprez jest potrójnie chroniony: mamy gwarancje ubezpieczeniowe, polisę odpowiedzialności OC deliktowo-kontraktowej, a uczestników ubezpieczamy od kosztów NNW.

Opieka Medyczna

Spełniamy wszystkie zalecenia kuratorium odnośnie zapewnienia opieki medycznej w trakcie trwania wypoczynku. Na obozach zatrudniamy lekarzy, pielęgniarki lub ratowników medycznych których zadaniem jest czuwanie nad zdrowiem Uczestników obozu i w razie potrzeby udzielenie niezbędnej pomocy medycznej. Opieka medyczna ma kontrolę nad przyjmowanymi przez Uczestników lekami oraz dba o ich bezpieczny pobyt.

NAGRODY DLA BTA KOMPAS

Gazela Biznesu 2013, 2014, 2017 i 2020

Elitarny ranking, tworzony przez „Puls Biznesu” od 15 lat, zrzesza w swoim gronie najdynamiczniej rozwijające się firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. To wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że jesteśmy jedynym organizatorem turystyki wyróżnionym w województwie pomorskim i jednym z niewielu w Polsce.

Diamenty Forbesa 2016 i 2017

Zostaliśmy dwukrotnie uhonorowani prestiżową nagrodą Diamenty Forbesa - dla firm, które w ostatnich trzech latach dynamicznie zwiększyły swoją wartość. Dzięki temu dołączyliśmy do zacnego grona najlepszych firm na polskim rynku!