(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 30 obozów

Interkamp
Junior – Komiks & Manga & Anime

2199 zł

7 - 12 lat
OW Diuna Wicie
Warsztaty rysunkowe, tworzenie swoich własnych komiksów.

#komiks #anime #rysunek #manga

sprawdź >

Obóz
Aktorski

2399 zł

13 - 19 lat
OW Diuna Wicie
Praca z głosem i z tekstem, improwizacje i zadania aktorskie.

#aktorstwo #teatr #charakteryzacja

sprawdź >

Interkamp
Junior - Mała Akademia Filmowa

2199 zł

7 - 12 lat
OW Diuna Wicie
Tworzenie własnych kostiumów, budowanie scenografii.

#filmy #kino

sprawdź >

Obóz
Filmowy

2399 zł

13 - 19 lat
OW Diuna Wicie
Obsługa kamery, pisanie scenariusza, castingi i techniki montażu.

#filmy #kino #aktorstwo

sprawdź >

Obóz
Fotograficzny

2399 zł

13 - 19 lat
OW Diuna Wicie
Fotografia nocna, portretowa, krajobrazu i reklamy.

#fotografia #edycja zdjęć

sprawdź >

Obóz
Gitarowy

2399 zł

13 - 19 lat
OW Diuna Wicie
Gitarowe plenery, nauka gry akordowej, zakładanie strun.

#gitara #muzyka

sprawdź >

Obóz
Grafiki Komputerowej

2399 zł

13 - 19 lat
OW Diuna Wicie
Szkice, projekty, programy graficzne, animacja komputerowa.

#grafika #komputery

sprawdź >

Interkamp
Junior – Gry & Roboty & Komputery

2199 zł

7 - 12 lat
OW Diuna Wicie
Turnieje gier, konstruowanie i programowanie robotów.

#robotyka #komputery #gry planszowe

sprawdź >

Obóz
Malarsko-Rysunkowy

2399 zł

13 - 19 lat
OW Diuna Wicie
Techniki rysunkowe i malarskie, elementy kompozycji plastycznej.

#malarstwo #rysunek #architektura

sprawdź >

Japońska
Przygoda z Mangą

2399 zł

13 - 19 lat
OW Diuna Wicie
Sztuka i kultura Japonii, mowa i pismo, tworzenia komiksu.

#komiks #manga #Japonia #anime #rysunek

sprawdź >

Interkamp 2019 – WICIE – pierwszy raz nad morzem!

W najbliższe wakacje Interkamp po raz pierwszy zawita nad morze! Tym razem spotkamy się w ośrodku Diuna, położonym w przepięknej scenerii w miejscowości Wicie. Ośrodek będzie do wyłącznej dyspozycji Uczestników i Kadry obozów Interkamp. Ośrodek oddany zostaje po kapitalnym remoncie, z nowymi pokojami i łazienkami, a infrastruktura przygotowana zostanie właśnie pod działania twórcze Interkampu. Fantastyczne miejsce, domowa kuchnia, liczne sale warsztatowe, teren rekreacyjny i plaża tuż za rogiem z pewnością będą inspirować i sprzyjać kolejnym twórczym przygodom.

Co to jest Interkamp?

Interkamp to sprawdzony pomysł na kreatywne połączenie nauki, szału twórczego i aktywnego wypoczynku. Uzdolniona artystycznie i kreatywna młodzież spotyka się, by w wakacyjnej formie pracować wspólnie nad interesującymi projektami, uczyć się nowości i rozwijać swoje pasje. To propozycja dla tych, którzy nie boją się pytać, lubią wyzwania i chcą przeżyć niezapomnianą przygodę w otoczeniu inspirującej przyrody i ciekawych świata ludzi. Zajęcia na obozie Interkamp daleko odbiegają od szkolnych standardów.

Wierzymy, że największym potencjałem obozów Interkamp są ludzie. Kadra na obozy dobierana jest niezwykle starannie. Prowadzącymi są eksperci w swoich dziedzinach, którzy w niekonwencjonalny i atrakcyjny sposób potrafią przekazać swoją wiedzę. Wśród naszej kadry znajdują się laureaci prestiżowych nagród w swoich branżach, doświadczeni pedagodzy, autorzy licznych wystaw i wernisaży, odnoszący międzynarodowe sukcesy tancerze i instruktorzy tańca, studenci, absolwenci oraz wykładowcy prestiżowych szkół muzycznych, artystycznych, teatralnych i filmowych. Wszyscy mają doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą, potrafią zarazić swoimi pasjami i entuzjazmem oraz odkryć talent i właściwie wykorzystać ich potencjał twórczy.

Sprzęt. Szczególną wagę przywiązujemy także do wyposażenia naszych pracowni. Uczestnicy mają stały dostęp do nowoczesnej pracowni komputerowej z szybkim, stałym łączem internetowym, wyposażonej w drukarki i profesjonalne oprogramowanie. Zajęcia aktorskie i taneczne prowadzone są w przestronnych salach z lustrami oraz odpowiednią do tańca podłogą. Mamy również ciemnię fotograficzną, studio filmowe oraz w pełni wyposażoną pracownię plastyczną. Dysponujemy również sprzętem muzycznym: gitarami, perkusjami, wzmacniaczami, mikrofonami. Nasze zaplecze sprzętowe (m.in. monitory, statywy, oświetlenie) pozwala nawet przeprowadzić profesjonalną, transmitowaną na żywo realizację telewizyjną. Wysokiej klasy aparaty fotograficzne, projektor multimedialny, odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie to niezbędne wyposażenie każdego turnusu obozów Interkamp.

Interkamp nad morzem! W tym roku nasze twórcze działania zawitają po raz pierwszy nad morze! Morskie klimaty z pewnością będą inspiracją dla młodych artystów. Bliskość plaży pozwoli nam na realizację ciekawych i twórczych pomysłów. To nie lada gratka dla młodych fotografów, malarzy i filmowców. Wschody i zachody słońca nad morzem – istna uczta dla każdego Interkampowicza. Przed nami plenerowe koncerty naszych muzyków, happeningi aktorów i wiele innych spontanicznych działań.

Specjalnie dla młodszych pasjonatów sztuki przygotowaliśmy obozy Interkamp Junior. Naszym celem jest wspólne odkrywanie, a także rozwijanie różnych talentów i pasji twórczych od najmłodszych lat. Pamiętając o specyfice pracy z młodszymi dziećmi, a także ich wyjątkowych potrzebach, dbamy o to, by każdy Uczestnik obozów Interkamp Junior miał jak najlepszą opiekę.

Interkamp Junior został stworzony z myślą o dzieciach w wieku 7-12 lat, których zainteresowania nie są jeszcze wąsko ukierunkowane, ale mają ochotę na niezapomnianą przygodę w krainie działań twórczych. Proponujemy rozmaite warsztaty i atrakcje rozbudzające kreatywność. Nasza wykwalifikowana kadra dołoży wszelkich starań, by forma proponowanych zajęć oraz metody pracy twórczej odpowiadały na zainteresowania dzieci. Zadbamy też o to, by nasi Uczestnicy nauczyli się samodzielności, koleżeństwa i otwartości na nowe – małe i te większe – wyzwania. Od pierwszych chwil obozu, szczególną uwagę zwrócimy na adaptację, integrację w grupie i poczucie bezpieczeństwa każdego dziecka.

PRZYGODA Z PASJĄ

Do programów Interkampu zawitały również obozy przygodowe! To wspaniała propozycja dla dzieci w wieku 7-12 lat, które chcą spędzić aktywnie wakacje, a przy okazji zasmakować obozów artystycznych. W programie znajdziemy wycieczki, wyprawy, mnóstwo morskich aktywności, a do tego odrobina zajęć artystycznych tj. gotowania, fotografowania, tańca, czy śpiewu. Jest to pomysł dla osób, które chcą przeżyć niezapomniane, aktywne wakacje i poszukują jeszcze własnych pasji.

ORGANIZACJA PROGRAMU

Na naszych obozach nie ma czasu na nudę! Każdy dzień podzielony jest na 3 bloki zajęciowe: przedpołudniowy, popołudniowy i wieczorny. Dwa pierwsze poświęcamy zajęciom programowym: warsztatom twórczym, plenerom, turniejom, zabawom integracyjnym, konkursom i quizom. Wieczorem przychodzi czas na odpoczynek i jeszcze lepszą integrację z dziećmi również z innych obozów. Wówczas śpiewamy podczas obozowego karaoke i przy ognisku, tańczymy na zwariowanych dyskotekach, a także oglądamy filmy, kiedy czas się wyciszyć przed snem. W ostatni dzień obozów Interkamp odbywa się pokaz finałowy, który jest nie tylko podsumowaniem aktywności twórczych wszystkich grup, ale też dużym przeżyciem dla każdego Uczestnika i uroczystym zwieńczeniem całego obozu. Zapraszamy!