x
ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI
KATEGORIE
PASJE wybierz>>
MIEJSCE WYJAZDU

INTERKAMP

Obozy, które pozwalają rozwinąć artystyczne pasje. Twórcze wakacje dla miłośników sztuki, muzyki, teatru, filmu i innych dziedzin.
NOWOŚĆ!

Obóz
Filmowy G.F. Darwin vs. Młodzi Twórcy

3999 zł

14 - 19 lat
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ONDRASZEK
Młodzi Twórcy epickiego dzieła we współpracy z G.F. Darwin.

#filmy #kino #produkcja

sprawdź >
NOWOŚĆ!

Strefa
Kreatywnego Pisania z Bartłomiejem Sztobrynem

3699 zł

14 - 19 lat
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ONDRASZEK
Kreatywne pisanie. poezja, pisarstwo.

#poezja #pisarstwo

sprawdź >
NOWOŚĆ!

Warsztaty
Kreatywnego Pisania z Bartłomiejem Sztobrynem - wyjazd 18+

1999 zł

18 - 39 lat
Przystanek Drzewina
Poezja, kreatywne pisanie, spotkanie autorskie.

#pisarstwo #poezja

sprawdź >

Interkamp
Junior – Kolonia Plastyczna

3199 zł

7 - 12 lat
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ONDRASZEK
Plenery artystyczne oraz mnóstwo gier i zabaw.

#rysunek #plastyka #zajęcia artystyczne #malarstwo

sprawdź >

Interkamp
Junior - Teatr&Taniec&Muzyka

3199 zł

7 - 12 lat
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ONDRASZEK
Warsztaty teatralne i taneczne z nauką emisji głosu czy rytmiki.

#muzyka #teatr #aktorstwo #taniec #wokal #zajęcia artystyczne #śpiew

sprawdź >

Interkamp
Junior - Kolonia Fotograficzna

3199 zł

7 - 12 lat
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ONDRASZEK
Fotograficzne warsztaty dla młodych fascynatów aparatu.

#fotografia #przygoda #zajęcia artystyczne #zajęcia terenowe

sprawdź >

Interkamp
Junior – Kolonia Miłośników Gier i Robotów

3199 zł

7 - 12 lat
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ONDRASZEK
Turnieje gier, konstruowanie i programowanie robotów to niewielka część tego obozu.

#gry komputerowe #robotyka

sprawdź >

Interkamp
Junior - Kolonia Miłośników Minecraft

3199 zł

7 - 12 lat
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ONDRASZEK
Świat Minecraft stoi otworem przed obozowiczami.

#minecraft #gry komputerowe #komputery #projektowanie gier

sprawdź >

Interkamp
Junior - Komiks&Manga&Anime

3199 zł

7 - 12 lat
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ONDRASZEK
Warsztaty rysunkowe oraz tworzenie swoich własnych komiksów.

#manga #anime #cosplay #Japonia #zajęcia artystyczne

sprawdź >

Interkamp
Junior - Kolonia Muzyczna

3199 zł

7 - 12 lat
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ONDRASZEK
Świat dźwięków, śpiewu i występów na scenie.

#zajęcia artystyczne #wokal #śpiew #muzyka

sprawdź >

INTERKAMP 2024

Naszym nowym miejscem do realizacji artystycznych obozów Interkamp w tym roku będzie Ustroń - popularne miasto turystyczne w Beskidzie Śląskim, słynące z kompleksu leczniczo-uzdrowiskowego i pięknych widoków na góry. To tam po raz kolejny będziemy rozbudzać artystyczne pasje, inspirować do twórczej aktywności i wspólnie przeżywać letnie przygody.

Miejscem naszego zakwaterowania będzie Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Ondraszek. Obiekt - do wyłącznej dyspozycji naszych Uczestników oraz Kadry - położony jest na zboczu góry, z dala od miejskiego zgiełku, z fantastycznym widokiem na Czantorię Wielką. Obiekt posiada 2 ha terenu zielonego z miejscami przeznaczonymi do rekreacji, boiskiem sportowym, altanką grillową i kręgiem ogniskowym, ławeczkami, leżakami... Do intensywnej pracy twórczej ponadto posłuży nam  kompleks sal warsztatowych i pracowni artystycznych.

 Co to jest Interkamp?

Interkamp to sprawdzony pomysł na kreatywne połączenie działań warsztatowych, edukacji artystycznej i aktywnego wypoczynku. Uzdolniona młodzież spotyka się w jednym miejscu, by w wakacyjnej formie i towarzystwie pasjonatów pracować wspólnie nad interesującymi projektami, uczyć się nowości i rozwijać swoje umiejętności. Obozy artystyczne to propozycja dla tych, którzy nie boją się pytać, lubią wyzwania i chcą przeżyć niezapomnianą przygodę w otoczeniu inspirującej przyrody i ludzi ciekawych świata. Zajęcia na obozach artystycznych Interkamp daleko odbiegają od szkolnych standardów.

Specjalnie dla młodszych dzieci przygotowaliśmy artystyczne programy obozów Interkamp Junior. Naszym celem jest wspólne odkrywanie, a także rozwijanie różnych talentów i pasji twórczych od najmłodszych lat. Pamiętając o specyfice pracy z młodszymi dziećmi, a także ich wyjątkowych potrzebach, dbamy o to, by każdy Uczestnik miał jak najlepszą opiekę i atencję. Interkamp Junior został stworzony z myślą o dzieciach w wieku 7-12 lat, których zainteresowania nie są jeszcze wąsko ukierunkowane. Naszym celem jest szeroko pojęta edukacja artystyczna i pierwsze kroki w twórczość. W programie znajdziemy zajęcia plenerowe, gry i zabawy oraz warsztaty z konkretnej dziedziny artystycznej m.in. plastyki, filmu, fotografii, tańca, Minecraft, robotyki czy muzyki.

Wierzymy, że największym potencjałem obozów Interkamp są ludzie. Kadra na obozy artystyczne dobierana jest niezwykle starannie. Prowadzącymi są eksperci w swoich dziedzinach, którzy w niekonwencjonalny i atrakcyjny sposób potrafią przekazać swoją wiedzę. Wśród naszej kadry znajdują się laureaci prestiżowych nagród w swoich branżach, doświadczeni pedagodzy, autorzy licznych wystaw i wernisaży, odnoszący międzynarodowe sukcesy tancerze i instruktorzy tańca, studenci, absolwenci oraz wykładowcy prestiżowych szkół muzycznych, artystycznych, teatralnych i filmowych. Wszyscy mają doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą, potrafią zarazić swoimi pasjami i entuzjazmem oraz odkryć talent i właściwie wykorzystać ich potencjał twórczy.

Szczególną wagę przywiązujemy także do profesjonalnego sprzętu i wyposażenia naszych pracowni. Uczestnicy  mają do dyspozycji kompleks sal warsztatowych oraz specjalistycznego sprzętu Mamy studio filmowe, fotograficzne oraz bogato wyposażoną pracownię plastyczną. Dysponujemy również sprzętem muzycznym: gitarami, perkusjami, wzmacniaczami, odsłuchami, mikrofonami, mikserami, sprzętem do produkcji muzycznej, okularami VR, tabletami graficznymi, drukarką 3D,  komputerami oraz konsolami PS4 i PS5. Wysokiej klasy aparaty fotograficzne, projektor multimedialny, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie to niezbędne wyposażenie każdego turnusu obozów Interkamp.

ORGANIZACJA PROGRAMU

Nasze obozy artystyczne to przede wszystkim czas wypełniony na maxa! Każdy dzień podzielony jest na 3 bloki zajęciowe: przedpołudniowy, popołudniowy i wieczorny. Dwa pierwsze poświęcamy zajęciom programowym: warsztatom twórczym, plenerom, turniejom, zabawom integracyjnym, konkursom i quizom. Wieczorem przychodzi czas na integrację między uczestnikami różnych obozów Interkamp oraz odpoczynek. Wówczas śpiewamy podczas obozowego karaoke i przy ognisku, organizujemy jam session i improwizacje pod osłoną nocy, tańczymy na zwariowanych dyskotekach, a także oglądamy filmy, kiedy czas się wyciszyć przed snem. 

W ostatni dzień obozów Interkamp odbywa się pokaz finałowy, który jest nie tylko podsumowaniem aktywności twórczych wszystkich grup, ale też dużym przeżyciem dla każdego Uczestnika i uroczystym zwieńczeniem całego obozu. Zapraszamy!