ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI
KATEGORIE
PASJE wybierz>>
MIEJSCE WYJAZDU

INTERKAMP

Obozy, które pozwalają rozwinąć artystyczne pasje. Twórcze wakacje dla miłośników sztuki, muzyki, teatru, filmu i innych dziedzin.

Festiwalowa
Półkolonia Aktorsko - Filmowa

199 zł

5 - 10 lat
Dom Dziennikarza - baza półkolonii
półkolonia, festiwal, aktorzy, filmowcy

#aktorstwo #filmy

sprawdź >

Letnia
Przygoda z Minecraft

2799 zł

7 - 12 lat
Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Świat Minecraft, konsole, roboty.

#minecraft #gry komputerowe #gry planszowe #DD

sprawdź >

Interkamp
Junior - Komiks & Manga & Anime

2799 zł

7 - 12 lat
Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Warsztaty rysunkowe, tworzenie swoich własnych komiksów.

#rysunek #manga #anime #komiks #zajęcia artystyczne #DD

sprawdź >

Interkamp
Junior - Mała Akademia Filmowa

2599 zł

7 - 12 lat
Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Tworzenie własnych kostiumów, budowanie scenografii.

#filmy #produkcja #zajęcia artystyczne #realizacja dźwięku

sprawdź >

Interkamp
Junior - Pierwsze Kroki Mistrzów Kuchni

2799 zł

7 - 12 lat
Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Kuchenne odkrycia, tajemne przepisy i niezwykłe pyszności.

#kuchnie świata #przygoda #gotowanie #DD

sprawdź >

Interkamp
Junior - Kolonia Plastyczna - NOWOŚĆ

1799 zł

7 - 12 lat
Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Plenery artystyczne oraz mnóstwo gier i zabaw.

#rysunek #malarstwo #plastyka #zajęcia artystyczne #DD

sprawdź >

Interkamp
Junior - Kolonia Aktorsko-Filmowa - NOWOŚĆ

1799 zł

7 - 12 lat
Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Tworzenie własnych kostiumów, budowanie scenografii.

#filmy #charakteryzacja #aktorstwo #DD

sprawdź >

Festiwal
Interkamp - Cyber Camp

3199 zł

13 - 19 lat
Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Roboty,zabawy, wyścigi , turnieje, programowanie.

#robotyka #gry komputerowe #gry planszowe

sprawdź >

Festiwal
Interkamp - Plener Filmowy

3199 zł

13 - 19 lat
Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Obsługa kamery, pisanie scenariusza, techniki montażu.

#filmy #zajęcia artystyczne #zajęcia terenowe #realizacja dźwięku

sprawdź >

Festiwal
Interkamp - Plener Malarsko-Rysunkowy

3199 zł

13 - 19 lat
Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Techniki rysunkowe i malarskie, elementy kompozycji.

#malarstwo #rysunek #zajęcia artystyczne

sprawdź >

Interkamp 2023

Naszym wymarzonym i sprawdzonym już miejscem na organizację letnich obozów Interkamp jest niezwykle urokliwy Kazimierz Dolny. To tam po raz kolejny będziemy rozbudzać artystyczne pasje, inspirować do twórczej aktywności i wspólnie przeżywać piękne przygody.

To właśnie w Kazimierzu Dolnym co roku odbywa się słynny Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI, którym latem żyje całe miasteczko. To prawdziwe święto dla artystów, tłumnie odwiedzających w wakacje Kazimierz Dolny, by uczestniczyć w licznych projekcjach, pokazach, wystawach, koncertach i fascynujących spotkaniach z twórcami i gwiazdami. Poczuj ten klimat i stań się częścią tego niezwykłego wydarzenia podczas naszego 3 i 4 turnusu obozów Interkamp! Zakwaterowani będziemy w Domu Dziennikarza, w którym stacjonarnie zrealizujemy jedynie część programu, bowiem w Kazimierzu Dolnym spora część zajęć  odbywać się będzie w plenerze po to, by jak najwięcej skorzystać z atrakcji samego miasta i chłonąć jego cudowną atmosferę. Będziemy zwiedzać najciekawsze zabytki i zakątki (m.in. Górę Trzech Krzyży, ruiny zamku, renesansowy rynek, Wąwóz Korzeniowy itd.), ale też, a może przede wszystkim - inspirowani historią, architekturą i pięknem tych miejsc - realizować intensywny program warsztatów artystycznych. Właśnie tam będą powstawać fantastyczne szkice, rysunki i fotografie...Tam zrobimy niejeden film, fotoreportaż, zagramy koncert akustyczny, zorganizujemy sesję zdjęciową, taneczne show i happening. Co jeszcze się wydarzy zależy w dużym stopniu też od Ciebie!

 Co to jest Interkamp?

Interkamp to sprawdzony pomysł na kreatywne połączenie działań warsztatowych, szału twórczego i aktywnego wypoczynku. Uzdolniona młodzież spotyka się w jednym miejscu, by w wakacyjnej formie i towarzystwie pasjonatów pracować wspólnie nad interesującymi projektami, uczyć się nowości i rozwijać swoje zainteresowania. Obozy artystyczne to propozycja dla tych, którzy nie boją się pytać, lubią wyzwania i chcą przeżyć niezapomnianą przygodę w otoczeniu inspirującej przyrody i ludzi ciekawych świata. Zajęcia na obozach artystycznych Interkamp daleko odbiegają od szkolnych standardów.

Specjalnie dla młodszych pasjonatów sztuki przygotowaliśmy artystyczne programy obozów Interkamp Junior. Naszym celem jest wspólne odkrywanie, a także rozwijanie różnych talentów i pasji twórczych od najmłodszych lat. Pamiętając o specyfice pracy z młodszymi dziećmi, a także ich wyjątkowych potrzebach, dbamy o to, by każdy Uczestnik miał jak najlepszą opiekę i atencję. Interkamp Junior został stworzony z myślą o dzieciach w wieku 7-12 lat, których zainteresowania nie są jeszcze wąsko ukierunkowane, ale mają ochotę na niezapomnianą przygodę w krainie działań twórczych. 

Pierwsze kroki w twórczość. To wspaniała propozycja dla dzieci w wieku 7-12 lat, które chcą spędzić aktywnie wakacje, a przy okazji zasmakować uroków warsztatów artystycznych. W programie znajdziemy różne wycieczki, zajęcia plenerowe, gry i zabawy oraz kierunkowe zajęcia z konkretnej dziedziny artystycznej tj. fotografii, tańca, czy muzyki.

Dla naszych starszych uczestników ponownie przygotowaliśmy Festiwal Interkamp, czyli wyjątkowy turnus tylko dla młodzieży w wieku 13-19 lat. To oznacza, że w Domu Dziennikarza zamieszkają jedynie starsi Uczestnicy, co z pewnością posłuży lepszej integracji, wspólnym plenerom artystycznym i luźniejszej atmosferze podczas wieczornych ognisk, dyskotek, czy uczestnictwa w odbywającym się w tym terminie słynnym Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI.

Wierzymy, że największym potencjałem obozów Interkamp są ludzie. Kadra na obozy artystyczne dobierana jest niezwykle starannie. Prowadzącymi są eksperci w swoich dziedzinach, którzy w niekonwencjonalny i atrakcyjny sposób potrafią przekazać swoją wiedzę. Wśród naszej kadry znajdują się laureaci prestiżowych nagród w swoich branżach, doświadczeni pedagodzy, autorzy licznych wystaw i wernisaży, odnoszący międzynarodowe sukcesy tancerze i instruktorzy tańca, studenci, absolwenci oraz wykładowcy prestiżowych szkół muzycznych, artystycznych, teatralnych i filmowych. Wszyscy mają doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą, potrafią zarazić swoimi pasjami i entuzjazmem oraz odkryć talent i właściwie wykorzystać ich potencjał twórczy.

Szczególną wagę przywiązujemy także do profesjonalnego sprzętu i wyposażenia naszych pracowni. Uczestnicy mają stały dostęp do nowoczesnej pracowni komputerowej z szybkim, stałym łączem internetowym, wyposażonej w drukarki i profesjonalne oprogramowanie. Zajęcia aktorskie i taneczne prowadzone są w przestronnych salach oraz odpowiednią do tańca podłogą. Mamy studio filmowe, fotograficzne oraz bogato pracownię plastyczną. Dysponujemy również sprzętem muzycznym: gitarami, perkusjami, wzmacniaczami, mikrofonami, mikserami oraz konsolami PS4 i PS5. Wysokiej klasy aparaty fotograficzne, projektor multimedialny, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie to niezbędne wyposażenie każdego turnusu obozów Interkamp.

ORGANIZACJA PROGRAMU

Nasze obozy artystyczne to przede wszystkim czas wypełniony na maxa! Każdy dzień podzielony jest na 3 bloki zajęciowe: przedpołudniowy, popołudniowy i wieczorny. Dwa pierwsze poświęcamy zajęciom programowym: warsztatom twórczym, plenerom, turniejom, zabawom integracyjnym, konkursom i quizom. Wieczorem przychodzi czas na integrację między uczestnikami różnych obozów Interkamp oraz odpoczynek. Wówczas śpiewamy podczas obozowego karaoke i przy ognisku, gramy w gry terenowe, organizujemy jam session i improwizacje pod osłoną nocy, tańczymy na zwariowanych dyskotekach, a także oglądamy filmy, kiedy czas się wyciszyć przed snem. W ostatni dzień obozów Interkamp odbywa się pokaz finałowy, który jest nie tylko podsumowaniem aktywności twórczych wszystkich grup, ale też dużym przeżyciem dla każdego Uczestnika i uroczystym zwieńczeniem całego obozu. Zapraszamy!