ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 33 obozów

Pierwsze
kroki z muzyką – NOWOŚĆ!

2399 zł

7 - 12 lat
Jodłowy Dwór
Zajęcia rytmiczne, emisja głosu i kształtowanie słuchu.

#zajęcia artystyczne #wokal #śpiew #muzyka #zajęcia terenowe

sprawdź >
Pierwsze
kroki z gotowaniem

2399 zł

7 - 12 lat
Jodłowy Dwór
Zabawa i sport, a przede wszystkim zajęcia kulinarne.

#gotowanie #zdrowe odżywanie #kuchnie świata #zajęcia terenowe

sprawdź >
Pierwsze
kroki z fotografią

2399 zł

7 - 12 lat
Jodłowy Dwór
Malowanie światłem, ABC fotoreportażu i zadania fotograficzne.

#fotografia #edycja zdjęć #zajęcia artystyczne #przygoda

sprawdź >
Pierwsze
kroki z teatrem

2399 zł

7 - 12 lat
Jodłowy Dwór
Praca z tekstem, dykcja, prezentacja i ruch sceniczny.

#aktorstwo #teatr #wizaż #zajęcia artystyczne

sprawdź >
Pierwsze
kroki z tańcem

2399 zł

7 - 12 lat
Jodłowy Dwór
Nauka kroków, figur i układów choreograficznych.

#taniec #muzyka #treningi #taniec nowoczesny #zajęcia artystyczne

sprawdź >
Obóz
Minecraft z aktorstwem i Ekipą DC STUDIO - NOWOŚĆ!

2599 zł

9 - 16 lat
Jodłowy Dwór
Minecraft Rodzinka, aktorstwo, wyobraźnia.

#minecraft #aktorstwo

sprawdź >
Pierwsze
Kroki z Ukulele - Nowość!

2399 zł

7 - 12 lat
Jodłowy Dwór
Ukulele, muzyka w plenerze, doskonalenie umiejętności, chill.

#muzyka #ukulele #wokal #zajęcia artystyczne

sprawdź >
Interkamp
Junior – Plastyka & Fotografia

2499 zł

7 - 12 lat
Jodłowy Dwór
Minikurs fotografii cyfrowej, plenery fotograficzne.

#plastyka #fotografia #zajęcia artystyczne #rękodzieło

sprawdź >
Interkamp
Junior - Teatr & Taniec & Muzyka

2499 zł

7 - 12 lat
Jodłowy Dwór
Warsztaty teatralne i taneczne, emisja głosu, rytmika.

#teatr #taniec #muzyka #zajęcia artystyczne #wokal

sprawdź >
Interkamp
Junior – Gry & Roboty & Komputery

2499 zł

7 - 12 lat
Jodłowy Dwór
Turnieje gier, konstruowanie i programowanie robotów.

#gry komputerowe #komputery #robotyka #programowanie

sprawdź >

Interkamp 2021 – Góry Świętokrzyskie!

W najbliższe wakacje Interkamp zaprasza na trzy turnusy w inspirujące i sprawdzone miejsce w Górach Świętokrzyskich. Nasz ośrodek mieści się na skraju Puszczy Jodłowej, u stóp słynnej Łysej Góry, a zatem czekają na Uczestników wyjątkowe plenery, wycieczki i atrakcje, a także dopracowane programy obozów artystycznych. Jak co roku w trakcie Intercampu jednoczymy swoje artystyczne siły, inspirujemy się, rozwijamy i tworzymy. Tym razem skoncentrujemy się na jednym miejscu, które przez ponad miesiąc stanie się kuźnią talentu, pasji i sztuki, nie możemy się już doczekać!

Co to jest Interkamp?

Interkamp to sprawdzony pomysł na kreatywne połączenie nauki, szału twórczego i aktywnego wypoczynku. Uzdolniona artystycznie i kreatywna młodzież spotyka się w jednym miejscu, by w tematycznych obozach, w wakacyjnej formie, w otoczeniu pasjonatów pracować wspólnie nad interesującymi projektami, uczyć się nowości i rozwijać swoje zainteresowania. Obozy artystyczne to propozycja dla tych, którzy nie boją się pytać, lubią wyzwania i chcą przeżyć niezapomnianą przygodę w otoczeniu inspirującej przyrody i ludzi ciekawych świata. Zajęcia na obozach artystycznych Interkamp daleko odbiegają od szkolnych standardów.

Specjalnie dla młodszych pasjonatów sztuki przygotowaliśmy kolonie artystyczne Interkamp Junior. Naszym celem jest wspólne odkrywanie, a także rozwijanie różnych talentów i pasji twórczych od najmłodszych lat. Pamiętając o specyfice pracy z młodszymi dziećmi, a także ich wyjątkowych potrzebach, dbamy o to, by każdy Uczestnik kolonii artystycznych dla Juniorów miał jak najlepszą opiekę. Interkamp Junior został stworzony z myślą o dzieciach w wieku 7-12 lat, których zainteresowania nie są jeszcze wąsko ukierunkowane, ale mają ochotę na niezapomnianą przygodę w krainie działań twórczych. 

Do programów Interkampu zawitały również obozy dla najmłodszych pasjonatów, czyli Pierwsze kroki w twórczość. To wspaniała propozycja dla dzieci w wieku 7-12 lat, które chcą spędzić aktywnie wakacje, a przy okazji zasmakować obozów artystycznych. W programie znajdziemy wycieczki, wyprawy, mnóstwo morskich aktywności, a do tego zajęcia z konkretnej dziedziny artystycznej tj. gotowania, fotografowania, tańca, czy śpiewu. Jest to pomysł dla osób, które chcą przeżyć niezapomniane, aktywne wakacje i chcą rozwijać swoje zainteresowania.

Wierzymy, że największym potencjałem obozów Interkamp są ludzie. Kadra na obozy artystyczne dobierana jest niezwykle starannie. Prowadzącymi są eksperci w swoich dziedzinach, którzy w niekonwencjonalny i atrakcyjny sposób potrafią przekazać swoją wiedzę. Wśród naszej kadry znajdują się laureaci prestiżowych nagród w swoich branżach, doświadczeni pedagodzy, autorzy licznych wystaw i wernisaży, odnoszący międzynarodowe sukcesy tancerze i instruktorzy tańca, studenci, absolwenci oraz wykładowcy prestiżowych szkół muzycznych, artystycznych, teatralnych i filmowych. Wszyscy mają doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą, potrafią zarazić swoimi pasjami i entuzjazmem oraz odkryć talent i właściwie wykorzystać ich potencjał twórczy.

Szczególną wagę przywiązujemy także do profesjonalnego sprzętu i wyposażenia naszych pracowni. Uczestnicy mają stały dostęp do nowoczesnej pracowni komputerowej z szybkim, stałym łączem internetowym, wyposażonej w drukarki i profesjonalne oprogramowanie. Zajęcia aktorskie i taneczne prowadzone są w przestronnych salach z lustrami oraz odpowiednią do tańca podłogą. Mamy również ciemnię fotograficzną, studio filmowe oraz w pełni wyposażoną pracownię plastyczną. Dysponujemy również sprzętem muzycznym: gitarami, perkusjami, wzmacniaczami, mikrofonami. Nasze zaplecze sprzętowe (m.in. monitory, statywy, oświetlenie) pozwala nawet przeprowadzić profesjonalną, transmitowaną na żywo realizację telewizyjną. Wysokiej klasy aparaty fotograficzne, projektor multimedialny, odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie to niezbędne wyposażenie każdego turnusu obozów Interkamp.

ORGANIZACJA PROGRAMU

Nasze obozy i kolonie artystyczne to przede wszystkim zero nudy! Każdy dzień podzielony jest na 3 bloki zajęciowe: przedpołudniowy, popołudniowy i wieczorny. Dwa pierwsze poświęcamy zajęciom programowym: warsztatom twórczym, plenerom, turniejom, zabawom integracyjnym, konkursom i quizom. Wieczorem przychodzi czas na integrację między wszystkimi obozami Intercamp oraz odpoczynek. Wówczas śpiewamy podczas obozowego karaoke i przy ognisku, gramy w gry terenowe, tańczymy na zwariowanych dyskotekach, a także oglądamy filmy, kiedy czas się wyciszyć przed snem. W ostatni dzień obozów Interkamp odbywa się pokaz finałowy, który jest nie tylko podsumowaniem aktywności twórczych wszystkich grup, ale też dużym przeżyciem dla każdego Uczestnika i uroczystym zwieńczeniem całego obozu. Zapraszamy!