ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI
KATEGORIE
PASJE wybierz>>
MIEJSCE WYJAZDU

KOLONIE KULINARNE

Interkamp
Junior - Pierwsze Kroki Mistrzów Kuchni

2799 zł

7 - 12 lat
Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Kuchenne odkrycia, tajemne przepisy i niezwykłe pyszności.

#kuchnie świata #przygoda #gotowanie #DD

sprawdź >

Obóz
Młodych Mistrzów Kuchni - Wisła

2699 zł

7 - 12 lat
Pensjonat Słoneczny Gród w Wiśle
Zdrowe odżywianie, tajniki kuchenne.

#zdrowe odżywanie #kuchnie świata #gotowanie

sprawdź >

Obóz
Mistrzów Pizzy - NOWOŚĆ

2999 zł

9 - 13 lat
Pensjonat Słoneczny Gród w Wiśle
Włoski kurs pizzy, pasty i oliwy.

#gotowanie #zajęcia terenowe #kuchnie świata

sprawdź >

Kolonie i obozy kulinarne dla dzieci i młodzieżyPizza z ananasem czy bez ananasa? Sernik bez rodzynek, a może jednak z rodzynkami? A cynamon, dodać go do ciasta? Wspólnie odpowiemy na te pytania w trakcie kulinarnych obozów. Interkamp Junior - Pierwsze Kroki Mistrzów Kuchni to wyjątkowo pyszny obóz udzielający wskazówek od czego zacząć gotowanie, a od doświadczonej kadry dowiecie się, co dodać do naleśników aby były bardziej pulchne.

Na słodko czy na słono? To też jest dobre pytanie! Na Obozie Młodych Mistrzów Kuchni w Wiśle poznacie przepisy na jedną potrawę w dwóch wersjach. W programie także kulinarne wyzwania, quizy oraz tematyczne dni obozowe. W tym samym miejscu odbywać się będzie Obóz Mistrzów Pizzy, który jest nowością w naszej ofercie. Baa! Takiego obozu, z taką ilością wiedzy i praktyki nie znajdziecie nigdzie winkTo autorski program przygotowany przez naszego specjalistę od pizzy.

Z doświadczenia wiemy, że górski - wiślański klimat sprzyja trawieniu i to dlatego właśnie tam z roku na rok odbywa się kulinarna kolonia. Pensjonat Słoneczny Gród to zaprzyjaźniony obiekt, w którym realizacja takich programów to czysta przyjemność.