ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 10 obozów

Obóz
RPG Tol Calen

2799 zł

15 - 19 lat
Przystanek Drzewina
Sesje RPG, doskonalenie warsztatu gracza.

#gry planszowe #gry fabularne #LARP-y #RPG

sprawdź >
Obóz
RPG 12+

2699 zł

12 - 14 lat
Przystanek Drzewina
Sesje RPG, warsztaty teatralne, prelekcje, łucznictwo.

#gry fabularne #fantastyka #LARP-y #gry planszowe

sprawdź >
Obóz
RPG 15+

2699 zł

15 - 19 lat
Przystanek Drzewina
Sesje RPG i larpy, szermierka, łucznictwo i nowe systemy.

#fantastyka #gry fabularne #RPG #LARP-y #gry planszowe

sprawdź >
Obóz
LARP&RPG

2799 zł

15 - 19 lat
Przystanek Drzewina
Pisanie larpów, charakteryzacja, improwizacja teatralna.

#RPG #LARP-y #gry fabularne #gry planszowe

sprawdź >
Obóz
RPG 15+ - Glamping

2499 zł

15 - 19 lat
Fabularna baza namiotowa Przystanku Drzewina
Sesje RPG i larpy, szermierka, łucznictwo i nowe systemy.

#LARP-y #gry fabularne #RPG #gry planszowe

sprawdź >
Obóz
RPG Tol Calen - Glamping

2499 zł

15 - 19 lat
Fabularna baza namiotowa Przystanku Drzewina
Sesje RPG, doskonalenie warsztatu gracza.

#RPG #LARP-y #gry fabularne #gry planszowe

sprawdź >
Obóz
Planszówek i Gier Fabularnych Junior - NOWOŚĆ

3099 zł

8 - 12 lat
Ośrodek Perkoz
Gry planszowe i karciane, sesje RPG.

#gry planszowe #RPG #sporty wodne

sprawdź >
Obóz
Planszówek i Gier Fabularnych - NOWOŚĆ

3099 zł

13 - 18 lat
Ośrodek Perkoz
Gry planszowe i karciane, sesje RPG.

#RPG #gry planszowe #sporty wodne

sprawdź >
Obóz
Fantasy Battle

3199 zł

13 - 21 lat
Ośrodek Perkoz
Sztuka malowania figurek, Warhammer.

#fantastyka #gry planszowe #makieta #modele

sprawdź >
Wyjazd
RPG 18+

1599 zł

18 - 30 lat
Przystanek Drzewina
Sesje RPG, larpy, planszówki i zajęcia szermiercze.

#gry fabularne #LARP-y #RPG

sprawdź >

Obozy fabularne RPG

Jeśli szukasz przygód w fascynujących światach wyobraźni, to jesteś na właściwym szlaku. Obozy fabularne to miejsce dla ludzi twórczych i kreatywnych, dla których jedynym ograniczeniem jest ich własna fantazja. Gry RPG (skrót od angielskiej nazwy Role Playing Games) często nazywane są także teatrem wyobraźni i ta właśnie nazwa najpełniej oddaje ich istotę. Klasyczną grę fabularną można porównać do improwizacji teatralnej, w której osoba prowadząca – Mistrz Gry (MG) – jest autorem scenariusza, reżyserem, narratorem i zazwyczaj również aktorem ról postaci drugoplanowych. Gracze są aktorami pierwszoplanowymi, którzy nie znają scenariusza, więc improwizują reagując na sytuacje, jakie stawia przed nimi Mistrz Gry. Obozy RPG to rozgrywka, która toczy się prawie wyłącznie w oparciu o słowne opisy, często wspomagane muzyką lub taktyczną planszą. Gracze opisują czynności, które wykonują ich bohaterowie, natomiast Mistrz Gry przedstawia im reakcje świata przedstawionego na ich akcje. Niezwykle istotnym elementem udanego scenariusza RPG jest dobry Mistrz Gry. To od jego fantazji i zaangażowania zależy powodzenie całej sesji, dlatego Kadrę na nasze obozy RPG wybieramy bardzo starannie. Nasi Mistrzowie Gry to pasjonaci fantastyki z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym i doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Potrafią sprawić, że scenariusze są nie tylko wspaniałą przygodą, ale mają również wartości edukacyjne. Odpowiadając na prośby naszych Uczestników, stworzyliśmy także ofertę obozów dla początkujących graczy oraz dla osób bardziej zainteresowanych LARPami (skrót od angielskiej nazwy Live Action Role Play), czyli swego rodzaju grami fabularnymi na żywo.

Na potrzeby obozów BTA Kompas powstała gra fabularna Tol Calen. W świecie Tol Calen stworzysz własnego bohatera, określisz jego wygląd, cechy charakteru i umiejętności. Wcielając się w wybraną postać będziesz przemierzać dzikie bezdroża i tłoczne miasta świata pełnego magii, przygód i tajemnic. Poznasz nowych przyjaciół, stworzycie wspólnie niepowtarzalną drużynę dzielącą ze sobą radości i wyzwania. Początkujących graczy wciągniemy w świat gier fabularnych na Obozie RPG 12+, a gracze, którzy uwielbiają dosłownie wcielać się w swoje postaci i preferują odgrywanie w strojach zamiast statycznych gier przy stole, z pewnością odnajdą się na obozie LARP&RPG.

Wśród naszych obozów fabularnych mamy również coś dla zapalonych strategów - obóz Fantasy Battle, gdzie przy użyciu specjalnych figurek i makiety zagłębisz się w świat kawalerii, herosów i magii. Nasze obozy fabularne to szansa na przeżycie licznych przygód i zdobycie doświadczenia oraz wielu cennych umiejętności, ale musisz pamiętać, że każde Twoje działanie wiąże się z określonymi konsekwencjami.

Swoją planszówkową podróż możecie rozpocząć w otoczeniu mazurskiej krainy wybierając Obóz Planszówek i Gier Fabularnych Junior. Program został opracowany przez doświadczonego Mistrza Gry by w zupełnie nowej odłosnie wprowadzić uczestników w świat wyobraźni łącząc przy tym zabawę z nauką. Młodzież także zapraszamy na Obóz Planszówek i Gier Fabularnych odbywający się na Mazurach. 

Proponujemy również Obóz RPG 15+, który jest przeznaczony specjalnie dla młodzieży, która chcą rozwijać się na wielu płaszczyznach erpegowego kunsztu. Obozy RPG to zagłębianie się w najróżniejsze systemy, przeniesienie do świata wyobraźni, przeżywanie niezapomnianych przygód, a także stawianie czoła wyzwaniom. Właśnie te elementy są najważniejszymi wyznacznikami tego obozu.