x
ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI
KATEGORIE
PASJE wybierz>>
MIEJSCE WYJAZDU

OBOZY MŁODZIEŻOWE ZA GRANICĄ 2024

Obozy turystyczno - wypoczynkowe dla młodzieży w najatrakcyjniejsze regiony Europy. Zapraszamy wszystkich młodych ludzi do skorzystania z naszej oferty obozów młodzieżowych za granicą w 2024 roku.

Hiszpania,
Barcelona i atrakcje Costa Brava. Obóz młodzieżowy.

3999 zł

14 - 18 lat
Hotel Maria del Mar
Połączenie odpoczynku i zwiedzania w gronie rówieśników.

#morze #przygoda #podróże

sprawdź >

Greckie
Seszele-Młodzieżowy wyjazd do Grecji dla licealistów!

3899 zł

14 - 18 lat
HOTEL SISSY ***
Lazurowe morze, malownicze rejsy, chillout nad basenem.

#morze #przygoda #poznawanie kultur

sprawdź >

Najlepsze Zagraniczne Obozy Młodzieżowe 2024

Zagraniczne obozy młodzieżowe skierowane są do nastolatków, chcących spędzić wakacje w śródziemnomorskim klimacie. Wyjazdy organizowane są do najgorętszych kierunków Europy! Tam słońce nigdy nie zachodzi, a szum fal sprzyja relaksowi na plaży.

Na zagraniczny obóz młodzieżowy w gronie rówieśników zapraszamy do Lloret de Mar w Hiszpanii, gdzie doba nie ma końca, a szalony czas podkręci wyjazd do Parku Wodnego Water World. Niezapomnianym wakacjom towarzyszyć będą kąpiele w morzu, sporty wodne i plażowe, imprezy czy gra miejska SelfieChallenge! W programie także wycieczka do Barcelony oraz rejs statkiem. 

Druga propozycja to wyjazd do Grecji. To nie tylko standardowy wypoczynek, to prawdziwa podróż w czasie do serca europejskiej historii i kultury. Odkryjemy razem tajemnice starożytnych Aten, gdzie każdy kamień ma swoją opowieść, oraz zapewnimy Ci niezapomniane przeżycia podczas wizyty w tajemniczych skalnych formacjach Meteory.

Uczestnikom na obozach towarzyszy wyspecjalizowana kadra, która dba o bezpieczeństwo i realizację programu.