(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 8 obozów

Obóz
Windsurfingowy

2499 zł

13 - 18 lat
OW Diuna Jastrzębia Góra
Teoria, praktyka, skimmboard i trickboard.

#treningi #windsurfing #sporty wodne

sprawdź >
8-dniowy
Rejs Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich + szkolenie ISSA

1999 zł

14 - 17 lat
Jachty klasy ANTILA 26 i MAXUS 33
Żeglowanie, szkolenie, Mazury.

#sporty wodne #wyprawy #żeglarstwo

sprawdź >
Obóz
Surfingowy - NOWOŚĆ

2899 zł

7 - 18 lat
OW Diuna Jastrzębia Góra
SUP, longboard, trickboard.

#sporty wodne #treningi #morze #surfing

sprawdź >
Obóz
Małych Optymistów

2299 zł

7 - 12 lat
Pensjonat Kupperówka Kolano
Zajęcia wodne na jachtach klasy Optimist, regaty.

#pływanie #żeglarstwo #sporty wodne

sprawdź >
Regatowy
Obóz Optymistów

2299 zł

7 - 12 lat
Pensjonat Kupperówka Kolano
Cykl emocjonujących regat, przejażdżki na bananie.

#żeglarstwo #sporty wodne #sport

sprawdź >
Kolonia
Żeglarsko-Przygodowa

2299 zł

7 - 12 lat
Pensjonat Kupperówka Kolano
Nauka wiązania węzłów, zajęcia w wodzie i na lądzie.

#żeglarstwo #sporty wodne #pływanie

sprawdź >
Obóz
Żeglarsko- Przygodowy

2299 zł

13 - 18 lat
Pensjonat Kupperówka Kolano
Podstawy żeglarstwa, kajaki, pontony i zajęcia terenowe.

#zajęcia terenowe #żeglarstwo #sport

sprawdź >
Młodzieżowy
Rejs Turystyczny

2199 zł

14 - 19 lat
Jachty kabinowe
Tajniki śluzowania, regaty i żeglarskie wieczory.

#żeglarstwo #wyprawy #sporty wodne

sprawdź >

Idealna propozycja dla pasjonatów sportów wodnych, czyli Obozy żeglarskie dla dzieci i młodzieży. Dla wszystkich morskich wilczków, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe, bądź rozwinąć już posiadane umiejętności. Także dla tych, którzy swoja przygodę z wodą i żeglarstwem dopiero zaczynają. Gwarantujemy opiekę doświadczonych wychowawców i instruktorów, niezapomniane wrażenia oraz mnóstwo dobrej zabawy podczas zdobywania wiedzy i nowych patentów.

Kolonie żeglarskie dla dzieci to wspaniały pomysł na aktywne i pełne przygód wakacje w gronie rówieśników o takich samych zainteresowaniach. Do dyspozycji mamy tradycyjny Regatowy Obóz Optymistów i Obóz Małych Optymistów, które wciąż cieszą się powodzeniem i zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i młodzieży.

Wszyscy, którzy chcą po prostu przeżyć przygodę, z większą ilością wypoczynku i przeróżnych aktywności mogą wybrać się z nami na Obóz i Kolonię Żeglarsko-Przygodową. Doświadczeni instruktorzy i ratownicy WOPR zadbają o bezpieczeństwo naszych Uczestników, a także zdradzą tajniki żeglarstwa podczas wybierania szotów czy zwijania żagli. Nie zabraknie kajakowych wypraw po malowniczych jeziorach i kanałach, a także pływania oraz gier terenowych.

Obozy żeglarskie dla młodzieży to nie tylko jachty. Dla początkujących i zaawansowanych miłośników surfowania mamy Obóz Windsurfingowy, który odkryje przed Uczestnikami tajniki tego niezwykłego sportu. W tym roku proponujemy również nowość, czyli Obóz Surfingowy, który również pozwoli na nabycie nowych umiejętności i doświadczenie niesamowitych wrażeń. Uczestnicy odkryją uroki Półwyspu Helskiego i Jastrzębiej Góry, gdzie odbędzie się obóz. 

Podczas obozów z kategorii wodnych i żeglarskich, niezwykle ważne jest bezpieczeństwo naszych Uczestników. Dlatego też dbamy o nie przede wszystkim poprzez dobór odpowiednio wykwalifikowanych instruktorów, a  także sprawdzony i niezawodny sprzęt wysokiej jakości. Kolonie żeglarskie dla dzieci i obozy żeglarskie dla młodzieży organizujemy z myślą i nadzieją, że zarówno początkujący złapią żeglarskie bakcyla, jak i zawansowani odpowiednio rozwiną swoje umiejętności.


BTA Kompas wychodzi naprzeciw żeglarstwu! W związku z tym, że chcemy wspierać zaangażowanych sportowców, rozwijać ich działania i pomagać w osiąganiu celu, dlatego w grudniu 2018 r. zostaliśmy Oficjalnym sponsorem kadry reprezentacji optimist stowarzyszenia PSKO. Jest to dobrowolne zrzeszenie czynnych żeglarzy jachtowych klasy Optimist, którego celem jest m.in. dbanie o wysoki poziom wyszkolenia zawodników oraz upowszechnianie i promowanie żeglarstwa w Polsce i za granicą.

Więcej informacji dotyczących stowarzyszenia PSKO znajdziecie na stronie: http://www.psko.pl/psko/