(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 9 obozów

Obóz
Windsurfingowy

2299 zł

13 - 18 lat
OW Bałtycki Relaks
.

#sporty wodne #windsurfing

sprawdź >

Obóz
Żeglarsko-Przygodowy

2199 zł

13 - 18 lat
OW Gwarek
Podstawy żeglarstwa, kajaki, pontony i zajęcia terenowe.

#żeglarstwo #pływanie #sporty wodne

sprawdź >

Obóz
Małych Optymistów na Mazurach

2199 zł

7 - 12 lat
OW Gwarek
Zajęcia wodne na jachtach klasy Optimist, regaty.

#sporty wodne #żeglarstwo #pływanie

sprawdź >

Obóz
Szkoleniowy na Patent Żeglarza Jachtowego

2399 zł

14 - 18 lat
OW Gwarek
Budowa jachtu, teoria manewrowania, przepisy żeglarskie.

#żeglarstwo #sporty wodne

sprawdź >

Regatowy
Obóz Optymistów na Mazurach

2199 zł

7 - 12 lat
OW Gwarek
Cykl emocjonujących regat, przejażdżki na bananie.

#żeglarstwo #sporty wodne

sprawdź >

8-dniowy
Rejs Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich + szkolenie ISSA

1899 zł

14 - 17 lat
Jachty klasy ANTILA 26 i MAXUS 33
.

#żeglarstwo #sporty wodne

sprawdź >

Kolonia
Żeglarsko-Przygodowa

2199 zł

7 - 12 lat
OW Gwarek
Nauka wiązania węzłów, zajęcia w wodzie i na lądzie.

#żeglarstwo #pływanie #sporty wodne

sprawdź >

Młodzieżowy
Rejs Turystyczny

2000 zł

14 - 19 lat
Jachty kabinowe
Rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich.

#żeglarstwo #sporty wodne

sprawdź >

Szkoleniowy
Rejs Młodzieżowy

2100 zł

14 - 19 lat
Jachty kabinowe
Budowa jachtu, teoria i przepisy żeglowania, manewry.

#żeglarstwo #sporty wodne

sprawdź >

Idealna propozycja dla pasjonatów sportów wodnych, czyli Obozy wodne i żeglarskie. Dla wszystkich morskich wilczków, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe, bądź rozwinąć już posiadane umiejętności. Także dla tych, którzy swoja przygodę z wodą i żeglarstwem dopiero zaczynają. Na wszystkich tajniki mazurskich jezior i morskich fal czekają otworem. My ze swojej strony gwarantujemy opiekę doświadczonych wychowawców i instruktorów, niezapomniane wrażenia oraz mnóstwo dobrej zabawy podczas zdobywania wiedzy i nowych patentów.

Do dyspozycji mamy tradycyjne Regatowe Obozy Optymistów, które wciąż cieszą się powodzeniem i zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Dla bardziej wymagających osób powyżej 14. roku życia,  mamy do zaoferowania Obóz Szkoleniowy na Patent Żeglarza Jachtowego oraz możliwość zdawania egzaminu.

Wszyscy, którzy chcą po prostu przeżyć przygodę, bez żadnej presji szkoleniowej, z większą ilością wypoczynku i przeróżnych aktywności mogą wybrać się z nami na Obóz i Kolonię Żeglarsko-Przygodową. Tam sporty takie jak żeglarstwo czy kajakarstwo to obozowa postawa. Doświadczeni instruktorzy i ratownicy WOPR zadbają o bezpieczeństwo naszych Uczestników, a także zdradzą tajniki żeglarstwa podczas wybierania szotów czy zwijania żagli. Nie zabraknie kajakowych wypraw po malowniczych jeziorach i kanałach, a także stałych punktów programu tj. zawody w budowaniu tratwy, doskonalenie różnych technik żeglarstwa i pływania oraz gier terenowych. Wszystko to uczy systematyczności, zaradności oraz pracy w grupie, co w przyszłości może okazać się bardzo pomocne.

Dla miłośników surfowania mamy Obóz Windsurfingowy, który odkryje przed Uczestnikami zarówno tajniki tego niezwykłego sportu, ale również uroki Półwyspu Helskiego, w którym odbędzie się obóz. 

Podczas obozów z kategorii wodnych i żeglarskich, niezwykle ważne jest bezpieczeństwo naszych Uczestników. Dlatego też dbamy o nie przede wszystkim poprzez dobór odpowiednio wykwalifikowanych instruktorów, a  także sprawdzony i niezawodny sprzęt wysokiej jakości. Liczymy na to, że zarówno początkujący złapią żeglarskie bakcyla, jak i zawansowani odpowiednio rozwiną swoje umiejętności. 

BTA Kompas wychodzi naprzeciw żeglarstwu! W związku z tym, że chcemy wspierać zaangażowanych sportowców, rozwijać ich działania i pomagać w osiąganiu celu, dlatego w grudniu 2018 r. zostaliśmy Oficjalnym sponsorem kadry reprezentacji optimist stowarzyszenia PSKO. Jest to dobrowolne zrzeszenie czynnych żeglarzy jachtowych klasy Optimist, którego celem jest m.in. dbanie o wysoki poziom wyszkolenia zawodników oraz upowszechnianie i promowanie żeglarstwa w Polsce i za granicą.

Więcej informacji dotyczących stowarzyszenia PSKO znajdziecie na stronie: http://www.psko.pl/psko/