(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 3 obozów

Strefa
Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim – VI edycja letnia

2799 zł

12 - 20 lat
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris / Orange Szkolenia
Warsztaty aktorskie, taneczne, wokalne i dziennikarskie.

#Dawid Kwiatkowski #muzyka #dziennikarstwo #taniec

sprawdź >

Grecka
Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim

2799 zł

13 - 18 lat
Hotel Orfeas Blue Resort
Muzyczne plenery, warsztaty i nagranie pamiątkowego klipu.

#taniec #muzyka #dziennikarstwo #Dawid Kwiatkowski

sprawdź >

Grecka
Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim 18+

2799 zł

18 - 25 lat
Hotel Orfeas Blue Resort
Warsztaty, mnóstwo dobrej zabawy, pamiątkowy klipu.

#Dawid Kwiatkowski #muzyka #dziennikarstwo #taniec

sprawdź >

Dawid Kwiatkowski – polski wokalista młodego pokolenia, autor tekstów, kompozytor, głos młodego pokolenia, idol nastolatek, osobowość sceniczna, trener muzycznego programu telewizyjnego TVP2 The Voice Kids, laureat wielu branżowych nagród, m.in. Modny Debiut Eska.pl, Odkrycie Roku (Glam Awards 2013), Wokalista Roku (Bravo), Najlepszy Polski Artysta MTV EMA 2014, 2017 oraz Najlepszy Artysta Europy Wschodniej MTV EMA 2014, czterokrotny zwycięzca nagrody NICKELODEON KCA  2014,2015, 2017, 2018 - Ulubiona Polska Gwiazda, POP CRAVE ADWARDS 2018 - ulubiony polski artysta, Róże Gali 2018 w kategorii ONLINE, Gala Osobowości i Sukcesu 2018 "Osobowość Roku 2018", PLEJADA TOP TEN, Srebrna Spinka SW - za wspieranie akcji charytatywnych, zwycięzca TELEKAMERY 2019 w kategorii JUROR. Dawid Kwiatkowski do tej pory zagrał ponad 600 koncertów klubowych i plenerowych. Każdy z koncertów to energetyczne show ze świetnymi muzykami, grane 100% live. Debiutancki album pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. 19 listopada 2014 ukazała się kolejna płyta Dawida pt. Pop & Roll, która osiągnęła status platyny przed sklepową premierą. 2 grudnia 2015 pojawił się album pt. Element trzeci, końcem 2016 anglojęzyczna płyta Countdown. Ponadto Dawid zajął 3 miejsce w 14. edycji Tańca z Gwiazdami i był jurorem show telewizyjnego SuperDzieciak stacji Polsat. Kojarzony jest z takimi markami, jak: Reeebok, Garnier, Kaktus, Empik, UNO, Monopoly, Salon Media Markt, Puma, Lipton, SMS Audio oraz Saturn i B.U., oraz Sims 4. Jest artystą na stałe współpracującym z Fundacją Mam Marzenie. W rankingu czasopisma „Wprost” Najbardziej wpływowych ludzi show-biznesu w Polsce 2015 Dawid zajął 1. miejsce wśród muzyków, a 18. w ogólnym zestawieniu.  

Obozy dla fanów, którzy chcą rozwijać pod skrzydłami Dawida przeróżne pasje artystyczne, odbywają się z ogromnym powodzeniem od 2014 roku (!) i cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Dotychczas działaliśmy twórczo w Krynicy-Zdrój, Kazimierzu Dolnym, Wiśle, Ustroniu, Augustowie, Jastrzębiej Górze, Serocku, a także w Grecji, Bułgarii, Chorwacji i dwukrotnie w Hiszpanii. W 2018 odbył się również pierwszy wyjazd dla fanów 18+

Obozy z Dawidem Kwiatkowskim

Zapraszamy na absolutny hit – unikatowe obozy, bijące rekordy popularności od pierwszej edycji letniej 2014! Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim to propozycja dla Fanów (ale nie tylko), którzy chcą rozwijać pod skrzydłami Idola przeróżne pasje artystyczne, odkrywać nowe zainteresowania i podejmować wyzwania twórcze. Błyskawicznie znikające miejsca i długie listy rezerwowe na każdy turnus oraz sporo biur i artystów naśladujących pomysł obozów fanowskich jedynie potwierdzają, że to właśnie Strefa Twórcza  z Dawidem Kwiatkowskim wyznacza standardy, trendy i jest po prostu najlepsza w Polsce.

Ten wyjątkowy obóz organizowany jest w ramach współpracy prestiżowego projektu Interkamp z Agencją With The Band. Najlepszy Idol to także najlepsi Fani! Dawid, jego ekipa With The Band i Przyjaciele, Kadra Interkamp i oczywiście Kwiatonators tworzą wielką rodzinę, na którą nie ma mocnych. Niepowtarzalna atmosfera twórcza, pozytywna energia, motywacja do rozwoju, świetna zabawa i duuuużo muzyki i zaangażowanie Dawida sprawiają, że każdy wyjazd jest wielką przygodą i pięknym przeżyciem.

Latem i zimą Fani Dawida Kwiatkowskiego mają okazję nie tylko spędzić razem ten bezcenny czas, ale przede wszystkim wziąć aktywny udział w intensywnych warsztatach: wokalnych, aktorskich, tanecznych, dziennikarskich; nagraniu piosenki, teledysku. Ponadto odbywa się talent show, sesje zdjęciowe, zawody sportowe, gry terenowe, eventy muzyczne, konkursy z nagrodami i wiele wiele innych ... Obóz to również czas do nawiązywania i pielęgnowania wieloletnich przyjaźni z ludźmi, których łączy jeden świat – świat muzyki, pasji i niezwykle pozytywnej mocy Dawida Kwiatkowskiego.

Za nami już 37 magiczne turnusy. Do tej pory w projekcie wzięło udział ponad 3000 uczestników. W ofercie Strefa Twórcza w Polsce, plenery zagraniczne, wyjazdy 18+. Zapraszamy i Ciebie :)