Obozy z Dawidem Kwiatkowskim


od
do

<5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20+
-lat
+lat


Znaleziono 4 ofert
SORTOWANIE: Cena Data Kategoria Promocja
Chorwacki Plener Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim 15+

Chorwacki Plener Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim 15+

Miejsce: Europa > Chorwacja > Resort Eklata Medena*** w Seget Donji k. Trogiru

Położenie: Morze, Miasta

Kategoria: Obozy muzyczne i wokalne

Wiek: 15 - 19 lat


Chorwacki Plener Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim 13+

Chorwacki Plener Muzyczny z Dawidem Kwiatkowskim 13+

Miejsce: Europa > Chorwacja > Resort Eklata Medena*** w Seget Donji k. Trogiru

Położenie: Morze, Miasta

Kategoria: Obozy muzyczne i wokalne

Wiek: 13 - 18 lat


Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim – V edycja letnia

Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim – V edycja letnia

Miejsce: Europa > Polska > Mazowsze > Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Exploris / Orange Szkolenia

Położenie: Lasy, Jeziora

Kategoria: Obozy muzyczne i wokalne

Wiek: 12 - 19 lat


Hiszpańska Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim 18+

Hiszpańska Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim 18+

Miejsce: Europa > Hiszpania > Costa Brava > Hotel Roger De Flor****

Położenie: Miasta, Morze

Kategoria: Obozy zagraniczne

Wiek: 18 - 25 lat

Dawid Kwiatkowski – polski wokalista młodego pokolenia, osobowość sceniczna, laureat wielu branżowych nagród, m.in. Modny Debiut Eska.pl, Odkrycie Roku (Glam Awards 2013), Wokalista Roku (Bravo), Najlepszy Polski Artysta MTV EMA 2014, 2017 oraz Najlepszy Artysta Europy Wschodniej MTV EMA 2014, Nickelodeon Kid’s Choice Awards 2014, 2015 itd. Dawid Kwiatkowski do tej pory zagrał ponad 400 koncertów klubowych i plenerowych na „Biegnijmy Tour”, „#9893 Tour” oraz „Pop & Roll Tour”. Każdy z koncertów Dawida to energetyczne show ze świetnymi muzykami, grane 100% live. Debiutancki album pt. 9893 zapisał się w historii polskiej muzyki jako pierwszy debiutancki krążek, który uzyskał status złotej płyty na trzy tygodnie przed sklepową premierą. 19 listopada 2014 ukazała się kolejna płyta Dawida pt. Pop & Roll, która osiągnęła status platyny przed sklepową premierą. 2 grudnia 2015 pojawił się album pt. Element trzeci, końcem 2016 anglojęzyczna płyta Countdown. Ponadto Dawid zajął 3 miejsce w 14. edycji Tańca z Gwiazdami i był jurorem show telewizyjnego Super Dzieciak stacji Polsat. Kojarzony jest z takimi markami jak: Puma, Garnier, Empik, Salony Media Markt, Lipton, Reebok, SMS Audio oraz Saturn i B.U. Jest artystą na stałe współpracującym z Fundacją Mam Marzenie. W rankingu czasopisma „Wprost” Najbardziej wpływowych ludzi show-biznesu w Polsce 2015 Dawid zajął 1. miejsce wśród muzyków, a 18. w ogólnym zestawieniu. Obecnie Dawid Kwiatkowski jest trenerem pierwszej w Polsce edycji prestiżowego programu muzycznego Voice Kids TVP2.

Obozy dla fanów, którzy chcą rozwijać pod jego skrzydłami przeróżne pasje artystyczne, odbywają się z ogromnym powodzeniem od 2014 roku i cieszą się nieustającym zainteresowaniem. Do tej pory wzięło w nich udział ponad 3000 uczestników, którzy wracają cieszyć się kolejnym niezapomnianym spotkaniem ze swoim idolem, jego zgraną ekipą, przyjaciółmi, muzyką, tańcem i najlepszymi wakacjami, jakie można sobie wymarzyć smiley

Obozy z Dawidem Kwiatkowskim

Zapraszamy na absolutny hit – unikatowe obozy z Dawidem Kwiatkowskim, bijące rekordy popularności od pierwszej edycji letniej 2014!!! Błyskawicznie znikające rezerwacje i długie listy rezerwowe na każdy turnus oraz mnóstwo artystów naśladujących pomysł obozów fanowskich jedynie potwierdzają, że to właśnie obozy muzyczne z Dawidem Kwiatkowskim i ekipą With The Band są najlepsze w Polsce!

Ten wyjątkowy projekt organizowany jest w ramach prestiżowych obozów Interkamp, czyli twórczych wakacji dla Ludzi z Pasją. Biuro Turystyki Aktywnej Kompas jako pierwsze w Polsce zorganizowało autorski obóz twórczy z idolem setek tysięcy nastoletnich (i nie tylko!) fanów. Najlepszy idol to też najlepsi fani – Dawid, jego team, kadra i Kwiatonators tworzą wielką rodzinę, na którą nie ma mocnych smiley

Latem i zimą fani Dawida Kwiatkowskiego mają okazję nie tylko spędzić bezcenny czas tworząc ze swoim idolem, ale i rozwijać pasje muzyczne, taneczne i aktorskie, a także dziennikarskie i modowe podczas intensywnych warsztatów, poznać specyfikę branży muzycznej „od kuchni” dzięki konferencjom menedżerów Dawida, wziąć udział w nagraniach autorskiej piosenki i pamiątkowego klipu, a także zaprezentować swoje liczne talenty.

Ponadto obóz to czas nie tylko działań twórczych, ale również świetnej zabawy i nawiązywania wieloletnich przyjaźni z ludźmi, których łączy jeden świat – świat muzyki, pasji i pozytywnej mocy Dawida Kwiatkowskiego.

W najbliższym sezonie letnim odbędzie się już 5 (!) edycja letnich Fanowskich Obozów Muzycznych z Dawidem Kwiatkowskim. W tym roku także nowość – obozy dla fanów 18+!