ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 0 obozów

Obozy Sportowe

Wakacje to nie tylko wypoczynek i relaks. Dla niektórych to czas na rozwijanie swoich sportowych pasji lub po prostu moment, w którym chcemy spróbować czegoś nowego. Chcąc sprostać wymaganiom młodych sportowców, proponujemy obozy sportowe, czyli po raz kolejny nasz mocny punkt oferty i szeroką gamę tematyk. Dysponujemy po pierwsze różnorodnością sportowych dyscyplin, ale także odpowiednią bazą obozową, gdzie każdy będzie miał możliwość na realizację swoich sportowych ambicji. Programy na kolonie sportowe dla dzieci pisane są nie tylko przez metodyków, ale również przez doświadczonych trenerów i specjalistów poszczególnych dyscyplin sportowych. W tym roku zapraszamy na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Tam sprawdzone i lubiane obozy sportowe takie jak: koszykarski, siatkarski, piłkarski, tenisowy czy biegowy. Nie zabraknie również Crossfitu, Letniej Akademii Fitnessu i oczywiście Obozu Wspinaczkowego. Obozy sportowe dla dzieci to współcześnie również świat wirtualny. Proponujemy lubiane połączenie obozu sportowego piłki nożnej z rozgrywkami gamingowymi FIFY. Uczestnicy działają pod okiem najpopularniejszego youtubera, specjalizującego się w e-sporcie. Mowa tu oczywiście o obozie Piłka Nożna & Gaming by Junajted.

Co z nowości? 

Obóz Jeździecki w nadmorskiej Staninie Koni „Maciukiewicz” w Nowęcinie. Nowe miejsce dla miłośników i pasjonatów jazdy konnej. W postępach i realizacji zamierzonych celów pomagać będą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy. Całodzienne obcowanie z końmi oraz przepiękne tereny to jest to, co jeźdźcy lubią na bardziej.

W tym roku przygotowaliśmy również obóz wprowadzający we wspinaczkowy świat - Pierwsze kroki ze wspinaczką, to program stworzony z myślą o zainteresowaniu tym wyjątkowym sportem w aktywny, fascynujący i bezpieczny sposób. Obóz jest połączeniem fascynującej przygody i podstaw wspinaczki, przeznaczony dla ciekawych świata młodych ludzi w wieku 10-15 lat.

Obozy przygody

Przygodę każdy rozumie inaczej, ze względu na różne oczekiwania oferujemy szeroki wybór obozów przygody w najpopularniejszych regionach w kraju: Jura Krakowsko-Częstochowska, Mazury, Kaszuby, polskie morze i góry.

Tworząc ideę letnich obozów przygody chcieliśmy udowodnić, że aktywności takie jak wspinaczka, paintball czy jazda na quadach nie są zarezerwowane jedynie dla wytrawnych sportowców czy wyczynowców. Nasze obozy sportowe dla dzieci i młodzieży nazywane potocznie obozami przygody ze względu na swą mniej sprecyzowaną tematykę, odbywają się pod fachową opieką profesjonalistów. Wyczynowe dyscypliny sportu są nie tylko zupełnie bezpieczne, ale także dostarczają wiele pozytywnych emocji.