ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 6 obozów

Fun
English. Obóz językowy na Malcie

1599 zł

12 - 18 lat
Zakwaterowanie u rodzin maltańskich AT3
Grupy międzynarodowe, 16 lekcji/tydzień

#nauka języka #przygoda #poznawanie kultur

sprawdź >
Fun
English. Obóz językowy w Londynie

2250 zł

12 - 18 lat
Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich AT1
Polski opiekun i lektor, praktyczna nauka.

#poznawanie kultur #nauka języka #przygoda

sprawdź >
Harry
Potter Experience. Obóz językowy

2399 zł

12 - 15 lat
Zakwaterowanie u rodzin brytyjskich AT1
Praktyczna nauka, polski opiekun i lektor

#przygoda #poznawanie kultur #nauka języka

sprawdź >
Hiszpania
i Parki Rozrywki. Obóz turystyczno-wypoczynkowy

2490 zł

12 - 18 lat
Hotel Esplendid***
Paryż, Barcelona i niezapomniane wspomnienia z parków.

#nauka języka #przygoda #poznawanie kultur

sprawdź >
Międzynarodowy
obóz językowy na Cyprze

2499 zł

11 - 18 lat
Kampus w Yermasogeia
Nauka języka, zwiedzanie, plażowanie.

#nauka języka #przygoda #poznawanie kultur

sprawdź >
Międzynarodowy
obóz językowy USA Nowy Jork

15799 zł

10 - 19 lat
Iona College campus
USA, Nowy Jork, kurs międzynarodowy.

#poznawanie kultur #nauka języka #przygoda

sprawdź >

Zarówno obozy językowe dla dzieci, jak i obozy językowe dla młodzieży to wspaniała propozycja dla poliglotów, chcących podszlifować swój język podczas słonecznego wypoczynku, połączonego z aktywnym spędzaniem czasu wolnego. W naszej ofercie znajdują się obozy językowe w Polsce, dla miłośników nadmorskich klimatów, jak i obozy językowe za granicą dla tych, którzy marzą o zwiedzeniu przepięknych zakątków naszego świata.

Proponujemy kolonie językowe, czyli wyjazd nad nasze piękne polskie morze do Jastrzębiej Góry. Tam odbędzie się Obóz językowo-przygodowy by Cambridge School of English. Program, który obfitował będzie w nieskończoną ilość aktywności, połączoną z nauką i przyswajaniem angielskich zwrotów i słówek. Realizacja programu możliwa będzie przez współpracujących z nami, wykwalifikowanych i doświadczonych native speakerów.

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to podstawa. Najlepiej jest rozpocząć naukę już od najmłodszych lat i w miarę możliwości cały czas praktykować. Kompas, we współpracy z innymi biurami, ułatwia i pomaga młodym poliglotom skutecznie,  a jednocześnie aktywnie  szlifować swój język. Obozy językowe przez nas organizowane, pozwalają Uczestnikom zarówno na świetną zabawę, a także na naukę języka w przyjaznych, wakacyjnych warunkach. Na obozach zapominamy o ławkach i salach dydaktycznych. Tutaj uczymy się poprzez zabawę i przeróżne aktywności, które gwarantuje nam pogram obozu.

Praktykujemy sporą ilość wyjazdów zagranicznych. Obozy językowe dla dzieci cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na wyjątkowe miejsca jakie odwiedzamy, a także aktywny program naukowy.  Kolonie językowe to fantastyczny pomysł na wyjazd w rejony pełne słońca, wody i przepięknych widoków. Dzieci kwaterowane są zazwyczaj w domach rodzin z danego regionu, co pozwala na codzienną komunikację w obcym języku. Obozy językowe dla młodzieży to również wyjazdy w nieznane dotąd zakątki naszego świata. Zakwaterowanie na terenie kampusu, pozwala na kontakt z rówieśnikami z innych krajów, co daje możliwość osłuchania się innymi akcentami, a także na poznanie odmiennej kultury. Każdy z wyjazdów obfituje w niezwykle ciekawe punkty programu, a także daje szansę połączenia przyjemnego z pożytecznym, czyli nauki z zabawą. 

W tym roku do nasze propozycje to nie tylko LondynMaltaHiszpania i Anglia, ale także Nowy JorkLos AngelesBarcelonaMadryt i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych obozów językowych.