Nasi Partnerzy

Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny.

My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. 

Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz. 

 

 

 

 

 

EduPark to Centrum Edukacji dla Dzieci i Młodzieży Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Ta długa nazwa skrywa niesamowite miejsce, gdzie poprzez wspólne eksperymenty i doświadczenia udowadniamy najmłodszym i tym trochę starszym, że nauka nie jest nudna, a nawet może bawić. Działalność placówki opiera się na rozbudowanej ofercie warsztatowej skierowanej do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz stałej, wciąż ewoluującej wystawie interaktywnej. 

 

Harpuś jest sportowo-rekreacyjną imprezą na orientację, mająca charakter otwarty dla wszystkich, w tym dla rodzin z dziećmi. Zadaniem uczestnika jest odnalezienie określonej liczby punktów kontrolnych, zaznaczonych na mapie, w jak najkrótszym czasie. Wybór wariantu, czyli drogi pomiędzy kolejnymi punktami, pozostaje w gestii uczestnika.

Celem Dzielnicowej Imprezy na Orientację „Harpuś” jest zapoznanie uczestników z ciekawymi zakątkami dzielnic Gdańska, Gdyni i Sopotu, spędzenie aktywnie czasu wolnego na świeżym powietrzu oraz popularyzacja imprez na orientację, jako doskonałej formy niekonwencjonalnego wypoczynku. BTA Kompas zostało oficjalnym partnerem imprezy. 

 

Poniżej harmonogram jesiennych spotkań w 2018 r. 

25 marca – Gdańsk Niedźwiednik
8 kwietnia – Gdańsk Przymorze Wielkie
21 kwietnia – 55. ERnO HARPAGAN CHOCZEWO 2018 – trasa Harpuś
6 maja – Gdańsk Ujeścisko
20 maja – Gdańsk Oliwa Pachołek
23 maja – World Orienteering Day – Święto Orientacji Sportowej (start gratis!) – Gdańsk Park Reagana
3 czerwca – Harpuś podczas Pomerania O-Festival (więcej o Festiwalu wkrótce)
17 czerwca – Park Oruński
1 lipca – Gdańsk Stogi Plaża
15 lipca – Gdańsk Brzeźno Plaża
29 lipca – Gdynia
12 sierpnia – Gdańsk Sobieszewo