(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

Nasze obiekty

 

Zachęcamy do korzystania z usług naszych obiektów zlokalizownaych w atrakcyjnych miejscach na terenie Polski. 

W odległości 35 km od Gdańska, obiekt Przystanek Drzewina do którego organizujemy wyjazdy dla grup zorganizowancyh. Można tu aktywnie, bez nudy i sztampowych senariuszy spędzić czas. Proponujemy aktywne programy dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do nas zarówno przedszkolaków jak i licealistów. Również studenci nie będą się u nas nudzić! Przystanek otaczają lasy i łąki, wprost wymarzone na weekendowe spacery oraz wyprawy survivalowe w poszukiwaniu przygód. Okolica daje możliwość zarówno aktywnego spędzenia czasu, jak i spokojnego wypoczynku.

Miłośników górskich wędrówek zapraszamy do Schroniska Pasterka i Schroniska na Szczelińcu położonych w Górach Stołowych. Obiekty te mają swój jedyny niepowtarzalny klimat. Schronisko na Szczelińcu znajduje się na wysokości 919 m n.p.m. w miejscu, do którego nie dochodzi żadna droga i nie może dojechać żaden pojazd. Dawno, dawno temu ludzie zafascynowani tym miejscem wybudowali tu 665 schodów i schronisko na szczycie - i tak pozostało do dziś.

W Rejonie Kotliny Kłodzkiej, gdzie znajdują się nasze schroniska naprawdę ciężko się nudzić. Atrakcji jest tyle, że przeciętnego urlopu nie starczy, żeby spróbować ich wszystkich. Przede wszystkim polecamy piesze wędrówki po przepięknych szlakach Gór Stołowych. Na terenie Parku, w okresie zimowym wytyczane są także narciarskie trasy biegowe. Dodatkowo Na Szczelińcu i w Pasterce przez cały rok odbywają się kultowe imprezy m.in.. Pasterskie Anioły, Maraton Gór Stołowych, Absolutny Koniec Lata, 17 Południk Dolnośląski Festiwal Podróżników.