ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 2 obozów

W
Lesie Sherwood

69 zł

5 - 8 lat
Przystanek Drzewina
Strzelanie z procy, maskowanie i rozpalanie ognisk.

#zajęcia terenowe #survival

sprawdź >
Wioska
Indiańska

75 zł

5 - 12 lat
Przystanek Drzewina
Indiańska kuchnia, łucznictwo i tajemne znaki Indian.

#zajęcia terenowe #zajęcia artystyczne

sprawdź >

Wycieczki jednodniowe dla przedszkoli

Wycieczki jednodniowe dla dzieci to oferta dla tych najmłodszych. Nasza wycieczkowa strefa proponuje trzy tematyki dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Wycieczka jednodniowa dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym

Wspólna wyprawa do Lasu Sherwood i wcielenie się w samego Robin Hooda to na pewno coś, co spodoba się niejednemu poszukiwaczowi przygód. W programie, jaki przygotowaliśmy, na Uczestników czekać będzie gra terenowa, podczas której będą mieli misję odnalezienia Lady Marion. Wcześniej jednak nabędą niezbędnych umiejętności, jakie powinien posiadać każdy pomocnik Robina. Nauka strzelania z łuku i procy, zajęcia z technik maskowania, budowanie schronień oraz nauka rozpalania ogniska to tylko kilka z elementów szkolenia. Wspaniałe przygody i emocje gwarantowane.

Propozycje wycieczek jednodniowych dla przedszkolaków

Kolejną propozycją jest wycieczka w świat smerfnej przygody. Nasze wycieczki jednodniowe dla dzieci opierają się na działaniach tematycznych. W tym wypadku, razem z Uczestnikami, przeniesiemy się w świat niebieskich ludzików, które wszyscy doskonale znamy. W smerfnym świecie każdy otrzyma swoje wyjątkowe smerfne imię, którym tego dnia będzie się posługiwał. Na Uczestników czeka wielki Quiz Ważniaka, Olimpiada Osiłka, a także wyzwania smerfa Pracusia. Nie zabraknie również wspólnego poszukiwania skarbów Smerfetki w pobliskim lesie, ciekawych wyzwań podczas spaceru Ciamajdy oraz smerfnych harców.

Dal tych najmłodszych z najmłodszych mamy propozycję wycieczki wraz z Kubusiem Puchatkiem. Przedszkolaki poprzez świetna zabawę, razem ze swoimi ulubionymi bohaterami, przeżyją fantastyczną przygodę, a także nabędą nowych umiejętności. Wyzwania, jakie będą na nich czekać to miedzy innymi wybudowanie domku dla Osiołka z rzeczy znalezionych w lesie, rozwiązywanie zagadek Sowy Przemądrzałej podczas wielkiego wycieczkowego quizu oraz odnalezienie śladów Małego Conieco, podczas gry terenowej. Wycieczki jednodniowe dla dzieci obfitują również w wiele innych ciekawych zabaw, w tym wypadku będą to zabawy brykającego Tygryska.  Na pewno nie będzie nudno!

Wycieczki jednodniowe dla dzieci cieszą się ogromną popularnością ze względu na swą różnorodność, możliwość dopasowania tematyki do potrzeb dzieci oraz miejsca organizacji, do możliwości szkół i przedszkoli. Nauczycieli zapewniamy o odpowiednim doborze zajęć, do potrzeb dzieci oraz o zapewnieniu im odpowiedniej opieki, podczas mnóstwa wyzwań, jakie na nich czekają. Cały sprzęt jakim dysponujemy jest w pełni sprawdzony, a wszystkie zajęcia jak najbardziej bezpieczne.

Zapraszamy wobec tego do zapoznania się z naszą ofertą, jaką są wycieczki jednodniowe dla dzieci.