ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 7 obozów

Aktywnie
na Jurze - 3 dni

490 zł

7 - 18 lat
Pensjonat Zajazd Jurajski
Capture the flag, Integracja, Jaskinia Głęboka.

#zajęcia terenowe #InO #survival

sprawdź >
Aktywnie
na Jurze - 5 dni

815 zł

7 - 18 lat
Pensjonat Zajazd Jurajski
Leśne podchody, Bobolice, łucznictwo i wspinaczka.

#survival #InO #wspinaczka

sprawdź >
Mazury
aktywnie - 3 dni

399 zł

7 - 18 lat
Wycieczki Szkolne
Gra terenowa z symulacją survivalu, olimpiada i integracja.

#zajęcia terenowe #survival #InO

sprawdź >
Mazury
aktywnie - 5 dni

669 zł

7 - 18 lat
Obiekt
Safari i farma jeleniowatych, slackline i survival.

#zajęcia terenowe #sporty zespołowe

sprawdź >
Leśna
Szkoła Przygody 2 dni

299 zł

7 - 18 lat
Przystanek Drzewina
Oldschoolowe gry podwórkowe, tor przeszkód, ognisko.

#przygoda #przyroda

sprawdź >
Leśna
Szkoła Przygody 3 dni

379 zł

7 - 18 lat
Przystanek Drzewina
Wieczorna gra terenowa, bitwa na balony z woda i slackline.

#zajęcia terenowe #InO #przygoda

sprawdź >
Leśna
Szkoła Przygody 5 dni

589 zł

7 - 18 lat
Przystanek Drzewina
Zabawa w kuli sferycznej, strzelanie z łuków i gra terenowa.

#paintball #zajęcia terenowe

sprawdź >

Wycieczki szkolne integracyjne

Wycieczki integracyjne dla szkół stanowią bardzo ważny element szkolnictwa. Pozwalają na integracje grupy, lepsze poznanie siebie i swoich rówieśników, co ostatecznie skutkować będzie lepszą komunikacją i porozumieniem na co dzień. Brak szkolnych ławek, a także możliwość oderwania wzroku od szkolnej tablicy to coś, na co uczniowie na pewno czekają z niecierpliwością.

Nasze wycieczki integracyjne odbywają się na Pomorzu i trwają od 2 do 5 dni. Każda z nich zawiera bardzo aktywny program zajęć, nie pozwalając nawet na chwilową nudę. Każdą wycieczkę zaczynamy od etapu zajęć z działu team building. Podczas nich, Uczestnicy poznają mnóstwo gier i zabaw, które pozwolą im na lepszą integrację, a przy tym oczywiście świetną zabawę. Zajęcia te dostosowane są do grypy w taki sposób, aby każdy mógł poczuć się na nich komfortowo i z radością wykonywać poszczególne zadania.

Wycieczki integracyjne dla uczniów w swoich programach zawierają aktywny plan zajęć na każdy dzień. Standardowo dzień taki podzielony jest na trzy bloki zajęciowe: przedpołudniowy, popołudniowy i wieczorny. Każdy z nich obfituje w różnego rodzaju aktywności. Dzieci biorą udział w grach terenowych, które pozwalają na bliski kontakt z naturą, naukę nowych umiejętności tj. posługiwanie się mapą czy kompasem oraz wzmacniają relacje między sobą poprzez współpracę przy wykonywaniu zadań. Programy zawierają takie punkty, jak np. nauka podstaw survivalu. Jest to świetna okazja, do poznania podstawowych technik przetrwania w trudnych warunkach. Nie zabraknie tutaj nauki maskowania, wspólnego budowania paleniska oraz rozpalania ognia bez użycia zapałek. Wycieczki integracyjne to też moc atrakcji, niedostępnych na co dzień. Mowa tutaj o takich atrakcjach, jak paintball, podczas którego dzieci przetestują swoją zwinność, szybkość, a przede wszystkim celność. Kolejną z unikalnych rozrywek będzie zabawa w kuli sferycznej, które na pewno dostarczy dużo emocji, podczas obrotów o 360 stopni. Uczestnicy będą mieli okazję na chwilę poczuć się jak sam Robin Hood, podczas nauki strzelania z łuku, a także pokonywania wyjątkowego toru przeszkód. Niesamowite wrażenia gwarantowane!

Zakończeniem dnia może być klimatyczne ognisko. Wycieczki integracyjne to okazja na integrację podczas śpiewania ogniskowych pieśni, rozmów, konkursów, ale także możliwość zasmakowania czegoś nowego. Na kolację obowiązkowo trzeba będzie znaleźć i przygotować swój własny patyk. Na pewno będzie smacznie i przede wszystkim oryginalnie!

Wycieczki integracyjne dla szkół to coś, co polecamy w naszej ofercie!