ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 6 obozów

Aktywny
Dzień z Paintballem

100 zł

13 - 18 lat
Przystanek Drzewina
Strzelanie z ASG, tor przeszkód i paintball.

#paintball #InO #ASG #zajęcia terenowe

sprawdź >
Akcja
Rekreacja

69 zł

7 - 18 lat
Przystanek Drzewina
Wspólne pokonywanie przeszkód, zorbing i pięciobój.

#zajęcia terenowe #InO

sprawdź >
Klasyczny
Team Building

69 zł

7 - 18 lat
Przystanek Drzewina
Pajęczynka, ślepiec, tratwa i tor przeszkód.

#zajęcia terenowe #sporty zespołowe

sprawdź >
Integracja
na wesoło

75 zł

7 - 12 lat
Przystanek Drzewina
Gry w wersji Maxi, Capture the Flag i Team building.

#zajęcia terenowe #przygoda

sprawdź >
Wioska
Indiańska

75 zł

5 - 10 lat
Przystanek Drzewina
Indiańska kuchnia, łucznictwo i tajemne znaki Indian.

#zajęcia artystyczne #zajęcia terenowe

sprawdź >
W
Lesie Sherwood

69 zł

5 - 8 lat
Przystanek Drzewina
Strzelanie z procy, maskowanie i rozpalanie ognisk.

#zajęcia terenowe #survival

sprawdź >

Wycieczki szkolne jednodniowe

Wycieczki szkolne jednodniowe pozwalają oderwać się od szkolnej rzeczywistości. Ich różnorodna tematyka pozwala na dopasowanie aktywności do zapotrzebowań i zainteresowań grupy. Przynajmniej w części smiley

Wycieczki szkolne jednodniowe, jakie posiadamy w naszej ofercie dzielą się na te, które nastawione są głównie na integracje grupy oraz na te, przeznaczone na aktywną zabawę, oderwanie od rzeczywistości i przeniesienie się w zupełnie inny świat.

Integracja, jako jeden z ważniejszych elementów scalających grupę, musi zawierać odpowiednią ilość dobrze dobranych gier i zabaw. My proponujemy podstawy klasycznego team building, czyli wszystkie te aktywności, które bez żadnych udziwnień pozwolą na lepsze poznanie sobie nawzajem i zintegrowanie całości grupy. Tu nie może zabraknąć zadań przełamujących bariery i usprawniających komunikację w grupie. Wszystkie zadania wykonywane są wspólnie. Pokazują one, że tylko współpraca pozwoli nam osiągnąć cel, czyli w tym wypadku wykonać zadanie.

Integracja to nie tylko klasycyzm, ale również wesołe spędzanie czasu podczas wspólnej zabawy. Obroty o 360 stopni w kuli sferycznej, sztuka kamuflażu podczas zabawy we flagi, czy gry terenowe i turnieje sportowe to tylko część z atrakcji, jakie proponujemy.

Dla wszystkich sportowców mamy wycieczki szkolne jednodniowe o nietypowej sportowej tematyce. W programie na Uczestników czeka fikuśny pięciobój, Turniej Siatkówki Niebywałej, Blanketball, czy też Skarpety Leo Messiego. Chcecie dowiedzieć się co oznaczają te przedziwne nazwy? Zapraszamy na naszą wycieczkę! Nie zabraknie dużej ilości sportu i ruchu na świeżym powietrzu. Tutaj poznacie naprawdę ciekawe i nieznane dotąd gry i zabawy sportowe.

Wszyscy ci, którzy rządni są ekstremalnych wrażeń, znajdą coś dla siebie podczas jednodniowej wycieczki z prawdziwymi super-misjami. Wycieczki szkolne jednodniowe nie mogą przecież ograniczać się do samej integracji i gry w piłkę. Tutaj na Uczestników czeka niesamowita przygoda podczas zajęć z prawdziwą bronią ASG oraz ekstremalne wrażenia i emocje podczas rozgrywek paintballowych.

Artystyczne dusze czeka super przygoda podczas artystycznego dnia. Wycieczki szkolne jednodniowe mają również swoją artystyczną odsłonę. Na Uczestników czekają warsztaty teatralne i przeróżne zadania aktorskie, warsztaty taneczne i zajęcia ruchowe oraz warsztaty kreatywne zawierające naukę filcowania i malowania naturą.

Czy nasza tematyka może być jeszcze bardziej różnorodna? Oczywiście! Co powiecie na wcielenie się w Indian i przeżycie prawdziwie indiańskich przygód? Nic prostszego! Wycieczki szkolne jednodniowe, jakie mamy w naszej ofercie, to również możliwość wyboru tematyki indiańskiej. Tam na Uczestników czekają indiańskie tańce oraz poznanie kultury i zwyczajów Indian.

Zapraszamy na wycieczki szkolne jednodniowe!