ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 9 obozów

Ekstremalny
Dzień

79 zł

12 - 17 lat
Przystanek Drzewina
Strzelanie z ASG, tor przeszkód i paintball.

sprawdź >
Akcja
Rekreacja

49 zł

6 - 17 lat
Przystanek Drzewina
Wspólne pokonywanie przeszkód, zorbing i pięciobój.

sprawdź >
Klasyczny
Team Building

49 zł

9 - 17 lat
Przystanek Drzewina
Pajęczynka, ślepiec, tratwa i tor przeszkód.

sprawdź >
Integracja
na wesoło

55 zł

7 - 17 lat
Przystanek Drzewina
Kula Sferyczna, Capture the Flag i team building.

sprawdź >
Akcja
Integracja

49 zł

10 - 17 lat
Przystanek Drzewina
Slackline, impreza na orientację i pokonywanie przeszkód.

sprawdź >
Olimpiada
Sportów Nietypowych

59 zł

7 - 17 lat
Przystanek Drzewina
Piłka nożna na wesoło, turniej siatkówki niebywałej, ASG.

sprawdź >
Akcja
Wyobraźnia - warsztaty artystyczne

59 zł

6 - 17 lat
Przystanek Drzewina
Improwizacja teatralna, papier-mâché i style tańca.

sprawdź >
Zdecydowanie
Aktywnie

65 zł

12 - 18 lat
Przystanek Drzewina
Strzelanie z ASG, zorbing i brawurowy tor przeszkód.

sprawdź >
Wioska
Indiańska Przystanek Drzewina

55 zł

5 - 12 lat
Przystanek Drzewina
Indiańska kuchnia, łucznictwo i tajemne znaki Indian.

sprawdź >

Wycieczki szkolne jednodniowe

Wycieczki szkolne jednodniowe pozwalają oderwać się od szkolnej rzeczywistości. Ich różnorodna tematyka pozwala na dopasowanie aktywności do zapotrzebowań i zainteresowań grupy. Przynajmniej w części smiley

Wycieczki szkolne jednodniowe, jakie posiadamy w naszej ofercie dzielą się na te, które nastawione są głównie na integracje grupy oraz na te, przeznaczone na aktywną zabawę, oderwanie od rzeczywistości i przeniesienie się w zupełnie inny świat.

Integracja, jako jeden z ważniejszych elementów scalających grupę, musi zawierać odpowiednią ilość dobrze dobranych gier i zabaw. My proponujemy podstawy klasycznego team building, czyli wszystkie te aktywności, które bez żadnych udziwnień pozwolą na lepsze poznanie sobie nawzajem i zintegrowanie całości grupy. Tu nie może zabraknąć zadań przełamujących bariery i usprawniających komunikację w grupie. Wszystkie zadania wykonywane są wspólnie. Pokazują one, że tylko współpraca pozwoli nam osiągnąć cel, czyli w tym wypadku wykonać zadanie.

Integracja to nie tylko klasycyzm, ale również wesołe spędzanie czasu podczas wspólnej zabawy. Obroty o 360 stopni w kuli sferycznej, sztuka kamuflażu podczas zabawy we flagi, czy gry terenowe i turnieje sportowe to tylko część z atrakcji, jakie proponujemy.

Dla wszystkich sportowców mamy wycieczki szkolne jednodniowe o nietypowej sportowej tematyce. W programie na Uczestników czeka fikuśny pięciobój, Turniej Siatkówki Niebywałej, Blanketball, czy też Skarpety Leo Messiego. Chcecie dowiedzieć się co oznaczają te przedziwne nazwy? Zapraszamy na naszą wycieczkę! Nie zabraknie dużej ilości sportu i ruchu na świeżym powietrzu. Tutaj poznacie naprawdę ciekawe i nieznane dotąd gry i zabawy sportowe.

Wszyscy ci, którzy rządni są ekstremalnych wrażeń, znajdą coś dla siebie podczas jednodniowej wycieczki z prawdziwymi super-misjami. Wycieczki szkolne jednodniowe nie mogą przecież ograniczać się do samej integracji i gry w piłkę. Tutaj na Uczestników czeka niesamowita przygoda podczas zajęć z prawdziwą bronią ASG oraz ekstremalne wrażenia i emocje podczas rozgrywek paintballowych.

Artystyczne dusze czeka super przygoda podczas artystycznego dnia. Wycieczki szkolne jednodniowe mają również swoją artystyczną odsłonę. Na Uczestników czekają warsztaty teatralne i przeróżne zadania aktorskie, warsztaty taneczne i zajęcia ruchowe oraz warsztaty kreatywne zawierające naukę filcowania i malowania naturą.

Czy nasza tematyka może być jeszcze bardziej różnorodna? Oczywiście! Co powiecie na wcielenie się w Indian i przeżycie prawdziwie indiańskich przygód? Nic prostszego! Wycieczki szkolne jednodniowe, jakie mamy w naszej ofercie, to również możliwość wyboru tematyki indiańskiej. Tam na Uczestników czekają indiańskie tańce oraz poznanie kultury i zwyczajów Indian.

Zapraszamy na wycieczki szkolne jednodniowe!