ue-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 13 obozów

Przygoda
w Krakowie z wizytą w Energylandii 3 dni

519 zł

8 - 17 lat
Wycieczki Szkolne
Krakowskie podchody, duża dawka adrenaliny w Energylandii.

sprawdź >
Kraków
Klasyczny - wycieczka 3 dni

335 zł

7 - 17 lat
Obiekt
Kraków nocą, Fabryka Schindlera i miejskie podchody.

sprawdź >
Kotlina
Kłodzka 3 dni + Skalne Miasto + Praga

379 zł

7 - 18 lat
Wycieczki Szkolne
Kaplica Czaszek, ruchoma szopka i Złota Praga.

sprawdź >
Szwajcaria
Kaszubska - wycieczka jednodniowa

79 zł

7 - 17 lat
Kaszubski Park Miniatur, nauka haftowania i Dom do Góry Nogami.

sprawdź >
Tropem
Krasnoludka - wycieczka do Wrocławia 3 dni

389 zł

6 - 13 lat
Wycieczki Szkolne
Poszukiwania wrocławskich krasnoludków, wizyta w Afrykarium.

sprawdź >
Koziołkowa
Przygoda - wycieczka do Poznania 3 dni

359 zł

7 - 14 lat
Wycieczki Szkolne
Poznań nocą, spotkanie z Białą Damą w Kórniku.

sprawdź >
Przygoda
w Toruniu 3 dni

459 zł

7 - 18 lat
Wycieczki Szkolne
Toruń od podszewki, nocne zwiedzanie i toruńskie pierniki.

sprawdź >
Aktywne
Trójmiasto

319 zł

10 - 18 lat
Wycieczki Szkolne
Bieg na Orientację w TPK, aktywne plażowanie i miasta nocą.

sprawdź >
Szwajcaria
Kaszubska - wycieczka z przygodą 3 dni

299 zł

7 - 18 lat
Zajazd Ostrzycki
Niedokończony zamek, lekcja kaszubskiego i nauka tkactwa.

sprawdź >
Warszawa
Klasyczna - wycieczka 3 dni

325 zł

7 - 18 lat
Wycieczki Szkolne
Stadion Narodowy od drugiej strony, Łazienki i Barbakan.

sprawdź >

Wycieczki objazdowe dla dzieci i młodzieży

Objazdowe wycieczki po Polsce są o tyle ciekawe i fascynująca, że ukazują nam piękno i atrakcje danego zakątku czy miasta. Nasze objazdowe wycieczki polegają głównie na wizycie w danej miejscowości i zwiedzenia jej najciekawszych okolicy, atrakcji czy zabytków.

W naszej ofercie znajdują się objazdowe wycieczki  do Krakowa, gdzie Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko zwiedzić to piękne miasto, ale również skorzystać z dostępnych tam atrakcji. Wybiorą się m.in. do największego parku rozrywki w Polsce, czyli do Energylandii. Wezmą również udział w podchodach miejskich, a także będą mogli podziwiać uroki Krakowa, podczas wieczornych spacerów.

Wycieczki edukacyjne

Ciekawym pomysłem na wycieczkę może być również Kotlina Kłodzka i jej okolice. Tam Uczestnicy odwiedzą barokową Kaplicę Czaszek, Śląską Jerozolimę w Wambierzycach, a także Labirynt Skalny w Szczelińcu Wielkim. Jeden dzień zostanie poświęcony na całodzienną wycieczkę do Pragi, która wpisana jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. 

Objazdowe wycieczki to oczywiście również Kaszuby i północ Polski. Tam na Uczestników czeka Muzeum Kaszubskie w Kartuzach, zwiedzanie niedokończonego zamka w Łapalicach, Centrum Edukacji i Promocji w Szymbarku, a także Muzeum Gospodarstwa Domowego i Dom Trapera Kaszubskiego. Nie zabraknie również lekcji języka kaszubskiego, nauki tkactwa i haftowania oraz tworzenia naczyń na kole garncarskim. Rejony Kaszub, to również Trójmiasto. Podczas tej objazdowej wycieczki, Uczestnicy wezmą udział w Imprezie na orientację na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Kolejnego dnia zwiedzą zwiedzą Sopot i Klif Redłowski, a innym razem zagrają w grę terenową po Gdańsku.

Objazdowe wycieczki edukacyjne po Polsce to przede wszystkim najciekawsze miasta naszego kraju. Tutaj nie może zabraknąć wycieczki do Torunia, słynnego miasta pierników, czy też wycieczki do Poznania, gdzie Uczestnicy na własne oczy zobaczą słynne koziołki na poznańskim ratuszu. Uwadze umknąć nie może również Wrocław. Ciekawe, któremu z Uczestników uda się odnaleźć największą liczbę małych, wrocławskich krasnoludków.

Stolica naszego kraju, czyli Warszawa to również ciekawe miejsce do zwiedzania. W programie wizyta na Stadionie Narodowym, w Łazienkach Królewskich oraz Multimedialnym Parku Fontann. Nie może zabraknąć też spaceru Krakowskim Przedmieściem, a także wizyty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Objazdowe wycieczki to nie tylko ciekawa forma spędzania wolnego czasu, ale również możliwość zdobycia ciekawej wiedzy na temat przeróżnych miast, zabytków i ich historii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!