dostępni pn-pt 9:00-17:00
dostępni pn-pt 9:00-17:00
6 - 13 lat
OW Przystanek Drzewina
Terenoznawstwa, tajniki przetrwania i śnieżne gry terenowe.
6 - 13 lat
OW Przystanek Drzewina
Gry terenowe, męskie kino, quady, robotyka.
6 - 13 lat
OW Przystanek Drzewina
Zdrowe przekąski, smakołyki, zabawy na śniegu.
6 - 13 lat
OW Przystanek Drzewina
Sesje fotograficzne, zajęcia plastyczne i zabawy w terenie.
6 - 13 lat
OW Przystanek Drzewina
Wyzwanie, turnieje i solidna dawka emocji.
6 - 13 lat
OW Przystanek Drzewina
Lego, gry planszowe, zabawy na świeżym powietrzu.
13 - 18 lat
Hotel Krokus w Wiśle
Górskie wędrówki, zimowe szaleństwa i odrobina relaksu.
9 - 14 lat
Zajazd Jurajski
Szkoła survivalu, zajęcia linowe, jurajskie jaskinie.
7 - 13 lat
Zajazd Jurajski
Terenoznawstwo, techniki przetrwania.
9 - 14 lat
Zajazd Jurajski
Zajęcia handmade, tworzenie stylizacji, projektowanie.
Zima to nie tylko narty!
Dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić ferie nie tylko na śniegu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty różnorodnych obozów tematycznych w Drzewinie na Kaszubach. Znajdują się tu propozycje dla miłośników szkoły przetrwania (Zimowa Kolonia z Elementami Survivalu), klocków Lego (Zimowy Obóz Lego), gotowania (Zimowy Obóz Młodego Kucharza), gier (Zimowy Obóz Cyber Gracza). Każdego dnia czekają na Was liczne atrakcje związane z Waszymi ulubionymi bohaterami, a oprócz tego także dawka ruchu na świeżym powietrzu i korzystanie z uroków zimy.
Dziewczyny i chłopaków zapraszamy także do Drzewiny na Kaszubach na zimową wariację obozów przygodowych: Zimowisko dla Dziewczynek oraz Zimowisko dla Chłopców. Znajdziecie tutaj to, co lubicie najbardziej: przygody, ciekawostki, nowych znajomych, wspólne zabawy i sporą dawkę białego szaleństwa.
Natomiast wszystkich miłośników nauki języka angielskiego zapraszamy do Ostrzyc na Kaszubach na Zimową Przygodę in English.