ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

FILTRUJ WYNIKI

KATEGORIE

PASJE

wybierz>>

MIEJSCE WYJAZDU

WYNIKI WYSZUKIWANIA

znaleziono 10 obozów

wInterkamp
Junior - Teatr&Taniec&Muzyka

1799 zł

7 - 12 lat
Perła Borów
Aktorskie improwizacje, układy taneczne i muzyczne kino.

#aktorstwo #taniec #muzyka #teatr

sprawdź >
wInterkamp
Junior Plastyka&Fotografia

1799 zł

7 - 12 lat
Perła Borów
Warsztaty fotograficzne, plastyczne.

#plastyka #fotografia #zajęcia artystyczne

sprawdź >
Zimowy
Obóz Malarsko-Rysunkowy

1799 zł

13 - 19 lat
Perła Borów
Historia sztuki, artystyczne wyzwania i specjalny wernisaż.

#malarstwo #rysunek #zajęcia artystyczne

sprawdź >
Zimowy
Obóz Aktorski

1799 zł

13 - 19 lat
Perła Borów
Budowanie zespołu, warsztat aktorski i pokaz finałowy

#aktorstwo #teatr #zajęcia artystyczne

sprawdź >
Zimowy
Obóz Rockowy

1799 zł

13 - 19 lat
Perła Borów
Tworzenie bandu, intensywne próby i wielkie jam session.

#gitara #perkusja #zajęcia artystyczne

sprawdź >
Zimowy
Obóz Wokalny

1799 zł

13 - 19 lat
Perła Borów
Emisja głosu, kształcenie słuchu, dykcja, śpiew acapella.

#śpiew #muzyka #zajęcia artystyczne

sprawdź >
Zimowy
Obóz Grafiki Komputerowej

1799 zł

13 - 19 lat
Perła Borów
Grafika tradycyjna, komputerowa, tworzenie projektów.

#grafika #komputery #rysunek

sprawdź >
Zimowy
Obóz Filmowy

1799 zł

13 - 19 lat
Perła Borów
Obsługa kamery, pisanie scenariusza, techniki montażu.

#filmy #zajęcia artystyczne

sprawdź >
Zimowa
Japońska Przygoda z Mangą

1799 zł

13 - 19 lat
Perła Borów
Japońska kultura i sztuka, cosplay, sesja zdjęciowa.

#manga #anime #Japonia

sprawdź >
Zimowa
Przygoda z Minecraft

1799 zł

7 - 12 lat
Perła Borów
Świat Minecraft, konsole, roboty.

#minecraft #komputery #gry planszowe

sprawdź >

Artystyczne i kreatywne obozy zimowe

wInterkamp to zimowa edycja najpopularniejszych w Polsce twórczych obozów dla dzieci i młodzieży, od lat cieszących się zasłużonym zainteresowaniem. Każdy Uczestnik znajdzie z nami możliwość rozwijania swojej pasji i zdobywania nowych umiejętności. W najbliższym sezonie młodych twórców zapraszamy ponownie w urokliwe Bory Tucholskie

Najmłodszym uczestnikom (7-12 lat)  wInterkamp Junior proponujemy niezmiennie programy łączące pokrewne dziedziny, aby zaprezentować szeroki wachlarz twórczych możliwości. Dla wielbicieli sztuk scenicznych przygotowaliśmy program Teatr & Taniec & Muzyka, miłośników sztuk pięknych zapraszamy na obóz Plastyka & Fotografia, a dla młodych graczy polecamy Zimową Przygodę z Minecraft.

Do młodzieży (13-19 lat) kierujemy obozy zawężone do jednej tematyki, co pozwala wyspecjalizować się w wybranej dziedzinie. Kochający muzykę mogą spróbować swoich sił na Obozie Wokalnym lub Rockowym. Pasjonaci teatru zbudują zgrany zespół na Obozie Aktorskim, a sztuk wizualnych zaznają artystycznej przygody na Obozie Grafiki Komputerowej. W najbliższym sezonie proponujemy również popularne programy : Japońską Przygodę z Mangą, Obóz Malarsko-Rysunkowy i Obóz Filmowy.

Dlaczego wInterkamp Junior?

wInterkamp to sprawdzony pomysł na kreatywne połączenie nauki, szału twórczego i aktywnego wypoczynku. Naszym celem jest wspólne odkrywanie i rozwijanie różnych talentów i pasji twórczych od najmłodszych lat. Pamiętając o specyfice pracy z młodszymi dziećmi, a także ich wyjątkowych potrzebach, dbamy o to, by każdy Uczestnik obozów wInterkamp Junior miał jak najlepszą opiekę. Rodziców zapewniamy nie tylko o ciekawym programie zajęć warsztatowych, ale i troskę o najedzone brzuchy, odpowiednie ubranie i uśmiechnięte twarze pociech. Mamy na to swoje sposoby!

Dla kogo wInterkamp Junior?

wInterkamp Junior został stworzony z myślą o dzieciach w wieku 7-12 lat, których zainteresowania nie są jeszcze wąsko ukierunkowane, ale mają ochotę na niezapomnianą przygodę w krainie działań twórczych. Proponujemy rozmaite warsztaty i atrakcje rozbudzające kreatywność. Wspólnie będziemy odkrywać skarbiec pasji i oczywiście świetnie się przy tym bawić. Nasza wykwalifikowana Kadra dołoży wszelkich starań, by forma proponowanych zajęć oraz metody pracy twórczej odpowiadały na zainteresowania dzieci. Zadbamy też o to, by nasi Uczestnicy nauczyli się samodzielności, koleżeństwa i otwartości na nowe – małe i te większe – wyzwania.

wInterkamp Junior skupia się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach i rozwoju dzieci. Od pierwszych chwil obozu szczególną uwagę zwrócimy na adaptację, integrację w grupie i poczucie bezpieczeństwa każdego dziecka. Młodym poszukiwaczom pasji pragniemy stworzyć nie tylko świetne warunki do rozwoju zainteresowań, ale też miejsce, w którym będą czuli się wyjątkowo

Kadra wInterkamp

Wierzymy, że największym potencjałem obozów Interkamp są LUDZIE. Nasza Kadra dobierana jest niezwykle starannie. Prowadzącymi są pasjonaci i specjaliści w swoich dziedzinach, którzy w atrakcyjny sposób potrafią przekazać swoją wiedzę. Wychowawcami i instruktorami są młodzi ludzie z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym. Wśród naszej Kadry znajdują się laureaci prestiżowych nagród, doświadczeni pedagodzy, autorzy licznych wystaw i wernisaży, odnoszący międzynarodowe sukcesy tancerze i instruktorzy tańca, studenci, absolwenci i wykładowcy prestiżowych szkół muzycznych, artystycznych, teatralnych i filmowych. Mają doskonały kontakt z Dziećmi i Młodzieżą, potrafią zarazić swoimi pasjami i entuzjazmem, odkryć przeróżne talenty i właściwie wykorzystać ich potencjał twórczy.

Kontakt 24h

Do dyspozycji zatroskanych Rodziców oddajemy numer telefonu do kierownika obozu, z którym można skontaktować w każdej chwili: dopytać o samopoczucie Dziecka, porozmawiać o postępach, podzielić się wątpliwościami. Ponadto zapewniamy również stały kontakt z Biurem BTA Kompas: (58) 303 18 78 (pn-pt, w godz. 9.00-17.00) i telefon alarmowy czynny w dni dojazdów i powrotów z obozów: 602 60 90 10.

Organizacja obozu

Na naszych obozach nie ma czasu na nudę! Każdy dzień podzielony jest na 3 bloki zajęciowe: przedpołudniowy, popołudniowy i wieczorny. Dwa pierwsze poświęcamy zajęciom programowym. Wówczas proponujemy rozmaite warsztaty twórcze, plenery, turnieje, zabawy integracyjne, konkursy i quizy. Każdy dzień przynosi nowe wrażenia, a zabawa przeplata się z twórczą aktywnością, odkrywaniem i nauką kolejnych cennych umiejętności. Wieczorem przychodzi czas na odpoczynek i jeszcze lepszą integrację z Dziećmi również z innych obozów. Wówczas śpiewamy podczas obozowego karaoke, tańczymy na zwariowanych dyskotekach, oglądamy filmy, kiedy przyjdzie czas na wyciszenie przed snem. Pod koniec obozów wInterkamp odbywa się Pokaz Finałowy, który jest nie tylko podsumowaniem aktywności twórczych wszystkich grup, ale też dużym przeżyciem dla każdego Dziecka i uroczystym zwieńczeniem całego obozu. Zapraszamy!