ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Olimpiada.JPG
Olimpiada.JPG

Aktywnie na Kaszubach 5 dni

Wiek: 6-18

lokalizacja:
Osada 49

Bogaty animacyjnie program realizowany na terenie wysokiej klasu obiektu usytuowanego 20 km od Gdańska.

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
5 dni
25-34 829 PLN 2 Zapytaj
.
35-44 769 PLN 3 Zapytaj
.
45-200 709 PLN 3 Zapytaj
.

Program

Dzień 1

Przyjazd

Obiad

Zakwaterowanie

Akcja Integracja - uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych zajęciach Team Buildingu (z ang: scalania kadr) pierwotnie wykorzystywanych do budowania zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację i współdziałanie w grupie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. 

Biesiada grillowa - wyśmienita kolacja przy grillu. Obowiązkowe kiełbaski, pieczony chlebek, ciepła herbata i garść niezwykłych opowieści.

W pogoni za świetlikiem - wieczorna gra terenowa, polegająca na pogoni za sprytnym i zwinnym Świetlikiem.

Dzień 2

Śniadanie

Elementy survivalu - uczestnicy poznają tajniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Nauczą się budowy schronień, maskowania, pokonywania niedostępnych terenów, budowy paleniska i rozpalania ognia bez użycia zapałek.

Obiad

Szkolenie i impreza na orientację InO - czas przyswoić najważniejsze umiejętności orientacyjne: obsługa kompasu, planowanie strategiczne i taktyczne, orientowanie mapy, poruszanie się w trudnym terenie. Na trasie czekają na was nie tylko punkty do odnalezienia.    

Kolacja

Capture the Flag -   Sztuka kamuflażu, szybkość, spryt i współpraca w grupie. To główne umiejętności, które przydadzą się uczestnikom bardzo emocjonującej gry, jaką bez wątpienia są „Flagi”.

Dzień 3

Śniadanie

Archery Games - doskonała alternatywa dla atrakcji takich jak paintball czy laser Tag. Gra wymaga od uczestników taktycznego myślenia, kreatywnego podejścia do napotykanych trudności, a także sporo ruchu. Zabawa jest przede wszystkim bezpieczna. Nie pozostawia żadnych siniaków. To znakomite rozwiązanie dla osób chcących poczuć dużą dawkę adrenaliny, mega zabawę i przy okazji trochę się poruszać.

Obiad

Bubble Battle - wszyscy uczestnicy zabawy są dzieleni na dwie drużyny i … tu zaczyna się cała zabawa! Potrzebny nam będzie specjalny magazynek (wiadro z wodą), specjalne naboje (gąbki) i celne oko. Przyda się też trochę sprytu i odpowiednia taktyka działania w drużynie. 

Baloniada- czyli ulubiona zabawa młodszych i starszych: czeka nas ostry doping i zagorzała walka, podczas wielkiej rozgrywki balonami wypełnionymi wodą.

Kolacja

Pięciobój fikuśny - poszczególne drużyny zmierzą się ze sobą w pięciu przedziwnych konkurencjach, w których każdy będzie miała do wykonania niecodzienne zadanie. Liczy się czas, współpraca, dobra koordynacja i zwinność. 

Dzień 4

Śniadanie

Ultimate frisbee – gra zespołowa z użyciem frisbee, łącząca w sobie elementy koszykówki, piłki nożnej, piłki ręcznej i rugby. Jest bardzo dynamiczna i widowiskowa, od graczy wymaga wytrzymałości, szybkości i zręczności. Jednocześnie proste zasady czynią ją bardzo łatwą do opanowania dla początkujących. Podstawowymi zasadami ultimate są: brak fizycznego kontaktu pomiędzy graczami oraz gra fair play.

Strzelanie z łuków - poznamy również broń znaną od stuleci - jedną z najszlachetniejszych odmian sportu – łucznictwo. Uczestnicy strzelać będą do tarczy z łuków sportowych.

Obiad

Oldschool Games - zapraszamy Was w sentymentalną i pełną atrakcji podróż w czasie, do młodości Waszych rodziców i dziadków, do świata analogowego. Podczas tej podróży przypomnicie sobie znane i lubiane zabawy podwórkowe - skakanka, gra w klasy, skakanie w gumę, gra w ciupy i monety - to tylko niektóre z gier, które poznamy. A może specjalny tor do gry w kapsle?  Szmaciana zośka? Ryby w sieci, ciepło-zimno, pomidor, kolory, podaj dalej - to śmieszne zabawy, które zawsze się sprawdzają.

Kolacja

Brawurowy Tor Przeszkód - wyzwanie dla wszystkich lubiących dobrą zabawę. Każdy uczestnik pokona urozmaiconą trasę napotykając na najróżniejsze, zabawne przeszkody.

Dzień 5

Śniadanie

Wykwaterowanie

Bagaże zostaną złożone w bezpiecznym miejscu

Slackline - nauczymy chodzić po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości 50 cm.

Ruroskoczki – dla wszystkich miłośników skakania i rywalizacji przygotowaliśmy nie lada atrakcje. Dmuchane rury do skakania. Zabawa ta jest niezwykle widowiskowa i może w niej brać udział aż 10 osób równocześnie. Podzieleni na grupy będziemy walczyć o uzyskanie jak najlepszego czasu.

Dodatkowy obiad w dniu wyjazdu płatny w cenie 20 zł/os *

Zakończenie Wycieczki

* zamówienie konieczne przy zgłoszeniu wycieczki.

Wyżywienie

Pełne, 3 posiłki dziennie

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (4 noclegi),

Wyżywienie 3 razy dziennie (śniadania, obiady, kolacje),

Przeprowadzenie zajęć przez profesjonalną kadrę BTA Kompas

Opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu

Bilety wstępu do zwiedzanych miejsc,  

Ubezpieczenie NNW

Transportu

LOKALIZACJA I DOJAZD

Osada 49

Nowoczesny obiekt hotelowy położony na pograniczu Kaszub i Kociewia, zaledwie 24 kilometry od Gdańska, w miejscowości Cząstkowo. Do dyspozycji uczestników komfortowe pokoje 2-,3-osobowe z łazienkami. Obiekt jest ogrodzony, posiada teren zielony, wielofunkcyjne boisko, zewnętrzną siłownię typu cross, wiatę grillową, niewielki basen zewnętrzny, salę multimedialną 2 sale warsztatowe. siłownię wewnętrzną, plac zabaw, a w bezpośrednim sąsiedztwie las sosnowy.

Strona obiektu www.osada49.pl

Osada 49, Cząstkowo 49, Ełganowo

Możliwość organizacji dojazdu za dopłatą.

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Przygotowując się do wyjazdu należy wziąć pod uwagę specyfikę zajęć – większość czasu spędzamy aktywnie, w lesie i na powietrzu. Ubrania muszą być wygodne, zapewnić ciepło z przeznaczeniem do ewentualnego zabrudzenia lub zniszczenia.

Oprócz ubrań, butów na zmianę, kosmetyczki i ręcznika należy pamiętać o nakryciu głowy i małym plecaku do wycieczek pieszych. Przyda się również kurtka przeciwdeszczowa - niewielkie deszcze nie stanowią dla nas przeszkody w zabawie :)