ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
DSC04724.JPG
DSC04724.JPG

Świętokrzyska Zielona Szkoła 3 dni

Wiek: 7-15

lokalizacja:
OW Łucznik - jezioro

Świętokrzyskie to region pięknej przyrody, niezwykłych na skalę europejską geostanowisk, zabytków techniki, wyjątkowych budowli i wielu sławnych postaci. Góry Świętokrzyskie to najstarsze polskie góry, które kryją w sobie mnóstwo tajemnic gotowych do odkrycia...

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
25-34 575 PLN 2 Zapytaj
.
35-44 490 PLN 3 Zapytaj
.
45-200 430 PLN 3 Zapytaj
.

Program

DZIEŃ 1

Przyjazd

Obiad

Zakwaterowanie

Świętokrzyski Team Building -  idealny początek pierwszego dnia! Dla grup, które się znają i dla tych, które dopiero rozpoczynają wspólną przygodę. Nic tak nie scala grupy i nie przełamuje pierwszych lodów, jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie twórczych zadań. Specjalne szkolenie outdoor przeprowadzone będzie w warunkach całkowicie nowych dla uczestników, nie będą więc w stanie realizować zadań w oparciu o swoją dotychczasową wiedzę i rutynowe działania. To pozwoli zdystansować się od codzienności, stereotypowego myślenia, a przede wszystkim pobudzi kreatywność grupy.

Kolacja na patyku - biesiada ogniskowa. Świetny czas na rozmowy, śpiewy i ogniskowe konkursy. Czeka nas wyśmienita kolacja, obowiązkowe kiełbaski, pieczony chlebek, ciepła herbata i garść niezwykłych opowieści.

DZIEŃ 2

Śniadanie

Baloniada - czyli ulubiona zabawa młodszych i starszych: czeka nas ostry doping i zagorzała walka podczas wielkiej rozgrywki balonami wypełnionymi wodą.

Bubble Battle - wszyscy uczestnicy zabawy są dzieleni na dwie drużyny i … tu zaczyna się cała zabawa! Potrzebny nam będzie specjalny magazynek (wiadro z wodą), specjalne naboje (gąbki) i celne oko! Przyda się też trochę sprytu i odpowiednia taktyka działania w drużynie. W ten sposób na pewno uda nam się zdobyć upragnioną bazę!

Zabawa przy użyciu gąbek i wody - do realizacji przy odpowiedniej pogodzie

Obiad

INO – impreza na orientację. Czas przyswoić najważniejsze umiejętności orientacyjne: obsługa kompasu, planowanie strategiczne i taktyczne, orientowanie mapy, poruszanie się w trudnym terenie. Na trasie czekają na was nie tylko punkty do odnalezienia, ale także szereg zadań logicznych oraz sprawnościowych do wykonania. Duża dawka adrenaliny gwarantowana!

Kolacja

Capture the Flag -  sztuka kamuflażu, szybkość, spryt i współpraca w grupie. To główne umiejętności jakie przydadzą się uczestnikom bardzo emocjonującej gry jaką bez wątpienia są „Flagi”. Wtargnij niepostrzeżenie na teren przeciwnika, zlokalizuj flagę, zdobądź ją i dostarcz do swojej bazy. Działaj w dużej grupie lub w małych zespołach. Jaką strategię obierzesz? Jak przechytrzysz przeciwnika?

DZIEŃ 3

Śniadanie

Wykwaterowanie

Olimpiada Świętokrzyska – blok sportów nieznanych. Ekesz kekesz - gra ciesząca się niezmiennym powodzeniem i uznaniem wśród młodzieży na wszelkich wyjazdach grupowych. Turniej Siatkówki Niebywałej - wielka piłka dmuchana, woreczek z grochem, a może balon wypełniony wodą? W taką siatkówkę jeszcze nie graliście! Blanketball - zawodnicy odbijają piłkę za pomocą specjalnego koca trzymanego przez kilka osób. Nie tylko zręczność będzie nam niezbędna - współpraca i dobra koordynacja grupowa też się nam przydadzą :-)

 

Możliwość zamówienia obiadu lub suchego prowiantu na drogę powrotną*

Zakończenie Wycieczki

* prowiant dodatkowo płatny w cenie 13 zł/os, obiad w cenie 20 zł/os

Konieczne zamówienie przy zgłoszeniu wycieczki.

Wycieczka szczególnie polecana szkołom z województwa mazowieckiego i Małopolski. 

Wyżywienie

3 x dziennie (śniadania, obiady, kolacje).

 

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Realizację programu przez instruktorów BTA Kompas

Opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu

Zakwaterowanie 

Wyżywienie

Ubezpieczenie NNW uczestników

podatek VAT    

Transportu

LOKALIZACJA I DOJAZD

OW Łucznik - jezioro

Ośrodek Wypoczynkowy Łucznik. Położony wśród pięknych sosnowych lasów na Wzgórzach Koneckich, nad brzegiem jeziora Sielpia, otoczony najstarszymi w Europie Górami Świętokrzyskimi. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w komfortowych pokojach 3-, 4-, 5- i 6-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji bogata infrastruktura obiektu, 6 sal szkoleniowych, jadalnia, bezpośrednie sąsiedztwo lasu, plaża z kąpieliskiem, malowniczy teren zielony wokół obiektu, parking, boisko sportowe, krąg grillowy, plac zabaw. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci komórkowych.

Spacerowa 11, Sielpia
26-200 Końskie

Możliwość organizacji transportu za dopłatą.

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Przygotowując się do wyjazdu należy wziąć pod uwagę specyfikę zajęć – większość czasu spędzamy aktywnie, w lesie i na powietrzu. Ubrania muszą być wygodne, zapewnić ciepło z przeznaczeniem do ewentualnego zabrudzenia lub zniszczenia.

Oprócz ubrań, butów na zmianę, kosmetyczki i ręcznika, należy pamiętać o nakryciu głowy i małym plecaku do wycieczek pieszych. Przyda się również kurtka przeciwdeszczowa - niewielkie deszcze nie stanowią dla nas przeszkody w zabawie :)