(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

DSC04724.JPG
DSC04724.JPG

Świętokrzyska Zielona Szkoła 3 dni

Wiek: 7-15

lokalizacja:
OW Łucznik - jezioro

Świętokrzyskie to region pięknej przyrody, niezwykłych na skalę europejską geostanowisk, zabytków techniki, wyjątkowych budowli i wielu sławnych postaci. Góry Świętokrzyskie to najstarsze polskie góry, które kryją w sobie mnóstwo tajemnic gotowych do odkrycia...

kontakt >

SZCZEGÓŁY

Liczba dni Liczba uczestników Cena Ilość gratisów Rezerwacja
3 dni
43-120 309 PLN 3 Zapytaj
.
35-43 339 PLN 3 Zapytaj
.
25-35 399 PLN 2 Zapytaj
.

Program

DZIEŃ 1

Dojazd do ośrodka

Obiad

Zakwaterowanie

Świętokrzyski Team Building -  idealny początek pierwszego dnia! Dla grup, które się znają i dla tych, które dopiero rozpoczynają wspólną przygodę. Nic tak nie scala grupy i nie przełamuje pierwszych lodów jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie twórczych zadań. Specjalne szkolenie outdoor przeprowadzone będzie w warunkach całkowicie nowych dla uczestników, nie będą więc w stanie realizować zadań w oparciu o swoją dotychczasową wiedzę i rutynowe działania. To pozwoli zdystansować się od codzienności, stereotypowego myślenia, a przede wszystkim pobudzi kreatywność grupy.

Kolacja na patyku - biesiada ogniskowa. Świetny czas na rozmowy, śpiewy i ogniskowe konkursy. Czeka nas wyśmienita kolacja, obowiązkowe kiełbaski, pieczony chlebek, ciepła herbata i garść niezwykłych opowieści.

DZIEŃ 2

Śniadanie

Baloniada!!! - czyli ulubiona zabawa młodszych i starszych: czeka nas ostry doping i zagorzała walka podczas wielkiej rozgrywki balonami wypełnionymi wodą.

Bubble Battle - Wszyscy uczestnicy zabawy są dzieleni na dwie drużyny i … tu zaczyna się cała zabawa! Potrzebny nam będzie specjalny magazynek (wiadro z wodą), specjalne naboje (gąbki) i celne oko! Przyda się też trochę sprytu i odpowiednia taktyka działania w drużynie. W ten sposób na pewno uda nam się zdobyć upragnioną bazę!

Zabawa przy użyciu gąbek i wody - do realizacji przy odpowiedniej pogodzie

Obiad

INO – impreza na orientację. Czas przyswoić najważniejsze umiejętności orientacyjne: obsługa kompasu, planowanie strategiczne i taktyczne, orientowanie mapy, poruszanie się w trudnym terenie. Na trasie czekają na was nie tylko punkty do odnalezienia, ale także szereg zadań logicznych oraz sprawnościowych do wykonania. Duża dawka adrenaliny gwarantowana!

Kolacja

Capture the Flag -  Sztuka kamuflażu, szybkość, spryt i współpraca w grupie. To główne umiejętności jakie przydadzą się uczestnikom bardzo emocjonującej gry jaką bez wątpienia są „Flagi”. Wtargnij niepostrzeżenie na teren przeciwnika, zlokalizuj flagę, zdobądź ją i dostarcz do swojej bazy. Działaj w dużej grupie lub w małych zespołach. Jaką strategię obierzesz? Jak przechytrzysz przeciwnika?

DZIEŃ 3

Śniadanie

Wykwaterowanie

Olimpiada Świętokrzyska – blok sportów nieznanych. Ekesz kekesz - gra ciesząca się niezmiennym powodzeniem i uznaniem wśród młodzieży na wszelkich wyjazdach grupowych. Turniej Siatkówki Niebywałej - wielka piłka dmuchana, woreczek z grochem, a może balon wypełniony wodą? W taką siatkówkę jeszcze nie graliście! Blanketball - zawodnicy odbijają piłkę za pomocą specjalnego koca trzymanego przez kilka osób. Nie tylko zręczność będzie nam niezbędna - współpraca i dobra koordynacja grupowa też się nam przydadzą :-)

 

Możliwość zamówienia obiadu lub suchego prowiantu na drogę powrotną*

Zakończenie Wycieczki

* prowiant dodatkowo płatny w cenie 13 zł/os, obiad w cenie 20 zł/os

Konieczne zamówienie przy zgłoszeniu wycieczki.

Wycieczka szczególnie polecana szkołom z województwa mazowieckiego i Małopolski. 

Fakultatywnie

Brak

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Realizację programu przez instruktorów BTA Kompas

Opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu

Zakwaterowanie 

Wyżywienie

Ubezpieczenie NNW uczestników

podatek VAT    

Transportu

LOKALIZACJA I DOJAZD

OW Łucznik - jezioro

Ośrodek Wypoczynkowy Łucznik. Położony wśród pięknych sosnowych lasów na Wzgórzach Koneckich, nad brzegiem jeziora Sielpia, otoczony najstarszymi w Europie Górami Świętokrzyskimi. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w komfortowych pokojach 3-, 4-, 5- i 6-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji bogata infrastruktura obiektu, 6 sal szkoleniowych, jadalnia, bezpośrednie sąsiedztwo lasu, plaża z kąpieliskiem, malowniczy teren zielony wokół obiektu, parking, boisko sportowe, krąg grillowy, plac zabaw. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci komórkowych.

Spacerowa 11, Sielpia
26-200 Końskie

Możliwość organizacji transportu za dopłatą.

regulamin

PRZED WYCIECZKĄ

Co zabrać?

Przygotowując się do wyjazdu należy wziąć pod uwagę specyfikę zajęć – większość czasu spędzamy aktywnie w lesie i na powietrzu. Ubrania muszą być wygodne, zapewnić ciepło z przeznaczeniem do ewentualnego zabrudzenia lub zniszczenia.

Oprócz ubrań, butów na zmianę, kosmetyczki i ręcznika należy pamiętać o nakryciu głowy i małym plecaku do wycieczek pieszych. Przyda się również kurtka przeciwdeszczowa - niewielkie deszcze nie stanowią dla nas przeszkody w zabawie :)