ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
Obóz Językowo Cambridge.JPG
Obóz Językowo Cambridge.JPG

2999 zł

Obóz językowo-przygodowy by Cambridge School of English

Wiek: 9-14

lokalizacja:
OW Piecki

Chcesz poprawić swój angielski pod okiem native speakera? Szukasz okazji, aby poznać fajnych ludzi? Obóz językowo-przygodowy na Mazurach to świetny pomysł! Połączymy naukę z zasłużonym odpoczynkiem i integracją. Poznamy tajniki żeglarstwa, smak przygody i nacieszymy się letnim słońcem. Zapraszamy do naszej ekipy!

 

 

 

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

27/06/2022 - 08/07/2022

niedostępny 2999 zł

09/07/2022 - 20/07/2022

dostępne rezerwuj > 2999 zł

21/07/2022 - 01/08/2022

dostępne rezerwuj > 2999 zł

02/08/2022 - 13/08/2022

dostępne rezerwuj > 2999 zł

Program

Research proves that when students don't keep their minds sharp over summer vacation, they take a month or more to get back into the swing of productive learning when school starts again. If learning is presented as something fun, then they are more likely to find something that really interests them because they won’t close their mind about the subjects being taught. By enrolling your child to our summer camp, you can ensure that your son or daughter will spend the time exploring, discovering, creating and learning. AnselmDorma.

Razem z dwiema renomowanymi szkołami Cambridge School of English & L2 Language Consulting, BTA Kompas już ponad 12 lat realizuje dla Was autorski program językowy. Tym razem spotykamy się na Mazurach, gdzie nauce sprzyjać będą promienie słońca oraz piękne widoki. Będzie to czas zabawy i relaksu, połączony z nauką języka angielskiego. Przygotowaliśmy dla Was warsztaty twórcze, zabawy i quizy oraz możliwość przeniesienia się w najróżniejsze anglojęzyczne zakątki. To wszystko pozwoli Wam bliżej poznać kulturę amerykańską oraz brytyjską i odkryć ten niesamowity świat. 

Program

Program realizowany będzie przez doświadczonych i wykwalifikowanych native speakerów, a podział na grupy odbędzie się z uwzględnieniem wieku Uczestników i poziomu zaawansowania w znajomości języka angielskiego.

Umiejętności językowe rozwijać będziemy dzięki specjalnie przygotowanym materiałom audiowizualnym oraz interesującym ćwiczeniom. Skupimy się głównie na doskonaleniu zdolności mówienia w języku angielskim oraz umiejętności słuchania ze zrozumieniem. Dodatkowo podszlifujemy umiejętności krytycznego czytania, kreatywnego pisania form użytkowych i selekcji informacji. Naszym ogólnym celem będzie sprawienie, aby Uczestnicy zyskali pewność siebie w skutecznej komunikacji w języku angielskim.

Wartym uwagi pozostaje fakt, że kontakt z językiem angielskim nie będzie ograniczał się do 90-minutowych sesji. Obozowe życie to przede wszystkim dobra zabawa, przeróżne quizy, zabawy, gry terenowe i zespołowe, dyskoteki, wycieczki itp. Uczestnictwo naszych lektorów w zajęciach będzie nieodłącznym elementem każdego dnia. Dzięki temu nasi Uczestnicy będą mieli okazję w praktyczny sposób porozumiewać się w języku angielskim na co dzień.

Cambridge School of English. 

Renomowana brytyjska szkoła językowa z 30-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Gwarantuje przede wszystkim wysoką jakość szkoleń opartych o autorskie programy nauczania. Wszystko to dzięki efektywnym metodom nauczania stosowanym przez wysoko wykwalifikowanych lektorów we współpracy z metodykami i trenerami. 

Współpracujemy z doświadczonymi native speakerami pochodzenia brytyjskiego, amerykańskiego lub australijskiego, a także z lektorami polskimi – absolwentami studiów lingwistycznych i filologicznych. Ich umiejętności są stale doskonalone w ramach regularnie odbywających się szkoleń, seminariów i warsztatów

Nasi lektorzy posiadają nie tylko wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie zawodowe, ale również wyróżniają się wyjątkowymi cechami osobowości takimi, jak otwartość, życzliwość, entuzjastyczne podejście do pracy. 

Kursanci Cambridge School of English osiągają wysokie wyniki egzaminów (FCE, CAE, CPE oraz IELTS) oraz znacząco rozwijają swoje kompetencje w zakresie języka ogólnego i specjalistycznego z wielu dziedzin. Zależy nam na wysokiej skuteczności szkoleń, dlatego staramy się wykorzystywać nowoczesne technologie, materiały audiowizualne oraz zróżnicowane metody nauczania dostosowane do potrzeb kursantów.


L² – Language Consulting. Maksymalna efektywność szkoleń językowych, dzięki odpowiedniemu doświadczeniu, wiedzy i narzędziom, takim jak na przykład autorska platforma edukacyjna. Pozwala to precyzyjnie określić potrzeby szkoleniowe poszczególnych grup i zaoferować odpowiednie kursy, także specjalistyczne. L² – Language Consulting jest Centrum Egzaminacyjnym TOEIC, co daje naszym kursantom możliwość zdawania egzaminu w każdym momencie trwania kursu i w dogodnym dla kursanta terminie.

Szkoły mogą poszczycić się współpracą z takimi firmami jak: Grupa AXA, Generali, Real Sp. z o.o., Novartis Poland Sp. z o.o., Lek Polska Sp. z o.o., Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o., Nestle Polska S.A., Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Środowiska, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Polimex-Mostostal S.A., Gedeon Richter Polska Sp. z o.o., Polar Whirlpool S.A., LPP S.A., PBG SA, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, PKN Orlen S.A., Statoil Polska Sp. z o.o., Axtone Sp. z o.o., Samsung, Oracle i z wieloma innymi.

PROGRAM:

Getting to know each other – przed nami quizy, zagadki, łamigłówki i rebusy. Nauczymy się opowiadać o sobie, naszych pasjach i sposobach spędzania wolnego czasu. Będziemy opisywać bliskie nam osoby, a także domowych pupili. Stworzymy projekt o sobie, swojej rodzinie, zainteresowaniach, a także ukrytych talentach.

Visiting Great Britain – wybierzemy się w ekscytującą podróż do Wielkiej Brytanii. Będziemy rozmawiać o najsłynniejszych zabytkach brytyjskich oraz przygotujemy plan wycieczki po Londynie. Prześledzimy ciekawostki dotyczące rodziny królewskiej. Ponadto, niczym Sherlock Holmes, będziemy wcielać się w role, żeby jako detektywi rozwiązać różne intrygujące zagadki.

Tasting the USA – w Stanach Zjednoczonych stworzymy zdrową wersję fast food’owej restauracji.

W tym celu zapoznamy się ze słownictwem związanym z jedzeniem, nazwami dań oraz sposobami ich przyrządzania. Ułożymy menu, napiszemy przepis na danie popisowe szefa kuchni oraz wcielimy się w gości i obsługę lokalu. Ponadto zapoznamy się z ciekawymi miejscami, które warto odwiedzić w Stanach Zjednoczonych oraz słynnymi osobami związanymi z kulturą i historią tego kraju. 

Movie time – poznamy gatunki filmowe, opowiemy o słynnych filmach i kreskówkach. Będziemy opisywać ulubionych aktorów oraz postacie. Przygotujemy ranking filmowy oraz przyznamy wspólnie nagrody i wyróżnienia w wybranych przez siebie kategoriach. Jako aktorzy wcielimy się w krótkie role według przygotowanych wspólnie scenariuszy.

Animals around the world – zapoznamy się z nazwami zwierząt, budową ich ciała, miejscem zamieszkania oraz rodzajami pożywienia. Będziemy rozwiązywać zagadki i quizy związane ze zwierzętami. Przygotujemy projekt opisujący wymyślone przez nas zwierzę – opiszemy jego wygląd oraz niezwykłe umiejętności, namalujemy plakat przedstawiający jego wizerunek.

Comic Project – stworzymy komiks, w którym zaprezentujemy ciekawe słownictwo poznane podczas wszystkich dni obozu językowego. Bohaterami komiksu będziemy oczywiście my. Wcześniej jeszcze powtórzymy zasady gramatyczne, podczas mnóstwa gier, quizów i gier komunikacyjnych. Na pewno będziemy się przy tym świetnie bawić!

Przygoda AKTYWNIE

 • paintball pneumatyczny - emocjonująca rozgrywka pomiędzy Uczestnikami.  Podczas zajęć zapewniamy specjalne ubranie, maski ochronne, markery, kulki z farbą (100 sztuk na Uczestnika).
 • Archery Tag - zajęcia z nagrodami dla najlepszych łuczników
 • kajaki - wakacyjna wyprawa po jeziorze Wągiel
 • ABC żeglarstwa - nauka węzłów, żeglarski wypad jachtem klasy Omega
 • elementy survivalu - poznamy tajniki przetrwania zarówno w teorii jak i praktyce
 • nauka posługiwania się mapą i kompasem
 • zajęcia z pierwszej pomocy - jak postępować podczas wypadków 

SUMMER TIME!

 • beztroskie plażowanie i kąpiele w jeziorze pod okiem ratownika WOPR
 • ogniska z pieczeniem kiełbasek i szantami
 • kultowe gry planszowe, karciane i towarzyskie
 • ekologiczne DIY - zajęcia twórcze
 • wieczorne kino letnie
 • dyskoteka obozowa
 • zawody sportowe
 • team buliding
 • gry terenowe

Na zakończenie obozu prowadzący wręcza Uczestnikom specjalne certyfikaty. Przekonacie się, że zabawa może rozwijać, język nie zna granic, a obóz językowy może być wspaniałą przygodą smiley

 

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się obiadokolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo 70zł

Zapraszamy na wyciekę do niezwykłego parku na terenie Puszczy Piskiej, gdzie żyją rzadkie gatunki dzikich zwierząt takie, jak ryś, wilk, jarząbek, głuszec, kurak leśny. Większość zwierząt w parku jest już zaprzyjaźnionych z człowiekiem, dlatego też możliwe jest wejście do niektórych gatunków na ich obszerne wybiegi a nawet karmienie, głaskanie i podziwianie z bliska. Ze względu na rozległość terenu i jego charakter, zwiedzanie Parku odbywa się tylko z przewodnikami, którzy opowiadają o poszczególnych zwierzętach, ich biologii, zwyczajach oraz potrzebie ochrony. Parku, ich biologii, zwyczajach oraz potrzebie ochrony

Dodatkowe 100 kulek paintballowych 30zł

Dodatkowe 100 kulek paintballowych, poza kulkami zawartymi w programie.

Przygodowy Pakiet Obozowy 100zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:
- latarka ręczna z kompletem baterii,
- bidon
- dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł

Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów oraz ratownika WOPR, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł),składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy.

 

 

Dojazdu, dodatkowych atrakcji, diety specjalistycznej (np. bezglutenowej, wegańskiej, bezmlecznej)

Dopłaty:

 • Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie - 70 zł
 • 100 dodatkowych kulek paintballowych - 30 zł 
 • galeria najlepszych zdjęć z obozu – 29,90 zł
 • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł
Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

OW Piecki

Ośrodek Wczasowy Piecki położony jest na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego oraz Puszczy Piskiej, w pobliżu trasy Mrągowo - Szczytno. Wody jeziora Wągiel, nad którym malowniczo położony jest teren ośrodka, zakwalifikowane są do I klasy czystości (strefa ciszy). Dobrze zagospodarowany teren Ośrodka stwarza możliwość spędzania czasu w ulubiony przez siebie sposób. Zakwaterowanie Uczestników w pokojach 4-5 -osobowych. 

Strona obiektu
https://www.owpiecki.pl/

Ośrodek Wczasowy PIECKI
11-710 Piecki, ul. Zwycięstwa 60

 

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 300 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Częstochowa 228zł Gdańsk 148zł
Katowice 238zł Kraków 238zł
Leszno 300zł Łódź 228zł
Piecki 0zł Poznań 228zł
Toruń 198zł Warszawa 238zł
Wrocław 238zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, gorszą bluzę i spodnie do zajęć terenowych, ciepły sweter lub polar, nieprzemakalną kurtkę (sztormiak)
 • strój kąpielowy/kąpielówki, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę)
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, klapki, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • własny bidon na wodę