ue-logo
pfr-logo

(+48 58) 303 18 78

dostępni pn-pt 9:00-17:00

<
>
insta 2 .jpg
insta 2 .jpg

2899 zł

Obóz Surfingowy - NOWOŚĆ

Wiek: 7-18

lokalizacja:
OW Diuna Jastrzębia Góra

Surfing bije ostatnio rekordy popularności, gdyż okazało się, że nie tylko Hawaje i wybrzeże Atlantyku to najlepsze miejsce do surfowania. Bałtyk i okolice Jastrzębiej Góry są również idealnym spotem, nie tylko dla tych początkujących, ale często też dla zaawansowanych. Nasz obóz, poprzez aktywne spędzenie czasu nad plażą, ma pokazać, że surfing jest dla wszystkich! Łapiecie zajawkę? smiley Obóz realizowany będzie przy współpracy z Janem Sadowskim i jego SURF ACADEMY. W cenie sprawdzony program, profesjonalni instruktorzy oraz cały potrzebny sprzęt (pianki, kamizelki, deski kaski, ochraniacze). Więcej o Janie przeczytacie przy opisie programu.

rezerwuj >

TERMINY TEGO OBOZU

29/06/2020 - 10/07/2020

niedostępny 2899 zł

11/07/2020 - 22/07/2020

niedostępny 2899 zł

23/07/2020 - 03/08/2020

niedostępny 2899 zł

04/08/2020 - 15/08/2020

niedostępny 2899 zł

Program

SURFING. Szkolenia surfingowe są realizowane na Morzu Bałtyckim, które idealnie nadaje się do nauki dla początkujących jak i zaawansowanych. Okolice Rozewia, Jastrzębiej Góry to wyjątkowe miejsce na polskim wybrzeżu, gdzie fala surfingowa występuje ponad 200 dni w roku! Zajęcia odbywają się w małych grupach od 2 do 4 osób, aby uczestnicy mogli wyciągnąć jak najwięcej z nauki.

Jan Sadowski & SURF ACADEMY. Prezes i założyciel Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Surfingu, pionier surfingu w Polsce, instruktor surf & stand up paddle oraz sędzia międzynarodowy International Surfing Association. Zdobywca wicemistrzostwa SUP na rzekach i wielokrotny zdobywca podium pucharu polski Sup Race (przy PSW), rider i ambasador światowych marek NSP, Dakine, MOSES HF. Założyciel pierwszej w Polsce Akademii Stand Up Paddle oraz współtwórca pierwszej stacjonarnej całorocznej szkoły surfingu - Surf Academy.

SUP – stand up paddle. Czy chcesz zostać prawdziwym surferem? Jeśli tak, to zajęcia na deskach paddleboard pomogą osiągnąć ten cel. Zanim zaczniemy marzyć o wielkich falach na Hawajach, trzeba najpierw się oswoić z deską i wodą. Pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił w pływaniu na desce. Dodatkowo każdy przeżyje prawdziwą przygodę na SUPer wycieczce! Jest to wspaniała szansa do odkrycia magii sportów wodnych.

Longboard – czyli surfowanie na lądzie! Wszyscy nasi Uczestnicy będą mieli okazję spróbować jazdy na longboardzie. Pod czujnym okiem instruktorów, w ochraniaczach i kaskach, będziemy poznawać tajniki jazdy i uczyć się prostych sztuczek. To wspaniała zabawa wywołująca wielkie emocje nawet u najmłodszych!

Bezpieczny surfer. Pierwszego dnia naszym początkującym wodniakom, w ciekawy i profesjonalny sposób, zostaną przedstawione zasady bezpieczeństwa na wodzie. Warsztaty mają na celu zaszczepienie bezpiecznego zachowania na wodzie oraz w jej obrębie. Jak zachowywać się w sytuacjach zagrożenia oraz kiedy wolno wejść do wody? Na te i inne bardzo ważne pytania odpowiemy sobie wraz z instruktorem w trakcie szkolenia.

Surferskie zabawy czyli trickboard. Surferzy nigdy nie przestają trenować, każda wolną chwile spędzają na szlifowaniu swoich umiejętności. Bardzo pomocne przy tym są deski, które można używać na lądzie! Dzięki prostemu połączeniu deski i wałka można poczuć się jak na wodzie. Nasi surferzy będą mieli codziennie okazję do sprawdzenia swoich umiejętności.

Warsztaty kreatywne. Dlaczego Morze Bałtyckie jest słone? Czy ma tylko jedno oblicze? Co tak naprawdę pływa w Bałtyku? Czy trudno zbudować swoją własną deskę surfingową? Uczestnicy będą brali udział w zajęciach, w czasie których znajdziemy odpowiedzi na te i inne pytania oraz rozwiniemy kreatywne podejście do rzeczy znanych nam już od dawna.

Secret Spot. Na zakończenie odnajdziemy własny SPOT, gdzie odbędzie się prawdziwe hawajskie ognisko! Piankom z ogniska oraz hawajskim tradycjom nie będzie końca. Tam odbędzie się też oficjalne zakończenie z dyplomami.

Bałtyckie plaże. Zakwaterowani będziemy w ośrodku mieszczącym się zaledwie 10 minut spacerem od plaży. To idealnie miejsce do uprawiania porannego joggingu brzegiem morza. Nie zabraknie również długi spacerów o zachodzie słońca. Na pewno znajdziemy czas na kąpiele i wygrzewanie się na gorącym piasku. Nad naszym bezpieczeństwem czuwać będzie oczywiście ratownik WOPR.

Ponadto w programie:

 • wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • gry terenowe (podchody, Capture the Flag, InO)
 • przebierane dyskoteki z motywem przewodnim
 • plażing i smażing nad Morzem Bałtyckim
 • zakupy i zwiedzanie Jastrzębiej Góry
 • team building, gry i zabawy integracyjne
 • turnieje sportowe
 • letni wieczór filmowy
 • planszówki, quizy i konkursy z nagrodami

Gorąco zapraszamy do udziału w naszej akcji proekologicznej PRZY OKAZJI POMAGAM.  Chcemy, abyś wiedział, że od najmłodszych lat masz wpływ na to, jak będzie wyglądała nasza planeta w przyszłości. Wspólnymi siłami - zaczynając od najprostszych kroków - PRZY OKAZJI przeróżnych obozowych zajęć i wycieczek zadbamy o to, żeby nasze piękne lasy, plaże, jeziora i góry były czyste - wolne od plastiku, butelek... po prostu śmieci.  

Ale to nie wszystko! Biorąc aktywny udział w działaniach na obozie będziesz miał możliwość wybrać akcję charytatywną, którą wesprze finansowo Kompas! Przy okazji więc pomożesz dwa razy! Oczywiście udział w akcji jest dobrowolny.  

Więcej o szczegółach dowiesz się na obozie.

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się obiadokolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Fakultatywnie

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

Przejażdżka szybką motorówką po Bałtyku 80zł

Wesoła zabawa i skok adrenaliny w trakcie szybkiego ślizgania się po falach, które dostarczy niezwykłych emocji i niezapomnianych wrażeń. Zabawa jest bezpieczna, prowadzona przez wykwalifikowanych instruktorów, uczestnicy mają na sobie kamizelki ratunkowe.

Przygodowy Pakiet Obozowy 100zł

Przydatne wyposażenie dla każdego, kto wyjeżdża na obóz. W Obozowym Pakiecie Przygody znajdują się:
- latarka ręczna z kompletem baterii,
- bidon
- dmuchana poduszka podróżna, niezbędną dla każdego Podróżnika.

Obozowy Pakiet Przygody będzie czekać na Uczestnika na obozie.

Galeria najlepszych zdjęć 29.9zł

Galeria z najlepszymi zdjeciami z obozu na karcie SD. Wysyłka pocztą na przełomie września i października. 

Dzieci, których rodzice nie zdecydowali się na zakup dodatkowych opcji, będą uczestniczyć w zajęciach realizowanych zgodnie z programem obozu.

KOSZTY

cena zawiera cena nie zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, realizację bardzo aktywnego programu, opiekę kadry i instruktorów oraz ratownika WOPR, opiekę medyczną, pamiątkową koszulkę, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

 

 

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dopłaty:

 • galeria najlepszych zdjęć – 29,90 zł
 • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł

 

Gwarancja aklimatyzacji 150zł
Wiemy jak często trudne do przewidzenia jest to, czy nasze Dziecko, które nie jest jeszcze doświadczonym bywalcem obozów i kolonii, zintegruje się z nowymi kolegami i odnajdzie się poza znanym sobie otoczeniem. Czy dobrze będzie się czuł w grupie rówieśników, czy może decyzja o wysłaniu na pierwszy obóz powinna jeszcze poczekać? Czasem, pomimo starań naszej profesjonalnej kadry, tęsknota za domem jest silniejsza i nie chcąc narazić początkującego Uczestnika na złe wspomnienia z pierwszego obozu, zabieramy go przed zakończeniem kolonii do domu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, oferujemy dodatkową usługę polegającą na wzmożonej indywidualnej opiece Waszego Dziecka przez naszą kadrę. W przypadku wykupienia tej dodatkowej usługi zachowujemy jeszcze większą niż zwykle staranność i troskę o zaaklimatyzowanie się Państwa Dziecka na obozie. Jeżeli mimo to Uczestnik opuści obóz, Kompas zapłaci za niewykorzystane dni na obozie proporcjonalnie do ceny obozu.
Karta dużej rodziny
Nasza firma przystąpiła do ogólnopolskiego rządowego programu Karta Dużej Rodziny. Jest to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, przysługujący rodzinom z co najmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Jej posiadacze mają możliwość korzystania z katalogu oferty kulturalnej, rekreacyjnej czy transportowej na terenie całego kraju. Szczegóły programu na stronie https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/karta-duzej-rodziny. My ze swojej strony oferujemy 100 zł rabatu dla każdego członka rodziny posiadającego Kartę, na dowolny obóz organizowany przez BTA Kompas. Karta Dużej Rodziny nie obowiązuje przy obozach w cenie promocyjnej. Warunkiem otrzymania zniżki jest przesłanie skanu lub zdjęcia Karty uczestnika obozu na adres e-mail biuro@kompas.pl. Skan lub zdjęcie należy przesłać przed dokonaniem płatności za dany obóz.
Co zrobić, jeśli moje dziecko jednak nie może jechać?

Różnego rodzaju sytuacje losowe (choroba, wydarzenie rodzinne, odwołanie urlopu itp.) mogą spowodować konieczność niespodziewanej rezygnacji z udziału w imprezie. Dla uniknięcia dość wysokich kosztów finansowych związanych z taką rezygnacją proponujemy przy kupnie imprezy nabycie fakultatywnego Pakietu Ochronnego pozwalającego na znaczące obniżenie kosztów wynikających z warunków uczestnictwa.

czytaj więcej >

Tabela zwrotu kosztów w przypadku rezygnacji z imprezy

liczba dni do rozpoczęcia obozu Bez pakietu Pakiet Parasol Pakiet Super Parasol
powyżej 30 dni -200zł zwrot 100% zwrot 100%
30-14 dni zwrot 50% zwrot 75% zwrot 90%
13-1 dni zwrot 40% zwrot 70% zwrot 85%
niestawienie się na zbiórkę zwrot 20% zwrot 60% zwrot 80%
koszt pakietu 0zł 75zł 150zł
regulamin

LOKALIZACJA I DOJAZD

OW Diuna Jastrzębia Góra

Komfortowy ośrodek położony w spokojnej dzielnicy Jastrzębiej Góry na pięknym zielonym terenie, 300m od morza. Ośrodek jest ogrodzony i bezpieczny. Pokoje 3-,4-,5- osobowe z łazienkami. Do dyspozycji Uczestników boiska sportowe, plac zabaw, wiata grillowa, sale warsztatowe, klimatyzowana stołówka.

Strona: http://www.owdiuna.pl/diuna/

OW Diuna
ul. Polna 1
84-104 Jastrzębia Góra
woj. pomorskie

 

e-mail: jastrzebiagora@owdiuna.pl

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 5 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Białystok 250zł Bydgoszcz 250zł
Częstochowa 188zł Gdańsk 98zł
Jastrzębia Góra 0zł Katowice 198zł
Kielce 250zł Koszalin 250zł
Kraków 198zł Leszno 250zł
Lublin 250zł Łódź 188zł
Ostróda 250zł Poznań 188zł
Słupsk 250zł Szczecin 188zł
Toruń 168zł Warszawa 198zł
Wrocław 198zł
regulamin

PRZED OBOZEM

Co zabrać?

 • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
 • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy/kąpielówki, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz), latarkę z zapasem baterii
 • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
 • własny bidon na wodę