Zawody narciarskie

Wiek: 0-99 lat Organizator: Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.

Wybrana impreza jest organizowana na żądanie i jest przygotowywana indywidualnie na potrzeby klienta, Skorzystaj z poniższego przycisku, aby skontaktować się z nami w celu uzgodnienia szczegółów

Zapytaj
Organizator
Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS sp. z o.o.
Wiek
Wiek od 0 lat do 99 lat
Opis

...wynajęty stok narciarski, dobrze oznaczona trasa, tyczki ustawione odpowiednio do umiejętności uczestników to coś dla tych, którzy chcą poczuć prawdziwą sportową jazdę. Slalom, slalom gigant lub slalom równoległy - przekonajcie się, kto z was jest najlepszy ...

 

Opis programu


Organizacja sportowych zawodów zimowych nie stanowi dla nas żadnego problemu. Czy narty czy snowboard, nasze zawody zawsze będą utrzymane na wysokim poziomie. Pracujemy bowiem na wysokiej klasy sprzęcie i posiadamy dobrze wyszkoloną kadrę.

Podczas organizacji zawodów wykorzystujemy między innymi:

  • bezprzewodowy sprzęt do pomiaru czasu,
  • tablice świetlne,
  • długie i krótkie tyczki wraz z płachtami,
  • elementy oznaczenia i ogrodzenia trasy,
  • dmuchane bramy (start i meta),
  • urządzenia łączności bezprzewodowej,
  • nagłośnienie, podium itp.


Chętnie zajmiemy się rezerwacją stoku i wypożyczeniem sprzętu dla uczestników. W ramach organizacji zawodów możemy przygotować losowanie numerów startowych, zamówienie medali, pucharów, dyplomów oraz uroczystą dekorację zwycięzców a także imprezę integracyjną na zakończenie.

Nad prawidłowym przebiegiem naszych zawodów czuwają sędziowie i instruktorzy oraz ratownicy  GOPR. Całość może być prowadzona przez doświadczonego konferansjera i przy obsłudze muzycznej profesjonalnego DJ’a.

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji złóż zapytanie ofertowe, wyślij maila na adres m.boniec@kompas.pl lub zadzwoń 696 40 32 32.

LP. MIASTO MIEJSCE ZBIÓRKI Środek transportu ZBIÓRKA WYJAZDOWA ZBIÓRKA POWROTNA DOPŁATA
1 Warszawa . Samolot 00:00 00:00 0 PLN
Brak dostępnych hoteli